Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggelire vagy délelőtt ki milyen zöldséget és gyümölcsöt eszik? fórum

Reggelire vagy délelőtt ki milyen zöldséget és gyümölcsöt eszik? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 1. 15:54

reggelizni kellene!!valami kímélő felvágottakat,sajtokat stb.Ha csak 2 szeletet,akkor is!Tízóraira bármi gyümölcs.Ebéd ami van,..és vacsora szinte semmi!Alma,joghurt,ilyesmi.

Én sose szoktam reggelizni,pláne nem zöldséget,vagy gyümölcsöt,.sajnos így szoktam meg,...így maradtam!

2010. febr. 1. 15:54

Szerintem nincs semmi gond a banán-narancs kombinációval. Inkább az alma-narancs. Nekem az marta a gyomromat.

A banán ehetőmég mandarinnal, ami szintén nem savas gyümölcs. Vagy eper-banán. De ezek is inkább pénztárca függők. A citrom is jó a banánnal. Legalábbis a leve.


Zöldségek: paradicsom, retek, uborka, paprika, salátalevél, fokhagyma. Én ezeket szoktam reggelire/hez enni(de ezek is csak hétvégén, mivel puffaszt, vagy a fokhagyma illata végett).

2010. febr. 1. 15:46
én egyáltalán nem birom ezt ki, mert a sok savtol fáj a gyomrom.De pl. tegnap nem kivantam semmit reggelire, no akkor ettem egy banánt, egy almát meg egy mandarint. Az hogy mit mivel lehet enni, szerintem nincs nagy jelentosege....
2010. febr. 1. 15:45

Nagyon sokan mondták,hogy reggelire a legjobb nyers gyümölcsöt és zöldséget enni vagy a délelőtt folyamán is nagyon jó fogyasztani őket.

Az lenne e kérdésem,hogy ki tudja mit mivel lehet enni? Mert banán,narancs nem jó úgy tudom,ilyen pársoításokra gondolok. Mert azért,ha reggelre csak gyümit eszek akkor nem hiszem,hogy pl. két almával kibírnám ebédig.

Várom mindenki válaszát és tapasztalatát!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook