Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Írjatok sikersztorikat! Kinek sikerült lefogyni? fórum

Írjatok sikersztorikat! Kinek sikerült lefogyni? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 21. 23:16
Sziasztok, én januárban kezdtem, 21 kg-t fogytam:) Akkor voltam 68-69 között, ma reggel kereken 47 voltam. Kitartást mindenkinek:)
2011. dec. 21. 11:30
-62kg 36 hónap alatt :)kalória számolással
10. anita
2009. dec. 8. 23:11
hmmmm?
9. anita (válaszként erre: 8. - Re87)
2009. nov. 25. 18:37
Hogy csinálod? :)
8. Re87 (válaszként erre: 1. - Anita)
2009. nov. 24. 18:37

Szia!

Én 3hét alatt az5ik kilónál tartok

Amúgy ezt a dumát utálom a legjobban(ahhoz képest,hogy van egy gyereked,tök jól nézel ki).Azt a bizonyos "ahhoz képest"-et ki lehetne hagyni.

7. anita (válaszként erre: 6. - Depike)
2009. nov. 24. 18:33
Gartula Neked! Igazi elszánt nőci vagy! Bárcsak én is ilyen lennék... Tartani a súlyt a legnehezebb ezt én is tudom. A lényeg, hogy jól érzed magad, én sem panaszkodom, csak ez a kis lötyi husi ne lenne.. :)
6. Depike (válaszként erre: 1. - Anita)
2009. nov. 24. 13:54
Szia! Én először a 90 napossal próbálkoztam, utána áttértem a súlykontrollra, idén tavasszal. Kb. 8 kg ment le, párom szerint sok(!!!). Mellette vettem ellipszis trénert, és a párom által javasolt gyakorlatokkal kiegészítve, heti kb 3 alkalommal tornázom. Tavasz óta kb 1-2 kg mozog le-fel, attól függően, hogy épp hogy érzem magam, meg menzesz előtt ugye kicsit többet mutat a mérleg, de nem híztam vissza. Odafigyelek mit eszem, és egy héten egyszer tartok egy olyan napot, amikor megengedek magamnak egy kis "lazítást". Fehér kenyeret már egyáltalán nem eszem, sertéshúst se nagyon, de emellett nem éheztetetm magam, napi 5x eszem. És jól érzem magam a bőrömben :-)
2009. nov. 24. 12:32

Igazából inkább formásodni, de 1-2 minusz kiló is jól jönne.. :) Lépcsőzni, futni szoktam én is.

Futógépről nekem sincs jó véleményem. Akkor inkább szobabicó. Egyetlen baj, hogy minden ilyen kütyüt megvetetek a férjemmel, aztán 2 nap után megunom! :) Ezért megyek inkább futni a csajokkal, azt még élvezem is!

4. *Királylány* (válaszként erre: 3. - Anita)
2009. nov. 24. 10:57
Mennyit szeretnél lefogyni? Vagy formásodni szeretnél? Én is szeretnék futni is most steperen nyomom és súlyzózok. Futógéphez nem érzem még magam elég erősnek kifulladnék egyből.
2009. nov. 24. 10:53

Köszi Királylány!

Ezek a siekrek olyan melegséggel árasztják el szívemet! :)

2. *Királylány* (válaszként erre: 1. - Anita)
2009. nov. 24. 10:45
Kalória számolgatás bevált nekem. Több mint 20kgt fogytam 1 év alatt. Igaz PCOS vagyok és elkezdtem kezeltetni azt is. Oda figyelelek hogy mit eszem ha elcsábulok néha nem esem kétségbe folytatom a fogyit nem mondom hogy már úgy is mind1. Ehetsz mindent csak mértékkel mert bele kell hogy férjen a napi kcal adagba. Most már mozgok is az elején a nagy súlyfelesleg miatt ez nem ment.
2009. nov. 24. 10:40

Két gyerek után nem vagyok már az a feszes nőci. Bár sokan azt mondják,ahhoz képest meg igenis tuti csaj vagyok! :) Ez mind szép és jó, de tudom, hogy nem ártana formálódnom kicsit. Valami ötletek?

Nem vagyok az a tipikus "malac" feleség,aki egész nap habzsol, mert eljárok a barátnőkkel futni, de valahogy ez mégsem elég. Többet akarok! :)

Írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook