Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Skorpió férfi és bika nő! Tapasztalatok? Működik a kapcsolat hosszútávon? fórum

Skorpió férfi és bika nő! Tapasztalatok? Működik a kapcsolat hosszútávon? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 3. 20:11
Köszönöm a hozzászólásokat!
8. babika_ (válaszként erre: 7. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 26. 09:12
Én is ritkán szólok be neki, ha igen, akkor tényleg olyat mondott, ami mellett nem lehet elmenni. De én így szeretem. :-)
7. 3da8f53e4a (válaszként erre: 6. - Babika_)
2014. júl. 25. 19:38

..igen, ez így van. Én skorpió, a párom pedig - mint ahogy te is - szűz.


1,5 éves ugyan a kapcsolatunk és hozzám tényleg sok türelme kell. De van :) Ritkán bánt vissza, de ha igen akkor csak azért, hogy elgondolkodjak magamon:)


Csak a jövő és ti tudjátok, hogy jöttök majd ki egymással :) - csak annyi a titka, hogy figyelni kell a másikra :)

2014. júl. 25. 08:53
Szerintem se lehet általánosítani. Én szűz jegyű vagyok, a párom skorpió, imádjuk egymást 4éve. Viszont a skorpióhoz kell egy fajta tolerancia szerintem. Pl. A párom igencsak meg tud bántani mást - többnyire azt, akit szeret. Nagyon ragaszkodó, és szenvedélyes. Az egyik húga is skorpió, ő nehezebb eset szerintem.
2014. júl. 25. 07:59
Én hiszek az asztrológiában, de az ilyen általánosítás szerintem szinte semmire sem elég. Anyám Vízöntő, apukám Skorpió volt és erről a párosításról gyakorlagilag soha nem olvastam semmit. Mégis nagyon jól megvoltak. Szóval ilyen általánosan nem lehet megmondani, milyen lesz.
2014. júl. 25. 07:17
A közvetlen környezetemben van egy ilyen pár, kilenc éve házasok. Szeretik egymást, két tüneményes gyerekük is van.
2014. júl. 25. 03:14

Miért ne működne? Ugyan nincs tapasztalatom, egyik csillagjegybe sem tartozom és nem is gondolnám, hogy ezekből messzemenő és végérvényes következtetéseket lehetne levonni.


Sok boldogságot nektek:)

2014. júl. 24. 22:05
Minden hozzászólás érdekel :-) akinek bármilyen tapasztalata volt, kérem ossza meg!!!
2014. júl. 24. 22:04
Skorpió férfi és bika nő! Tapasztalatok? Működik a kapcsolat hosszútávon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook