Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rendszeres testmozgással a csinos alakért fórum

Rendszeres testmozgással a csinos alakért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
15464. Borsa
2012. márc. 12. 10:38

Futás: feláll a szőr a hátamon tőle. Próbáltam már ... a futás győzött. Nem bírom, össze - vissza veszek levegőt, arra már rájöttem (és nyilván ezért nem bírom). A másik problémám pedig az, amit Cranberry mond: nem látom a végét. Pedig hasznos lenne.


A mai tornán már túl is vagyok: (hajnalban, munka előtt, aperitifként) B.A. Pörgesd fel!

15463. Borsa
2012. márc. 12. 10:32

Cranberry, íme! Jó étvágyat!



Zsömle


Hozzávalók:

50 dkg liszt (bármilyen jó)

2,5 dkg élesztő

3 ek méz

2 dl meleg víz

2 dl natúr görög joghurt

1 ek olíva olaj

1,5 tk só


A lisztet a dagasztó tálba teszem. A közepén kis fészket alakítok ki. Belekanalazom a mézet. Rámorzsolom az élesztőt. Felöntöm egy kevés meleg vízzel és hagyom, hogy felfusson (15 perc). Hozzáadom a többi hozzávalót, és jól kidagasztom. Meleg helyen egy órán át kelesztem. Lisztezett munka felületen átgyúrom. Ez szintén egy kicsit lágyabb tészta, úgyhogy bőven alá kell lisztezni! 12 részre osztom. Kialakítom a zsemleformákat. Sütőlapos lemezre helyezem és további 30 percet kelesztem. 200 fokos sütőben addig sütöm, amíg a teteje aranybarna színűvé nem válik (20-25 perc).

2012. márc. 12. 09:18

Jo reggelt. En tegnap gyalog jottem haza munkabol. Kb 3km volt. Abbol egy felfele menetbe a jo meredek dombon:) Jol esett azert:) Ma meg nem tudom mi lesz vagy kondi, vagy koredzes, de az is lehet, hogy mindketto, vagy csak az egyik egy kis szaunaval parositva:)


Borsa nalad regen lattam valami zsomle receptet az meg van neked igy kulon, hogy ne kelljen vissza lapoznom? Lusta vagyok:)

15461. szöszi71 (válaszként erre: 15458. - 5e48d37001)
2012. márc. 12. 08:10

Szia!


Én mától terveztem a gyaloglás mellé otthon a tornát, de szombaton elkapott a "dögvész". Reggel sajnos buszra kellett szálljak, mert nem éreztem erőt magamban, hogy gyalog jöjjek. Még jó, hogy a hét csak 3 munkanap, ezt valahogy kibírom így is. Délután viszont már gyalog megyek haza akármi is lesz, legfeljebb lassabban gyalogolok mint máskor.

15460. ibuska1990 (válaszként erre: 15459. - 5e48d37001)
2012. márc. 11. 15:07
Nekem a popsiban nincs már utána, csak a vádliban. Neked?
15459. 5e48d37001 (válaszként erre: 15456. - Ibuska1990)
2012. márc. 10. 13:14

Komoly torna,az már biztos.

Az insanity-ből,igaz,hogy van egy ami ennél nehezebb..viszont ennél garantált az izomláz,az insanity-től meg nem mindig van.

15458. 5e48d37001 (válaszként erre: 15436. - Szöszi71)
2012. márc. 10. 13:11

KÖszi aranyos vagy.

Szerdán el is maradt a tornám,de bepótoltam.

15457. 5e48d37001 (válaszként erre: 15451. - Adelusz84)
2012. márc. 10. 13:10
Ha fárasztónak találtad a futást,akkor ez azt jelenti,hogy jól csináltad;)
15456. ibuska1990 (válaszként erre: 15439. - Borsa)
2012. márc. 10. 10:54

Breathless Bodyt csinálom Amytől. Hát igen, elég durva nézni is, de még csinálni!

Kardiós torna, kemény, de szeretem csinálni, egy héten egyszer tuti megcsinálom.

3 csaj tornázik, 3 különböző tempóban, én a kettes szintet csinálom. Lányok mérték már, és valami 550kalóriát éget el 50 perc alatt.

15455. Edina_91 (válaszként erre: 15454. - Adelusz84)
2012. márc. 10. 10:13
én ha futok mindig teremben csinálom. kinn a természetben biciklizni szeretek meg gyalogolni. a futáshoz sztem kell vmi stabil ritmus, és h ne vonja el semmi a figyelmemet.
15454. adelusz84 (válaszként erre: 15453. - Cranberry28)
2012. márc. 9. 16:37
Igen a határban futni nem jó annyira,mert nem látod a végét sajnos.Ezért jó körbe futni,mert tudod számolni a köröket,hogy na már 4,aztán már 5 kör megvolt.le kell mérni,hogy 1 kör milyen hosszú,aztán úgy ki lehet számolni,hogy ha 4 kört futsz az hány km volt. Én Győrben lakom és ott nemrég csináltak egy tó köré gumirozott futópályát és baromi jó.ott a víz a nádas,na meg a lakások el lehet nézelődni fitás közben és csak számolni kell a köröket.Na meg ez egy bíztatás magad felé,hogy ma ennyi kört futottam,akkor holnap majd 1-el többet. keressetek mondjuk egy teniszpályát vagy focipályát amibe bármikor be lehet menni,aztán ott lehet körbe futni. :-))))
15453. cranberry28 (válaszként erre: 15451. - Adelusz84)
2012. márc. 9. 13:49

Futopadon tenyleg mas futni mint kint terepen. En pl annyira futoanalfabeta vagyok, hogy en normalisan futni csak padon tudok. Terembe (ami nekem jelenleg a "terep" korbe, korbe) Ott csak bizonyos ido utan lendulok be. Egyszer elmentem futni a vakvilagba. Na azt annyira nem nekem talaltak ki. A futopadon latom az idot, hogy mennyi van meg hatra, meg ilyenek. A terembe, ott nem kell sokat futni ott mondjak ha eleg...Ha viszont neki eindulok a vakvilagba ott nem latom a veget:))) Eloszor legalabb is nem es hamar feladnam, pont ezert na meg azert, mert szarul is veszem a levegot, es kb 300m utan bele doglok az egeszbe. A masik ahol lakok minden hepe hupas vagy mindig lefele kellene futom utana meg felfele vagy forditva...Itt nem messze van egy nagyon meredek ut. De tenyleg meredek, mert gyalog is rendesen minden bajom van ha fel kell jonni rajta.


A multkor jottem haza edzesrol es lattam,hogy egy faszi lefele setal, majd felfele fut rajta. Ott sasoltuk (edzotarsal voltam) a kocsibol. Mikor megtette ezt 5szor (kitudja miota csinalta) lattuk hogy levesz magarol egy csomo mindent. Egy jo neheznek tuno hatizsakot, labsulyokat, es valami mellenyszerut is. Na o elvetemult volt:))))))))))

15452. lilura (válaszként erre: 15451. - Adelusz84)
2012. márc. 9. 12:54

Ez valószínüleg amiatt lehetett, mert biciklizésnél alacsonyabb a pulzusszámod és zsírégetésnél ugye ez számít igazán-mivel, ha magasabb pulzuson csinálod, már állóképességi edzésnek minősül ;) bár a valós zsírégetést még így is max gramm-ban lehet mérni, azt is éppen hogy ;)

De azt kár lenne tagadni, hogy az alap leglegleg mozgás az akárki akármit mond, de mégis csak a futás marad, csak jól kell csinálni ;) Bár a lényeg, hogy mozogjunk :)

15451. adelusz84
2012. márc. 9. 12:33

Én nem szoktam futni,de párommal egy-kétszer elmentem.Szerintem a futás fárasztóóóó.Páromnak van puézusmérő órája,ami számolja is hogy mennyi zsírt égettél.Nagyon meglepődtem mikor egy bicajozás után megnézte az órát és azt mutatta,hogy a kerékpározással több zsírt égettünk mint a futással!!! Na ez a nem mindegy!

Én mindig is bicajpárti voltam,ezután is az maradok! :-)))

Szerintem a futópadon futni az nem olyan mint ha kint futnál a természetben.Ugyan ez a véleményem a szobakerékpárról is.

15450. lilura (válaszként erre: 15449. - Esztici)
2012. márc. 9. 12:28
Kimehetnél a Megasztár előtt egy kicsit. Senkit nem zavarna a kattogás, a tempot és távolságot pedig Te érzed. Ha nem megy, megállhatsz.
15449. Esztici (válaszként erre: 15447. - Krisztinka1)
2012. márc. 9. 10:50
Én fele annyit nem mozgok mint Ti :S A futást is úgy kívánnám.. Egy idő után már kicsit pufogó hangokat ad a gép.. De addig jó, amíg szüleim nem szólnak, hogy hangos! Ma is taposnék Megasztár alatt.
15448. Borsa
2012. márc. 9. 10:41

Sziasztok!


Kriszta, igazad van, ez a jó szó: elvetemült :)


Tegnap pihenőztem, ma jön a hasburninig, és Balázs okosságai. Sokszor elgondolkodom, hogy talán Rékához járt iskolába ... ??

15447. Krisztinka1 (válaszként erre: 15445. - Esztici)
2012. márc. 9. 10:26

Mint ahogyan Te is, nagyon ügyes vagy! És bírja a géped ezt a sok edzést?


Az én sztepperem már nagyon nyekereg 50 perc használattól is. Tudom, az olaj csodákra képes:-D

2012. márc. 9. 10:25

De jó hogy ilyen kis elvetemült csapat verbuválódott itt össze!:)


Nekem mára van egy 40 perces futásom, egy RR4 has lábsúlyokkal és azt hiszem hogy egy kis sztepperezést még hozzá veszek, a még hátralévő három napban négy napi adagot kell megcsinálnom, úgyhogy az egy órás mozgások kb. másfél órásra módosulnak.


Szép napot Nektek!

15445. Esztici (válaszként erre: 15444. - Krisztinka1)
2012. márc. 9. 10:23
Meg azt hiszem gerinckímélők is a tornái? Olyan jó olvasni, hogy ilyen ügyesek vagytok! Ilyen sokat mozogtok :) Tegnap másfél órát taposó gépeztem! Jól megizzadtam, de nem fulladtam! De gyagya a gép, mert azt mutatta, hogy 1010 kalóriát égettem el :D Enyhe túlzás.. Nem tudom mit kéne átállítani, hogy reálisan mutassa!
15444. Krisztinka1 (válaszként erre: 15423. - Esztici)
2012. márc. 9. 10:19
Az asztmád miatt lehet hogy jobb lenne Neked Alexandra tornája, személy szerint nem ismerem, de sokat meséltek már róla a Lányok és mind azt mondják hogy lassabban, precízebben 'csináltatja' a gyakorlatokat mint Réka, talán nem fulladnál ki annyira tőle. Nagyon vigyázz!!
15443. szöszi71
2012. márc. 9. 08:18

Sziasztok Lányok!


Tegnap se sikerült tornáznom.

Egész nap az irodában szagoltam a parketta lakkot. Mire hazaértem úgy éreztem magam mintha összevertek volna. Semmi erőm nem volt, fájt a fejem, szédelegtem és olyan voltam mintha jól meglennék fázva. Totál kész voltam. A gyaloglás az persze megvolt. Ma reggel is simán beértem 30 perc alatt. Délutánra vásárlás van és ha hazaértem jöhet a porszívózás. Holnap jönnek a szüleim, még utó szülinapot tartok:)

A tornába hétfőtől belehúzok. Szerencsére a súlyom nem változott így sem:)

2012. márc. 8. 21:18
Nekem ma egy ora kondi, es egy ora koredzes volt. Durva volt ez a ket ora, de nagyon jol esett:)
2012. márc. 8. 20:39

Sziasztok Csajok!


Lement a Nőnap, egész nap rohantunk (szerencsére:-)) holnap jövök és a hosszú hétvégémen pótolok mindent!:)


Most már nincs erőm vissza olvasni, de holnap ezzel kezdek!


Csodaszép éjszakát Nektek!

15440. Esztici (válaszként erre: 15438. - Borsa)
2012. márc. 8. 09:33

Hehehe:) Bevallom, szoktam ugrálni, mikor Réka "felszólít", hogy bulizzunk.. :) Na, ha arra jönne be a szobába valamelyik családtagom :S

Tegnap meccsre mentünk, így 12 nap után először pihenő napoztam..Sajnos elég kötött az időm :( Délutánig az irodában van dolgom. Amikor hazaérek, bevásárlás után tudok gyorsan tornázni. Sietek, mert jön az uram, vacsorát kell kreálni stb. Reggel sem tudnék tornázni, mert akkor mindenki alszik.. Jó annak, akinek sok helye van az otthoni tornához

15439. Borsa
2012. márc. 8. 09:25

Sziasztok!

Anonima, egy hős vagy, komolyan! 5 blokk???? Az kemény lehetett!


Ibus, láttam a naplódban, hogy említesz egy Amy tornát. Milyen??? Belenéztem a you*bon ... elég durvának tűnik ...


Tegnap a takarítás helyett inkább tornáztam :) a változatosság kedvéért ismét Tatarek volt műsoron, a 10 * 10 perces edzésekből ismét hatot vállaltam be. Nekem nagyon bejön. Nagyon jó a kar, a hát, és a comb edzés. A popsi, és a has viszont kevés. Ma tényleg pihinapot tartok (és végre kitakarítom a kéglit), de holnap jöhet egy Czanikféle hasburning, hogy ez se maradjon ki a héten.

15438. Borsa (válaszként erre: 15433. - Esztici)
2012. márc. 8. 09:10
:) Belegondoltam, hogy bejön a Zuram talpig szőrtelenítve, szoláriumbarnán egy szál klottgatyában ... áááááááááááááááááá!
15437. ibuska1990 (válaszként erre: 15435. - 5e48d37001)
2012. márc. 7. 16:58

Nagyon ügyi vagy, egyik nap 80 perc torna, utána 100 perc. Csak így tovább!


Nekem ma Aerobzóna volt, kipótolva egy kis hassal és popsival.

15436. szöszi71 (válaszként erre: 15435. - 5e48d37001)
2012. márc. 7. 15:20

Szia!


Nagoyn ügyi vagy!:)

Gratula!:)


Sztem a lalki dolog is nagyon eltudja venni az ember erejét. Én úgy érzem mintha kiszívták volna az erőmet, nullán vagyok. Még jó, hogy van a napi 60 perces ütemes gyaloglás, legalább ha nem birok tornázni utánna, ez megvan:)

15435. 5e48d37001
2012. márc. 7. 14:52

Sziasztok!

Hétfőn,Réka új dvd-jéről csináltam 5 blokkot.

Én sem szeretem ezt az érezd magad jól,még akkor is ha nincs kedved stílust. A táncikálást,meg,hogy hívd be a férjed stb...olyan kényszeredett lett,de nagyon megszerettem amúgy ezt a dvd-t. Jó a változatosság néha,és nekem kapóra jött,hogy kiadta Réka ezt a jubileumit.


TegnapInsanity-t csináltam. Plyometric circuit,Core Cardio &ballance és a Pure Cardio bemelegítését csináltam.

Utána még hozzácsaptam Alexandra Pörgesd fel exta hasát,így kereken 80 perces volt az edzés..

Júj nagyon jó volt:-)


Viszont most Nekem van olyanom,mint Szöszinek lehetett tegnap,lelkileg nem vagyok toppon.

Nem tudom lesz-e ma torna,úgy elvagyok kenődve:(

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook