Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Regenon sikersztorik fórum

Regenon sikersztorik (beszélgetős fórum)


1 2
2016. ápr. 16. 23:36
A REG-ENOR-t próbáljátok ki. Magyar találmány, magyaros ételeket lehet enni, nem kell éhezni. Akit érdekel, megtalál.
2014. okt. 6. 13:55
Ördögnyelv?Bejött valakinek?
31. tirinke (válaszként erre: 30. - Nissi)
2014. ápr. 21. 08:34
Minden megvolt, meddőségi kezelések pumpáltak fel anno...Ennél egészségesebben már nem tudok étkezni.Mint már említettem nem vézna akrok én lenni csak 7-essel kezdődne a súlyom már boldog lennék
30. Nissi (válaszként erre: 29. - Tirinke)
2014. ápr. 18. 19:40
Próbálj utána járni mi lehet a próblémád hátterében, vizsgáltasd ki magad. A gyógyszer cask tüneti kezelés. A falási rohamok és a csoki utáni vágy lehet az ingadozó cukortól. Csináltas egy terheléses Cukor és inzulin vizsgálatot. Egyél naponta 5x kis adagot. Teljeskiörlésü kenyeret. Fehérlisztet, cukrot felejsd el.
2014. ápr. 18. 16:46
elolvastam és egészségügyi dolgozóként én ezt nem támogatom
28. Krisz42 (válaszként erre: 27. - Tirinke)
2014. ápr. 16. 18:17
Nekem csak annyi volt a bajom,hogy a 3.gyerek Utâna a combomról nem jött le a zsír.Kondinàl az izmok alà rakódnak.Nem szedtem semmit,pedig ajànlottak olyat is,ami képű olaj a zsírt.Olvasd el a 80/10/10- et,ha legalàbb egy hónapig úgy étkezés,akkor amellett,hogy egèszsègesebb leszel,le is fogsz fogyni mèg akkor is,ha nem sportolsz annyit.Ràadàsul megszabadulhatsz a cukor ès egyèbb ètelfüggősègtől is ;)
27. tirinke (válaszként erre: 26. - Krisz42)
2014. ápr. 11. 12:49
Nem csak attól dagad meg az ember hogy összevissza zabál.8 éve még én is a ropik közé tartoztam, de hormonkészítmények miatt ez nagyon megváltozott.Nem akarok ismét ropi lenni csak valami normálisabbat a mostaninál.Életmódváltás+torna régóta az életem része ennek ellenére egy bizonyos számnál nem megy lentebb.De látom hogy nem értetted meg amit az alábbiakban leírtam úgyhogy szerintem zárjuk le a témát mert nem szeretnék veled vitatkozni.
26. Krisz42 (válaszként erre: 25. - Tirinke)
2014. ápr. 11. 11:21
Azt írtad,szeded,Tehàt ez mâr mutat egy kèpet.A dohânyzókat is elítèlem,attól függetlenül hogy különben hogy èlnek.Az,hogy valaki ne legyen kövèr,az szerintem egy alap dolog a mozgàssal együtt.Hozzàtartozik a mindennapi èlethez.Elèg durvânak tartom,hogy mèrgezhetnek minket èlelmiszerekkel,kozmetikumok kcal is,de van vàlasztàsunk.Ha senki nem venne szemetet,akkor nem àrulnànak,mert nem lenne kereslet.Ha arra nevelnènek,hogy kell egèszsègesen ëlni,akkor nem lenne annyi túlsúlyos ember,de a legfontosabb az lenne,ha lenne akaratunk ès tenni is kèpesek lennènk.
25. tirinke (válaszként erre: 24. - Krisz42)
2014. ápr. 11. 11:14
Nem ismersz ezért nem tudhatod hogy mi az amit megteszek a sikerért és mi az amit nem. Illetve azt sem tudod hogy miért is lettem dagadt.A bogyóval kapcsolatban elfogadom a véleményed de engem ne ítélj meg háttéeinfó nélkül.Köszönöm
24. Krisz42 (válaszként erre: 20. - Tirinke)
2014. ápr. 11. 10:42
Nem biztos,hogy most fog kijönni.Èrdemes megnèzni a Rekviem egy àlomèrt című filmet.Mèg testèpítő oldalakon se ajânljâk,pedig azok nèha sok szemetet hajlandóak beszedni,Tehàt ha òk is durvànak talâljâk,akkor az is.Egyèbként ez a mostani hozzàâllàs:ha valamitől nem leszel azonnal beteg vagy halott,akkor az biztos jó.Aztàn meglepődik,ha jön majd mindenfèle betegsèg.A màsik,hogy függővè tehet,mert az ágyra hat,azon keresztül a szervekre.Mondjuk ha valaki màr arra kèptelen,hogy egy kis többletmunkàval lefogyjon,ott nem is csodālom,hogy mindenfèle szemèt jöhet,csak ne kelljen semmit tenni a fogyàs èrdekèben,ami a konfortzóna elhagyàsàt jelentenè.
2014. ápr. 10. 21:28
Az első napokban 3x, utánna 2x naponta.Gyorsan jött a hatás, sajnos anyagilag nem tudom csinálni tovább.Van amikor erőltetni kellett a kajálást, néha csokiőrület jött rám és mivel kaja nem nagyon volt így nekiugrottam egy tábla milkának.Felénél már nem esett jól, az utolsó kocka majdnem visszajött.Undorral gondolok rá a mai napig.Eszek én csokit de egy szelet bőven elég
22. ovaea
2014. ápr. 7. 12:41
ja és hány darabot szedtek egy nap?
21. ovaea
2014. ápr. 7. 10:37
Hány nap, hét szedés után észleltetek bármi változást? vmennyire visszafog a kajálásban, de nem nagyon. Honnan rendeltetek v azt nem lehet ideírni? :)
20. tirinke (válaszként erre: 19. - Krisz42)
2014. ápr. 5. 20:15
meg. Semmi mellékhatást nem észleltem pedig pár levéllel lenyomtam
2014. ápr. 5. 19:00
Tényleg jó?Ezeket csak nagyon elhízott embereknek írjàk fel rövid időre,akkor is orvosi ellenőrzés mellett szedhetik.Az agyat stimulâlja,de az egèsz szerv rendszerre hat,magas vérnyomàs,zavart viselkedés,alvàszavar,nyugtalansàg,szív-és érrendszeri panaszok-ezek csak a leggyakoribb tünetek,senkinek nem ajānljàk,ràadàsul azt sem tudjàk,hogy milyen következményei lehetnek később.Szóval jó úton haladsz afelé,hogy tönkrevàgd az egészséged.Megéri?
18. tirinke (válaszként erre: 17. - Ovaea)
2014. ápr. 5. 18:45
Igen pici és édes.Szerintem jó
17. ovaea
2014. ápr. 2. 14:10

Hello

Remélem valaki még elolvassa...

2 napja kezdtem el szedni a Regenont, igazából kibírom, h ne kajcsizzak, de tudnék enni... Lehet amit én kaptam, fura, nektek is kis pici piros, puha, és picit édeskés ha beveszed. Tudom nem szopogatni kell, de ha megnyaljátok édes? :) Ti honnan rendeltetek?

2014. febr. 19. 19:52
Melyik szernek nincs gyanús összetevője? Neked melyik összetevője sántít?
2014. febr. 17. 09:03

Véletlenül keveredtem erre az oldalra, de felkeltette a kíváncsiságom, ezért utána néztem.

Én bizony nem használnám ezt a szert. Ez egy gyógyszer, néhány gyanús (káros) összetevővel, akár lehet tőle fogyni, akár nem. De mindenki saját maga dönti el, hogy mit használ.

2014. jan. 22. 18:42
Nekem a reductil nem jött be. Romániában magánpatikában recept nélkül is kiadják.
2014. jan. 22. 09:33
én amikor legálisan lehetett kapni gyógyszertári reductilt szedtem !! nagyon sokat kellett fogynom és sikerült 15-18 kg leadnom, tartottam is a súlyom , most viszont felszaladt 5-8 kg plusz amit nem igazán tudok leadni. Keresgetek mi az ami a reductil után szóba jöhet és jó lenne ha valaki írna a regenon-ról, hol érdemes beszerezni, hogy tényleg az legyen ?Üdv!!
2014. jan. 21. 10:23
Hahó!
11. tirinke (válaszként erre: 9. - Vee86)
2014. jan. 6. 21:00
És mennyi idő alatt ment le neki?
10. tirinke (válaszként erre: 9. - Vee86)
2013. dec. 5. 09:59
Ápolóként dolgozom olyan gyakran hogy már szinte csak aludni járok haza.Nehéz osztály, tehát mozgás emelgetés van bőven.Falási rohamaimmal nem tudok mit kezdeni és ebben most úgy néz ki hogy a Regi segít
2013. dec. 1. 21:34
Egy ismerősöm 20 kilót fogyott vele, de keményen tornázott is, én keményen tornázom és nincs szükségem a Regenorra anélkül is menni fog. Eszek amit AKAROK eddig 3 hét-3kg. Csak mozogni kell.
2013. nov. 29. 12:18
Szóval? Soha nem szedte senki?
7. tirinke (válaszként erre: 4. - 17aadc1082)
2013. nov. 26. 14:54
Napközben koplalni én is tudok, de nem ez a cél.Ráadásul este vagy netán éjszaka mindent be is pótolok alaposan
2013. nov. 26. 14:52
Muszály volt ilyen szerhez folyamodnom, mert a falásirohamokon nem volt uralmam.Ez a szer csökkenti az étvágyamat és így tudom tartani a diétát
5. Krisz42 (válaszként erre: 4. - 17aadc1082)
2013. nov. 26. 14:35

Az tény.Minden nap 2órát kellene nagyon aktívan mozogni,akkor ledolgoznánk.Viszont sokan azért éhesek,mert vmiből hiány van és a szervezet csak így tudja eléni,h valahogy pótolja...vagy így sem:(

Én azt vettem észre,h mióta olyanokat eszemamiben semmi szemé nincs,egyrészt nem kell olyan sok,másrészt felgyorsult az anyagcserém.Egyébként ha megcsinâlja az ember otthon,akkor olcsón is kijön,persze időigényesebb.

4. 17aadc1082 (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. nov. 26. 14:22

én meg evés nélkül simán bírom egész nap is, nem olyan nagy cucc.

100 évvel ezelőtt hiába ettek sok kalóriát, simán le is dolgozták nap, mint nap. Most meg nem. ez a különbség. Ma meg az egészséges kaja baromi sokban kerül, többe, mint a szénhidrátban gazdag.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook