Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reménytelen szerelem... fórum

Reménytelen szerelem... (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 17. 12:51
Ne haragudj de én a te helyedben nem hinnék a férfinak.Számomra ez egy túlságosan átlátszó magyarázat.Ha valóban annyira utálja a feleségét hogy jött össze a baba?Gólya hozta?Nem akartalak megbántani,de egy nős férfitől mire számítottál?
2009. okt. 9. 19:21
Sose leszel boldog ,,,,,,,,,,,,
58. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - 51c7ff94a9)
2009. okt. 9. 19:07
kérdés, hogy tulajdonképpen ki a gyerek apja ;)
2009. okt. 9. 18:16

nekem is volt egy udvarló, mikor kiderült hogy van egy felesége aki ráadásul terhes, egyből elhajtottam, pedig..........

szidta a feleségét, hogy ilyen meg olyan, én meg mondtam, hogy menjen a ...., nem ismertem a feleségét, az is lehet hogy hazudott


most így hogy férjnél vagyok, és ha egyszer sestleg mélyponton leszünk, biztos kígyót békát kiabálunk majd egymásra, de nem örülnék ha még az a csöpp esély is elveszne egy harmadik személy miatt

na de ez reméljük soha nem fog bekövetkezni

56. c1e9612cd3 (válaszként erre: 54. - 5da2bd95cb)
2009. okt. 9. 18:13
a fórum indítója is csak Sanyi elmondásából ismeri a dolgokat...
55. 51c7ff94a9 (válaszként erre: 54. - 5da2bd95cb)
2009. okt. 9. 18:11
hát igen, ha tényleg így van
54. 5da2bd95cb (válaszként erre: 53. - 51c7ff94a9)
2009. okt. 9. 18:09
a fórum indítója szerint a csaj csak pénzért volt együtt a férjével. Ha ez így van, akkor megvan a válasz.
2009. okt. 9. 18:07
annak is lehetett valami oka hogy a terhes csaj félrelépett először, ami lehetett az is hogy egy ......., vagy esetleg a srác is hozzájárult valamivel, nem?
52. 5da2bd95cb (válaszként erre: 51. - 51c7ff94a9)
2009. okt. 9. 18:05
a 49. hozzászólásomban pont ezt írtam én is :)
51. 51c7ff94a9 (válaszként erre: 50. - 5da2bd95cb)
2009. okt. 9. 18:01

azért szerintem nem szabad így

nem ismerjük a valódi okokat, nem ismerjük a terhes nőt sem

2009. okt. 9. 17:57

Én a terhes feleséget nem tudom sajnálni, kizárólag a picit! Viszont Sanyi helyzete sem lehet egyszerű! Én sajnálom őt! Egy felszarvazott, szerencsétlen férfi, aki újra szerelmes lesz, de közben a felesége teherbe esik, ráadásul az sem biztos, hogy tőle.

Gyötrődik, mert nem akarja a gyermekét egyedül hagyni, viszont a szeretője karjaiba is rohanna.

Az volt részéről nagy ostobaság, hogy lefeküdt a hűtlen feleségével. Most ennek isszák a levét mindnyájan.

Erika pedig jól megszenvedi ezt az egészet. Boldogtalan ő is a férje mellett, nem is ok nélkül.

Ha Sanyié a gyermek, az anya erkölcstelen életmódjára hivatkozva elperelhetné, és nevelhetnék Erikával. Nem helyeslem! DE lehet, hogy a pici is jobban járna egy felelős mostohával, mint egy pénzhajhász, romlott erkölcsű anyával.

49. 5da2bd95cb (válaszként erre: 48. - C1e9612cd3)
2009. okt. 9. 17:50
Nagyon kemény szavak ezek! Nem tudunk minden részletet, és nem látjuk a másik szemszögből a dolgokat. Ez egy szerencsétlen helyzet, ahol a szegény kisgyermek a legnagyobb áldozat.
2009. okt. 9. 17:39

nem mindegy, hogy ki, kit csak először? Ha ilyen jellegű dolgok kerülnek szóba, hogy mert "te csináltad először", meg hasonlók, nekem mindig csak az jut eszembe, hogy bosszúból csinálnak m,eg olyan dolgokat emberek, ami röhejes!

Nem kell mentegetni senkit! A férjet valószínűleg nem csalta volna folyamatosan az asszonyka, ha minden rendben lett volna.

Ilyen kijelentést tenni pedig senkinek nem szabadna, hogy az egész házassága boldogtalan volt! Ha valóban az lett volna, akkor már régen elvált volna! Ha pedig az volt, és folyamatosan tűrte a felesége félrekeféléseit, akkor erre azt mondom, hogy meg is érdemli azt az asszonykát! Ha valakivel ezt el lehet játszani, ráadásul ennyiszer, akkor azt nem kell sajnálni 1 kicsit sem! És védeni sem kell! Nincs mitől/ kitől megvédeni! Ugyan is saját magától nem lehet! És itt ő saját maga a gond akkor már!

Ez alapján, amit most csinál a feleségével, a születendő gyerekkel, és a szeretőjével, azt mondom, hogy emberileg 1 fokkal sem külömb, mint a felesége!

Te el mernél ilyesmit játszani a férjeddel, hogy félreq...sz, aztán meg annak tudatában, hogy DNS teszt lesz csináltatva, úgy is kiderül az igazság, mégis megpróbálod a nyakába varrni a férjednek a babát??! Kétlem! Az ilyen nők nem hülyék! Ha annyira a pénz számít neki, nem fogja hagyni elröppenni a madárkáját, és valóban a férjjel csináltatja fel akkor már magát, hogy az tejeljen még...

47. 5da2bd95cb (válaszként erre: 45. - C1e9612cd3)
2009. okt. 9. 17:24

Azt azért ne felejtsük el, hogy a szerencsétlen fickót csalták meg először. Valószínűleg sosem alakul ki ez a helyzet, ha nem kefél félre a kedves kismama.

Talán azért cibákolta Sanyit az ágyába, mert már tudta, hogy terhes, és azt akarta, hogy Sanyi higgye magát az apjának.

Szerette a feleségét, de feleség máshol kereste a "boldogságot".

Ezesetben nem a pasas a főbűnös, mégis mindenki őt rugdossa.

46. Sirga
2009. okt. 9. 17:21

Azt hiszem, választás elé állítanám a pasit. Mert akármilyen nehéz is, előbb-utóbb döntenie kell - akkor pedig tisztább, ha előbb. Valakinek mindenképp fájni fog, csak nem mindegy, mennyi ideig csapja be azt, aki szereti őt.(A lány se várjon hiába, ha mégis az asszonnyal marad, és a feleséggel se kell elhitetni, hogy minden oké, ha nem úgy van.)Mellésleg: ha megszületik a baba, még nehezebben fog dönteni.

Valaki mindenképp sérül, nincs mindenki számára jó megoldás. Sajnálom!

2009. okt. 9. 17:16

Gyanús nekem, hogy Sanyi most 2 végéről égeti a gyertyáját...

A szülés után fog eldőlni a te sorsod is, m,eg a "szerelmeteké" is. Ami sztem nagyon gáz! És megalázó...

Mert mi van, ha Sanyié a gyerek? Az asszonnyal marad és eljátszák a boldog családot (legalábbis az eddigi infók alapján ez várható pozitív DNS teszt alapján)

És, ha nem Sanyi az apa, akkor meg számodra szabad az út? Nem visszataszító ez egy kicsit?

A DNS teszt eredményéig vállalja az apaságot, aztán meg majd eldől? Eleve egy gyerekhez nem lehet így hozzáállni, nemhogy 2 másik embert is ennyire szédíteni!

2009. okt. 9. 17:13

Ezért nem mentem bele sosem ilyen hármasba....a férj csak ígérget, közben otthon meg kitudja, lehet nem is érzi a feleség,hogy baj van..mert nincs is :S

Hová fajul már ez a világ........

2009. okt. 9. 17:12

Pedig olyan szép sztori lenne...

A feleség megcsalja a férjét egy házas emberrel.

Az elkeseredett férj beleszeret a házas ember nejébe...

Csak a pici baba....szegényke de rosszkor jött :(

2009. okt. 9. 17:09
Ez egy meglepően bonyolult ügy. Már előre látom, hogy mik fognak elhangzani.
2009. okt. 9. 17:08

nekem ez olyan zavaros

ha a srác nem bírja a feleségét és tudta hogy megcsalta, meg el akarja hagyni, akkor miért csináltak gyereket?

40. 5da2bd95cb (válaszként erre: 32. - C1e9612cd3)
2009. okt. 9. 17:07
ez jogos
39. 51c7ff94a9 (válaszként erre: 32. - C1e9612cd3)
2009. okt. 9. 17:07
na ez a lényeg
38. K.né
2009. okt. 9. 17:06
jövök még
37. 5da2bd95cb (válaszként erre: 33. - K.né)
2009. okt. 9. 17:06
erre akartam kilyukadni
36. @IviBaba@ (válaszként erre: 29. - 5da2bd95cb)
2009. okt. 9. 17:06
Most olvastam egy folyóiratban,hogy ez egy tévhit. Házassági tanácsadók vallották be,hogy pályájuk elején sokszor azt tanácsolták -váljanak, a gyerekeknek jobb lesz...de 10év múlva már megváltozott a véleményük mert látták mennyire megviseli a gyermekeket a válás!
35. 51c7ff94a9 (válaszként erre: 30. - K.né)
2009. okt. 9. 17:06
te elváltál már?
34. mézgapaula (válaszként erre: 21. - K.né)
2009. okt. 9. 17:05
De Sanyi mitol olyan biztos benne, hogy tole esett teherbe? Sztem kene majd egy apasagi vizsgalat es mindenki hepi lehetne (kiveve talan Sanyit, ha nagyon beleeli magat).
33. K.né
2009. okt. 9. 17:05
Nem biztos, apaságit fog kéri szülés után. Nem ez az első félremenése, csak ez volt az utolsó csepp. Majd még jövök.
32. c1e9612cd3 (válaszként erre: 17. - 5da2bd95cb)
2009. okt. 9. 17:05

akkor pedig még akkor kellett volna otthagyni az asszonykát, amikor kiderült a dolog!

Ha én el nem bírok viselni vkit, akkor nemhogy szexuálisan nincs esélye nálam, de még az érintésétől is kiráz a hideg! Ezen a dolgon még a megcsalás ténye se változtat!

31. @IviBaba@ (válaszként erre: 25. - K.né)
2009. okt. 9. 17:04
sokszor ezt mondják a harmadiknak...mentségül,hogy még nem lépnek le.....láttam már ilyet....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook