Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rákattantam a paradicsomlére. Durván. fórum

Rákattantam a paradicsomlére. Durván. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. Soufflet (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2022. aug. 24. 14:23

Nem kell valami hulyesegekre gondolni azonnal :D

En napi tobb kg paradicsomot elfogyasztok a Foldrol, es meg mindig ugyanugy forog 40 eve.

2022. aug. 24. 07:55
Kedves egészségedre! Finom, én is szeretem.
2022. aug. 24. 06:59
Én is szeretem.
2022. jún. 7. 03:25
Finom is. Én is szeretem.
18. tien (válaszként erre: 17. - Tien)
2022. jún. 6. 22:26
Jav.amit ne tudnék meginni..
17. tien
2022. jún. 6. 22:25

Nincs az a mennyiség ,amit nem tudnék meginni a paradicsomléből.

Ittam vodkával .

Tettem sörbe.(remek cucc másnaposságra ).

De magában a legfinomabb.

2022. jún. 5. 14:19
Imádom! 🍅🍅
2022. jún. 5. 13:30

Lehet valami vitamin, vagy ásványi anyag hiányod van.

A szervezet tudja mire van szüksége.

A kálium tisztítja a vért. Megtalálható benne a foszfor és a szilícium is.

A,E,C,B1,B2 vitamint tartalmaz sokat. Jót tesz a májnak, antioxidáns és 1001 jó tulajdonsága van.

Egészségedre!!

14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - ,zumba)
2022. jún. 5. 11:01
🌞🌞🌞
13. ,zumba (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. jún. 5. 10:34
Én is a saját befőzött paradicsom levét szoktam inni, attól nincs probléma, de ittam már boltit, na soha többet!
12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Alessandro)
2022. jún. 5. 10:24
Pontosan! És az a legfinomabb ivólé, amit házilag készítünk, mert biztos, hogy nincs benne semmi olyan "adalékanyag" + "ízfokozó" és egyéb akármik, amik nem hasznosak a szervezetnek. 🌞
11. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 09:50

Jó is az. Én is nagyon szeretem, akár ivólé formában, akár levesnek.

De azért mindenből legjobb az arany középút. Semmit sem szabad túlzásba vinni. Még a paradicsomlevet sem. 😀

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Soufflet)
2022. jún. 5. 07:46
Én gyomrom is mindent bír. 😃
9. Soufflet (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2022. jún. 5. 06:14

Eleg rendes, mert en altalaban kihanyok mindent, ami nem teszik neki. Olyan igazi etelmergezest en nem szoktam kapni, mert ha valami rossz, az kijon max par oran belul vagy elobb.

Az elozo honapban benyeltem valami fertozest, amitol viszont napokig hanytam. A viz is kijott belolem. Ugy kiszaradtam, hogy infuziot kaptam, mikor mar alig alltam a labamon.

A joslatok szerint drasztikus etkezesi szokasokat kellene megvaltoztatnom. De par het utan helyreallt a gyomrom, belem, nyelocsovem. Nyilvan oda kell figyelni, ha valami rossz, elhagyni. Szinte alig kavezok. Az karcol. A paradicsomle nem. Es ha kicsit egett a gyomrom, egy kis grapefruit vagy citromos hideg viz segit.

A paradicsomle meg nem art. Elvileg a zsirokat, olajolat kerulnom kell. En par csepp olivat teszek a paradicsomlebe. Az okes. Az szar, hogy nem tudok tele-Tabascozni mindent. A csipos nem megy ugyanugy.

Es az nem rossz mellekhatas, de kevesebbet cigizek miutan 2-3 hetig nem gyujtottam ra.

Qrva sokat koltottwm a cipomre, mert nem tudok masik gerincet venni. Most sok figyelmem kell terelnem a gyomromra (emeszorendszeremre), mert abbol sem vehetek masikat.

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Soufflet)
2022. jún. 5. 05:51

Ha nincs tőle gond menjen,a paradicsomot és a kajákat is szeretem,de a levet nem,a cékla ugyan így.

Rendes kis gyomrod van😀

7. Soufflet (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. jún. 5. 05:45

Az XD paradicsom salata mellé paradicsomle, ugy az igazi!

Nekem barhol jartam, a kollegaim sokszor megjegyeztek, hogy milyen gyomoregest vagy fosast kapnak mar egy poharnyitol is, nemhogy egy doboznyitol. En siman megiszom a tejeskavera, vagy iszogatom ezt is, azt is, ettol nem lesz baja a gyomromnak.

Mondjuk a savagyu ugorka-kefir kombinacionbol is kifolyt par embernel a szeme is, nem csak a bele :D

6. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 05:08
Én is, csak az enyémbe Vodka is van néha!
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 05:05
Nagyon durva "anyag"😀🍅🍅🍅
2022. jún. 5. 01:55
In barmikor siman bevagok egy dobozzal, ha nem tobbel :)
2022. jún. 4. 22:59

A diétás nagyon fincsi.


4-kanál forró víz, egy piros edényben.

2022. jún. 4. 22:23
Csak nehogy savad legyen tőle. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook