Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggelire vagy délelőtt ki milyen zöldséget és gyümölcsöt eszik? fórum

Reggelire vagy délelőtt ki milyen zöldséget és gyümölcsöt eszik? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 3. 17:25
Ügyik vagytok,jócsok gyümit eszek én délelőtt ettem narancsot,most pedig salátát csináltam és azt ettem puffasztott rizsel,de rendesen tele lettem!!
2010. febr. 3. 15:14

[link]


Itt lehet megnézni a fekvőtámasz projektet :) De nyugi még nem maradtál le, bevallom még én sem kezdtem el, pedig hétfőn kellett volna.....


Én ma banánt ettem, almát, meg eszek ma még kivit és mandarint vagy narancsot.


Salátával én is mindig bajban vagyok... :S Barátom anyuja olyan finom salikat készít. Én is akarok már csinálni salikat...... :)

2010. febr. 3. 10:32

Én tegnap tízóraira meggybefőttet ettem...

Ma szinte csak zöldséget tolok...., de hoztam 4 db kivit is. Holnap lehet egesz nap gyümölcsöt eszek, ha nem lesz lelkierőm főzni magamnak:)

Alma, grapefruit, mandarin van otthon, ja meg kivi. Befőttként pedig cseresznye, meggy, körte, őszibarack....

2010. febr. 2. 22:12

Sziasztok lányok!

Ma ettetek ma gyümit? Én egy mandarint és banánt,de azért sütit is ettem!!! :)

Tudtok jó nyers salátákat?

2010. febr. 2. 11:33
Reggel nem eszek csak este, mert naponta 2x nem kívánom :)
29. cicmic87 (válaszként erre: 26. - Noncsi18)
2010. febr. 1. 22:18
Őszintén szólva én annyira nem nézem az időt,hogy mikor vacsizok. Nincs nálam,hogy 6 után nem lehet enni!!!! De azért 9-10 kor már nem eszek!!!
28. cicmic87 (válaszként erre: 27. - Noncsi18)
2010. febr. 1. 22:12

Szia!

Hol lehet megnézni a fekvőtámasz edzést?


Én is szeretnék egy futópadot,hátha lesz vkor!!!

27. Noncsi18 (válaszként erre: 25. - Cicmic87)
2010. febr. 1. 17:49

Igen.... sajnos én se nagyon tudok magamra költeni..... sőőőt.... :S Remélem nemsokára más lesz a helyzet.....



Jah amúgy ma kezdek egy 6 hetes fekvőtámasz edzést :D Nézd meg hoxán ha érdekel :)

26. Noncsi18 (válaszként erre: 24. - Cicmic87)
2010. febr. 1. 17:48

És hány órakor vacsizol? Én általában próbálok odafigyelni, de sajnos van amikor későn sikerül.... :S


Sport..... régen sokat sportoltam, de most már nem tudok.

Én is az anyagi dolgok miatt nem engedhetem meg magamnak sajnos, pedig szívesen eljárnék.....

tudom ilyenkor lehet írni, hogy itthon is lehet mozogni, de nekem valahogy nem jó itthon!!! :S Nincs annyi akaraterőm....... Mondjuk egy futógéppel ellennék itthon azt nagyon szeretnék..... de most nem tudok venni :S

Úgyhogy marad a séta így télen... nyáron azért más.... akkor bicikli, roller, görkori.....

2010. febr. 1. 17:38
Pont itt olvastam egy főrumot,hogy ki mennyit költ magára,hát sajnos a nők 90% azt írta,hogy semmit, a többi fennmaradó,hogy 1-2 ezer forintot.Talán 2 ember volt aki 15-20 e ft is megengedhet magának.
24. cicmic87 (válaszként erre: 23. - Noncsi18)
2010. febr. 1. 17:37

Én is odafigyelek a folyadékra. Reggel megiszek 4 dl vizet és a reggelihez 3 dl gyógyteát,ezt mi csináljuk itthon,egy kis vitami nem árt.Úgy egész nap 2,5 l vízet iszok meg.

Napi 3-4 szer szoktam enni,pedig 5ször kellene,csak sokszor időm sincs vagy elfelejtem. Néha én is többet eszek estére mint kellene,mert fincsi a szendvics és nehéz megállni,ilyenkor mindig elmegyek sétálni a kutyával,legalább mozgok egy kicsit! :)

Te sportolsz?

Mindig mindenki azt mondja,hogy sportolni kell mert... csak azt nem mondja mg senki,hogy miből!!!

Nyáron elkezdtem futni,de télen abba hagytam,mert nincs téli futó ruhám és nincs 30-40 e Ft-om ,hogy csak arra ennyit költsek.

Most nem panaszkodni akarok,csak sajnos ez a helyzet, szerintem az emberek többsége így van ezzel.

23. Noncsi18 (válaszként erre: 21. - Cicmic87)
2010. febr. 1. 17:17

Én nagyon odafigyelek szerintem a folyadékra.

Ha felkelek rögtön fél liter zöld teával kezdek :)

Ilyenkor télen másfél 2 litert iszom, nyáron 2-3 litertől felfele :)

Ha valamiért nem tudok eleget inni, már érzem hogy fáj a fejem és gyenge vagyok :S

Enni..... 5-6szor kéne én úgy tudom és mindig keveset.... de nekem ezt még valahogy nem sikerült beiktatnom :S

Én reggelire megeszem ezt a kolláth-ot aztán ebédre leves második, délután néha nassolok, diót, vagy szotyi, vagy néha csoki, keksz :D Vagy valami gyümölcs.... aztán vacsora.....

Amire én "idióta" jól tele eszem magam mindig :S:S:S Pedig nem kéne.... Csak az a baj, hogy ügye megeszem ezt a reggelit, ez reggelire elég..... és szendvicset meg csak vacsira tudok enni és nem tudok mértéket tartani :S

Te hogy vagy ezekkel?

2010. febr. 1. 17:00
hányszor :)
21. cicmic87 (válaszként erre: 18. - Noncsi18)
2010. febr. 1. 17:00

Örülök,hogy nem vagyok egyedül!!!

Folyadékbevitelre odafigyeltek?

Általába egy nap hányszer esztek és mit?

20. Noncsi18 (válaszként erre: 19. - 7a1c4d35f1)
2010. febr. 1. 16:58

Na velem is ez a baj :D Nem tudom ott hagyni az ételt :):) Utána meg szenvedek, hogy megint tele ettem magam :D:D:D


Na akkor én kipróbálom úgy, hogy felét lereszelem, felét meg felkockázom, azért ne legyen teljesen baby pempő :D:D

19. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 16. - Noncsi18)
2010. febr. 1. 16:55
mindig megfogadom lereszelem, de aztan mire ujbol eszembe jut csak már felkockáztam:))) Én 1,5 dl tejbe rakok 35 gr zabpelyhet (sajna a ch és kalória bevitelem véges...)Előszor nezem mi ez a placsni a tányér közepén? Ki fog ettől jollakni? De a végét már ugy tuszkoltam magamba. MErt ugye nem hagyunk ételt a tányéron:)))
18. Noncsi18 (válaszként erre: 17. - Cicmic87)
2010. febr. 1. 16:47

Én is pont így voltam/vagyok vele. Egyáltalán nem akarok/akartam fogyizni csak pont ez, hogy odafigyelni, hogy mit eszem. Mert rájöttem, hogy alig eszem gyümölcsöt, zöldséget meg csak főzve..... :S

Úgyhogy próbálok rá figyelni! :)

2010. febr. 1. 16:45

Sziasztok!

Köszi,hogy válaszoltatok!!!

EL fogom olvasni azt az oldalt amit küldtél Noncsi18.

Én végülis nem fogyókúrázni akarok csak próbálok odafigyelni,hogy egészségesen éljek,azért is szeretnék minél több gyümit és zöldséget nyersen enni.

16. Noncsi18 (válaszként erre: 15. - 7a1c4d35f1)
2010. febr. 1. 16:40

Tényleg búzakorpát is szoktam beletenni. Igaz azt nem írja, de ha már van itthon :) Azt is beáztatom este.


A zabkását kifogom próbálni vacsira!!! Mert anno csináltam, de akkor még nem szerettem a zabpelyhet, úgyhogy nem ízlett. De most kipróbálom még egyszer :) Ez az almás fahéjas jól hangzik :) Kockára vágva teszed bele az almát vagy lereszelve?

15. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 13. - Noncsi18)
2010. febr. 1. 16:37
huha ez jol hangzik, majd kiprobalom, csak mákot kell szereznem. Én imádom a zabkorpát, zabpelyhet is. Sőt szoktam zabkását is enni: a zabpelyhet megfőzöd tejben, és adsz hozzá bármilyen gyümölcsöt. Nekem az almás fahéjas vált be!!! És nagyon laktató!!!!
14. Noncsi18 (válaszként erre: 11. - 7a1c4d35f1)
2010. febr. 1. 16:19
Ezzel én is egyetértek!!!!
13. Noncsi18 (válaszként erre: 10. - 7a1c4d35f1)
2010. febr. 1. 16:18

[link]

zabpehely, alma, mák, dió, méz, lenmagpehely én szoktam beletenni egy banánt is! :)

Én utáltam a zabpelyhet és furcsának hangzott ez így együtt, de nagyon finom, nekem nagyon ízlik!! És tényleg egészséges!


Megéri kipróbálni :)

2010. febr. 1. 16:17
normálisan reggelizni és tizóraira szerintem bármilyen gyümölcs megteszi de a legjobb szerintem az alma
2010. febr. 1. 16:14
szerintem a nap legfontosabb étkezése a reggeli, ha nem töltöd fel magad kell szénhidráttal, a nap többi részében fogod ezt pótolni....És hosszu távon ez nem tul jo.
10. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 9. - Noncsi18)
2010. febr. 1. 16:14
ez milyen reggeli?
2010. febr. 1. 16:13

Én kollath reggelit eszem minden reggel. Nagyon szeretem és nagyon egészséges.

Előtte még nem tudtam erről a reggeliről akkor általában kenyeret ettem felvágottal és persze zöldséggel, mint pl: kígyó uborka, paprika, paradicsom, ilyenek..... és rá egy két óra múlva meg ettem egy almát, vagy egy banánt ilyeneket....... Szerintem ez így jó volt akkor. Én pl nem tudnék csak egy almával jól lakni!!

8. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 5. - Nívea)
2010. febr. 1. 16:03
na ezert irigyellek. én egy óra mulva éhes vagyok!!!!!
7. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 6. - 673567bc24)
2010. febr. 1. 16:03
ebben én is verhetetlen vagyok. tudom a téli paradicsomnak semmi ize nincs, de nem baj,ha mas nem is de ez mindig van a hutoben!!!!! Nekem is a kedven zölsdégem.
2010. febr. 1. 15:59
paradicsomot szoktam általában!Télen is,nyáron meg rengeteget! imádom! :)
2010. febr. 1. 15:54
Ja, és ha eszek egy banánt 9-kor, akkor délig simán kibírom vele. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook