Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reménytelen eset... fórum

Reménytelen eset... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 24. 16:55
jól írtad: reménytelen eset.
2011. nov. 24. 16:16
Ja, meg a "most vagyok túl egy komoly kapcsolaton" lerázó szöveg.
2011. nov. 24. 16:12

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Kemény, de ez van. Legyen már egy kis önbecsülésed... Ne csúszkálj egy srác után SOHA.

Kutyaharapást szőrével. Majd lesz másik. Ha kepesztesz utána, neki meg nem kellesz, lehet, hogy van olyan galád, hogy jól kidumál a haverjainak. Nem biztos, de előfordulhat.

Na az bazinagy égés.

Ha ő nem keres, nyilván nem akar semmit. Nyugodj bele, más lehetőség nincs. :P

2. 00a194caf9 (válaszként erre: 1. - Gitka1203)
2011. nov. 24. 16:10
Nem kell neked. Felejtsd el!
2011. nov. 24. 16:06

Sziasztok!

Légyszi segítsen valaki! Párszor láttam egy fiút, akiről nem tudtam hogy kicsoda, de bár nehézségek árán, de sikerült kiderítem róla sok mindent. Azóta írtam neki, hogy nagyon szimpatikusnak találom meg hasonlók, amire ő azt válaszolta, hogy nagyon jól esik neki mindez, de most van túl egy komoly kapcsolaton. Hát ez történt. Már próbáltam túltenni magam rajta mikor találkoztunk,később pedig olyanokat írt, amik a korábbi válaszával eléggé ellentétben voltak. Sajnos az utóbbi pár napban nem is kommunikáltunk,de én nem bírom őt kiverni a fejemből, sőt ez már annál is több... Mit tegyek??? Én keressem, de már annyiszor csalódtam, kell ez nekem??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook