Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rájöttem, hogy egy kollégám hazacsempészi a munkahelyről a... fórum

Rájöttem, hogy egy kollégám hazacsempészi a munkahelyről a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
nov. 26. 10:13

Erre szokták mondani, hogy magyar mentalitás. Így loptak a szocializmusban is a munkahelyeken, mert az közös volt, a dolgozó népé.

A legtöbb munkahelyen van táska ellenőrzés, öltöző szekrény ellenőrzés. Ez nem bukik ki ilyenkor? Vagy a biztonsági szolgálat is benne van?

Hogy a többi kolléga...? Aki ezek után lenéz, az olyan is.

15. gigi> (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 09:33
Ha eloltod más gyertyáját, attól a tied nem fog fényesebben világítani!
nov. 26. 09:04

Köszönöm a véleményeteket.

Még harcol az eszem és a szívem 😥

13. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 08:13
A saját dolgoddal foglalkozzál!
nov. 26. 07:53

Soha nem voltam vamzer és nem is leszek! 👌

Azokkal a kollégákkal együtt kell még dolgoznod, így ha kiderül, hogy te vagy az áruló, viseld el a lenézést, esetleges kiközösítést is, nem beszélve egy esetleges jegyzőkönyv felvételről és egyéb hercehurcáról! De te tudod!

nov. 26. 07:31

"Vétkesek közt cinkos, aki néma"


Ez a hazacsempészi tk. azt jelenti, hogy lop. Én nem vagyok elnéző ebben. Szólnék a biztonsági őröknek.

10. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 07:30

szólj bátran...te leszel a nap hőse. Majd járhatsz szembesítésre. Te egyedül kevés vagy ennek bizonyítására, nem tudhatod, a többiek mit vallanak...lehet, hogy nem is tudnak róla, sőt...ugyanis ha tudnának, akkor bizony bűnsegédi bűnrészesek...ha nagyobb értékről van szó, akkor házkutatás.


Nagyon fognak téged szeretni...nem sokáig, mert eldobnak, oszt annyi volt, mehetsz munkát keresni.

nov. 26. 07:17
Csatlakozom az előttem szólokhoz, Napsugárral értek egyet!
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Birebora)
nov. 25. 17:16
Zárjegyes dolgok,konkrétat nem mondhatok
nov. 25. 17:14
Az egészben az a szörnyű számomra hogy tudok róla 😡
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
nov. 25. 17:14
Igen.
nov. 25. 16:49
Milyen dolgok?
nov. 25. 15:38

Régen azt mondták, ki mivel dolgozik, azzal szennyeződik. Valami ilyesmit.

Használható egyáltalán az a cucc otthon?

nov. 25. 13:47
Nem rád tartozik. A biztonságiakat azért a fizetik. Az ő dolguk. Nem ártanám magam bele.
nov. 25. 13:41
A biztonságiakra hagynám, nem a te reszortod, amíg téged nem ér ebből bármi kár.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook