Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randiznátok társkeresőn keresztül megismert emberrel? fórum

Randiznátok társkeresőn keresztül megismert emberrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
260. c114183a1c (válaszként erre: 258. - Moonlight13)
2014. febr. 9. 11:53

Nem mindegyik teló tudja a tiltást. Az én hülye okostelóm pl. nem. :( Vagy csak még nem találtam meg, de kerestem.


Én is azt mondom, hogy örüljön, hogy megszabadult tőle. Ez valahol nem normális!

259. c114183a1c (válaszként erre: 257. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 11:51

Én nem gondolnám ezt. Honnan tudhatta volna, hogy ilyen a pasi? Te sem tudhatod előre és én sem. Nekem is volt egy extrém esetem, amin ma már csak nevetek (vagyis megpróbálok), de úgy érzem, nem tehettem róla.


Holdacska!

Én nem ismerem a facebook-ot. Ott, ha felrakott rólad a srác képet, akkor megtalálhatott? A nevedet megtudhatta? Titkos a telószámod? Mert még ez lehet rá magyarázat.

258. moonlight13 (válaszként erre: 256. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 11:30

Nem értem, miért nem tiltottad le a nőt a Facebookon! A telefonszámát is le tudod tiltatni, hogy ne fogadja a telefonod az üzeneteit és a hívásait.

Hogy nem is veszekedésből ütött meg a pasas? Jézusom! Ez beteg! Tartsa meg a nője, és örüljön neki, hátha kap még egy pár pofont szeretetből! Brrr!

257. kriszta773 (válaszként erre: 253. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 11:29

én megértem, ha egy magányos embernek kell a figyelem és az együttérzés legalább idegenektől, de többre jutnál, ha való kapcsolatokat próbálnál kialakítani, például barátkozni, ismerkedni olyan emberekkel, akikkel közös témáitok lehetnek, akár itt, a fórumban


ha bármi igaz abból, amit leírtál, akkor te nagyon beteg ember vagy, aki nem fog tudni ebben az állapotában semmilyen normális párkapcsolatot kialakítani, a gyógyulásra kellene előbb koncentrálni

személy szerint én nem hiszem, hogy lenne olyan nő, aki megismerkedik a társkeresőben egy pasival, aki pusztán "beindulásból" megüti (mindenféle szexuális előzmény nélkül), majd eltűnik, ejti, és persze az exével írattat gúnyos sms-eket, mintha bármit is számítana. a nő pedig úgy éli ezt meg, mint valami kapcsolatot, amit milyen nagyon nehéz volt átélni (és persze össze-vissza alakítja a történetet aszerint, hogy mi hihető és mi nem). nekem mindegy, hogy igaz-e vagy sem, de a te lelked-agyad vagy nagyon zavaros és beteg, vagy nagyon unatkozol :)

256. holdacska88 (válaszként erre: 254. - Moonlight13)
2014. febr. 9. 11:18

Facebookon a srác megosztotta a fotómat, ami alapján gondolom a nő utánam nézett, elkezdett nekem oda küldözgetni a lányával egyetemben elég trágár leveleket...A pasit pedig megállás nélkül hivogatta és sms-ezte.

Nem veszekedésből kaptam a pofont..,hanem be volt rám indulva, és akkor ütött meg...

Miután azonban megmondtam neki, hogy ez nekem elég durva és nem akarom, hogy megalázzon utána, a srác megváltozott és valóban mivelhogy még ezután is szerettem küldtem neki elég sok sms-t sajnos amikre ő nem válaszolt.

És ez nem most éjszaka történt, hanem ezen a héten....

Az éjszaka annyi történt, hogy a nő most először rám irt sms-ben...hogy épp most alapitottak családot...és rajtam röhögnek....

255. moonlight13 (válaszként erre: 253. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 11:11
Ha mindez igaz, akkor meg ne keseregj, örülj neki, hogy időben megszabadultál egy ilyan embertől! És ne küldözgess neki sms-eket, mert csak a pénzed fogy!
254. moonlight13 (válaszként erre: 250. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 11:10

Ez azért nekem sem egészen világos... Már előtte kapta a zaklatós sms-eket, amik után jött a veszekedés, a pofon, a visszament a nőhöz, a fórumindító küldött 1000 sms-t a pasinak, amire az nem válaszolt, és mindez most éjszaka történt...

Érdekes story!

2014. febr. 9. 11:09
Semmi nem volt kitaláció amit itt elmondtam. Sosem hazudnék senkinek, és igen, sajnos ez történt meg velem és nem kívánom senkinek sem, hogy ugyanezt átélje..
252. holdacska88 (válaszként erre: 250. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 10:35
A pasinak nyomta az sms-ket!!! Nekem meg facebookon az üzeneteket!!!!!
2014. febr. 9. 10:34
Biztos neked is baromi jól esne, ha ebbe lennél benne és megértés helyett inkább őrültnek neveznének..
250. kriszta773 (válaszként erre: 247. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:34
legalább olvasd vissza a sztoridat, hogy ne zavarodj bele :) írtad, hogy folyamatosan zaklatta a pasit a volt nője és téged is, nyomta az sms-eket, amiért a pasi beszélt vele, hogy ne tegye. most meg fura módon ma éjjel írt először :)
2014. febr. 9. 10:33
...
248. kriszta773 (válaszként erre: 244. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:32

na jó, ezek után már tényleg gondolom, hogy kitaláció az egész, és neked inkább új dokit kéne keresned :)

persze, mert megüt, bánt, exe zaklat, de azért vonultok a szülők elé meg összeköltöztök egy vadidegennel :)

247. holdacska88 (válaszként erre: 245. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 10:31
Eddig nem tudta a számom...Ma éjjel irt először a számomra...
2014. febr. 9. 10:31
Csak azt nem értem, hogy a nő pl. miért nem róluk tesz fel közös fotót facere--miért arról a pasiról és magáról akivel együtt él október vége óta...amikor közben meg elvileg együtt vannak ezzel újra..kissé fura nekem is
245. kriszta773 (válaszként erre: 243. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:30
velem ilyen biztosan nem történne meg, mert ha megismerkednék egy pasival, akinek az exe rögtön elkezd telefonon zaklatni, tán megkérdezném a pasit, hogy mégis honnan vette a számomat (mert ugye csak tőle tudhatná), és leesne a tantusz, hogy ezek még mindig együtt vannak, vagy csak szórakoznak velem, de hogy egyik sem százas, az biztos, és nem randizgatnék vele :)
244. holdacska88 (válaszként erre: 242. - Moonlight13)
2014. febr. 9. 10:29
együtt laktak, a pasi kidobta a lakásból október végén, a nő elköltözött egy másik sráchoz a lányával együtt, mi decemberben ismerkedtünk meg, a nő azóta zaklatott mindkettőnket, a srác kint dolgozott, minden nap együtt voltunk amig egy hét szabin itthon volt napi kilenc órákat, most vett lakást egyébként, és ezen a héten mutatott volna be a szüleinek, csakhogy megtörtént ez az óminózus eset és ugye szétmentünk, azóta pedig együtt van újra ezzel a nővel.Ennyire egyszerű
243. holdacska88 (válaszként erre: 240. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 10:26
örülhetsz neki, hogy nem veled történt meg.. egyébként épp most irt ismét a nő két sms-t...
242. moonlight13 (válaszként erre: 240. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 10:25
Hacsak nem mindig is együtt lakott azzal a nővel, és a nő nézegeti a pasi telefonját.
2014. febr. 9. 10:25
ok, akkor kitaláltam...
240. kriszta773 (válaszként erre: 237. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:23

hát inkább el tudom hinni, hogy kitaláltad az egészet, minthogy egy egyhetes "kapcsolatban" egy srác exe már rögtön sms-ben zaklat, a srác nyomul, lelkesedik, megüt, lekurv...z, majd kiábrándul, miközben az exe még mindig folyamatosan nyomul. úgy, hogy állítólag a srác megkérte, hogy hagyjon titeket békén, tehát valószínűleg nem ő adhatta meg neki a telefonszámodat, akkor pedig kicsoda? :) és egy olyan pasiról van szó, akiről azt írtad, hogy messze lakik tőled

sok hajmeresztő dolgot el tudok hinni, de ez kicsit vicces így egy hétbe sűrítve :)

239. moonlight13 (válaszként erre: 236. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:21
Vagy mindig is megvolt neki a nő...
238. moonlight13 (válaszként erre: 232. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:20

Le tudod tiltatni, hogy ne fogadja a telefonod a hívásait és sms-eit.

Az az ember nem normális, örülj, hogy hamar kiderült!

2014. febr. 9. 10:20
Miért, szerintetek kitaláltam az egészet vagy mi???
2014. febr. 9. 10:19
Gondolom onnan, hogy a pasi visszament a nőhöz
235. c114183a1c (válaszként erre: 234. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 10:16

Tényleg! Honnan tudja? :O

Ez nekem eszembe sem jutott...

234. kriszta773 (válaszként erre: 232. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:11

ne haragudj, de mégis honnan tudja az ő exe a te telefonszámodat?

kicsit furcsa ez a történet, hogy egy alig megismert pasinak már az exe is a nyakadra jár, le akar kurv..zni téged, megüt, és még ejt is...

233. c114183a1c (válaszként erre: 232. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 10:01

Lépj túl rajta! Az ilyen sms-ekkel nem kell foglalkozni. Ne is válaszolj, ne alacsonyodj le a szintjére!

Nézd meg, hogy van-e a telefonodban olyan funkció, hogy letilthatod a tőle érkező sms-eket!

2014. febr. 9. 09:58

Mindenesetre ezután megváltozott, már nem jöttek a kedves üzenetek, szinte én futottam utána, és annyit mondott, hogy ezután nem tudja hányadán állunk. Ezalatt nem azt érti, hogy kiakar dobni, hanem szexuális dolgokra...(nem feküdtem le vele egyébként)

ill. másnap én kértem, miután már furán éreztem magam és ezer üzenetre sem válaszolt, hogy mondja meg az igazat, a válasza annyi volt, hogy megtört benne valami, neki ez nem megy, kedves vagyok, aranyos, szép, megtalálom az igazit stb.

Felhivott és azt mondta, nem érzi azt, hogy sikerült volna mellette feloldódnom, ill. nem akar kitenni az exe zaklatásának a továbbiakban stb... Azóta az exe nekem irogat megállás nélkül, éjjel is küldte az sms-t, hogy épp rajtam röhögnek, most alapitottak családot.., szép rémálmokat nekem, tudta, hogy ő fog nevetni a végén stb..

231. c114183a1c (válaszként erre: 230. - Holdacska88)
2014. febr. 9. 09:58

Ne viccelj! Biztos, hogy nem 100-as a pali, ezért miért Te lennél a hibás? Az, hogy megtettél neki valamit... Néha csinálunk olyant, amit nem szeretnénk csak azért, hogy a másiknak jó legyen. Ne hibáztass magad! Lépj túl ezen az egészen. Nagy baj ugye nem történt?


Ne add fel! :) Egy ilyen miatt nem szabad!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook