Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Putnokon volt egy halottlátó hölgy! Hallott már valaki róla? fórum

Putnokon volt egy halottlátó hölgy! Hallott már valaki róla? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
145. vzws9o
2012. márc. 21. 18:23

Sziasztok! Nekem a miskolci Júlia nevű halottlátó / jósnő elérhetőségére lenne szükségem, aki a vasútállomás közelében lakik. Aki meg tudja adni kérem írja meg a vzws9o@gmail. com emailre.


Előre is nagyon köszönöm!

2012. márc. 14. 14:17
Igen volt a Juliska Én jártam nála 1971-ben Egy 21éves bátyám balesetben meg halt és vele szertünk volna beszélni. Félelmetesen tudot az az asszony kár hogy már nem él. Szeretném kérni aki tud a HATVANI halot látto telefon számát vagy elérhetöségét kérem írja meg vagy a privátba. Szép napot mindenkinek. MARGIT57
2011. okt. 4. 15:47
A holtakat hagyni kell nyugodni.Bárhogy fáj el kell engedni őket és ha magától nem üzen aki elment én egy idegennek nem hinném el bármit mondana.
2011. márc. 27. 17:45

Sziasztok!

Én Budapesten ismerek egy spiritiszta férfit, aki a háromlábú széke segítségével kommunikál a holtakkal. Bujka Antalnak hívják.

Hallottatok már róla?

141. _A.A._ (válaszként erre: 1. - Ancsi105)
2011. márc. 27. 12:30

Én hallottam róla, anyukám mesélte, hogy amikor engem szült, pont, előző este volt szó erről a hölgyről a TV-ben, és szülés közben, a feje fölött erről beszélt a doki, és a szülésznő... :DDDD

Bizony, ez nem tegnap volt, és nincs is róla több információm, viszont engem is érdekel ez a téma, csak félek, hogy olyan embert fogok ki, akinek a szavai mögött, nem sok igazság van.:(

140. a2f7023643 (válaszként erre: 139. - Kataleen85)
2010. nov. 10. 13:23

Kedves hp1951 és kedves olvasók!


A lent megadott e-mail címen és telefonszámon nem sikerült megtalálnom a hatvani léleklátó urat. Ha valaki tud róla valami friss elérhetőséget, kérem jelezze az e-mail címemen: huszargabi@gmail.com.

Nagyon fontos! Köszönöm!

2009. jún. 21. 23:10

tisztelt hp1951,

fölösleges olyan emberekkel vitatkozni, akik ezekhez hasonló dolgokat nem tapasztaltak.

örülök, h írt a képességeiről, mert nekem nagy szükségem lenne a segítségére. kérem, h jelezzen vissza az e-mail címemre, ami : kataleen85@citromail.hu . ja, és adnék tanácsokat a többieknek: ne menjenek bele olyan dolgokba, amihez nem értenek, mert komoly következményei lehetnek, ja és ne piszkáljunk olyan embereket, akik értik, amit egyesek nem észlelenek, mások számára viszont talán az egyetlen reményt jelentik.

138. hp1951 (válaszként erre: 135. - Pirosalma)
2009. febr. 28. 21:30

Kb. erre számítottam.

Először: „nem tagadom, hogy vannak/lehetnek ilyen képességeid, csupán érdekelne”

Fogadok, hogy a két idézet, már előre elő volt készítve.

Ismerem ezt a fajta viselkedést, de arra kérem a furmányos módszerét, holnap azért beszélje meg a gyóntatópapjával.

Ön úgy érzi, engem el kell pusztítani a Föld színéről, mert a bibliában talált egy pár idézetet, amit fel tud hozni, mint megcáfolhatatlan érvet.

Ez bár mennyire is kellemetlen, vallási bűvészkedés.

Ha kizárólag a bibliát látjuk, és nem vesszük észre az Urat a biblia előtt (igen előtte)

Biztos hallott már róla, hogy a mai szentnek tartott bibliát mikor írták, és már hányszor alakították át, midíg az adott érdekek mentén, és sajnos nem a legjobb szándékkal. Az Ön szemében a bibliakutatás, mint például a Holt tengeri Szent tekercsek megtalálása, vagy a most fellelt Júdás evangélium, abba a kategóriába esik, mint a léleklátás. De kénytelen a Vatikán is minden évben többször igazítani picit rajta, (és most II. János Pált idézem) „a bibliáról le kell törülni a középkor ráragadt piszkát.”

Utána lehet nézni, hol mondta.

Kedves Pirosalma, kérem időnként a bibliából, nézzen fel az Úrra.

Ha most úgy érzi, hitében megsértettem, kérem, ne haragudjon rám, hisz nekem Ön szerint úgyis halállal kell lakolnom.

Pedig a földi halál, csak egy lépcső, amivel a lelkünket szabadítja meg az Úr a beteg, bűnös testünktől. Ehhez én értek jobban.

Ugye milyen érdekes, egy vallás, egy kultúrkőr, és mégis két teljesen különböző felfogás.

Én tisztelem az Ön gondolkodásmódját, ámbátor nem értek vele egyet.

Kérem, mielőtt válaszol, mindazt, amit leírtam, - mert leiratott velem, - még egyszer – kétszer nyitott szívvel gondolja végig, utána megbeszélhetjük, és kérem, ha majd tényleg vitába keverednénk, ne bibliai idézetekkel érveljen, hanem saját gondolataival, és nem privát levelekben, hanem itt a fórumon.

A KOCKA EL VAN VETVE.

137. Pirosalma (válaszként erre: 128. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 28. 19:11

Ottokár!


Én is úgy látom, hogy kicsit több szerénységet is tanúsíthatnál. Tudom, hogy művelt és tapasztalt ember vagy, de ettől még nem kellene lekezelően beszélni a többi fórumozóval, és annyi mindent abszolút igazságként kijelenteni. Tudod: "Az vesse az első követ...!" (Emlékezz csak vissza a szacharóz példájára!)

136. Pirosalma (válaszként erre: 132. - Hp1951)
2009. febr. 28. 19:08
A legkevésbé sem tartom lehetetlennek, nem erről van szó. Sem a halottidézés, sem a jövendőmondás, sem semmi ehhez hasonló nem az Istentől való, a képességet sem ő adta erre (ha ő adta volna, nem mondta volna azokat, amiket az előbb idéztem).
135. Pirosalma (válaszként erre: 132. - Hp1951)
2009. febr. 28. 19:04

Akkor minden bizonnyal neked a Biblia az alap, hiszen Isten szava abban van. Már régebben beírtam neked két idézetet, gondoltam, megkérdezem, mit gondolsz róluk.


"Ha egy férfiből vagy asszonyból halottidéző vagy jövendőmondó szól, halállal lakoljon." (3Móz 20, 27)


"Ha valaki halottidézőhőz és jövendőmondóhoz fordul, és követi őket a paráznaságban, ellene fordulok az ilyen embernek, és kiirtom népe közül." (3Móz 20, 6)


Ezeket keresztényként, azt gondolom, igazán komolyan kell vennünk. Itt nincs mit értelmezni, nincs mit magyarázni: Isten egyértelműen és világosan kimondja, hogy bűnt követ el, aki ilyet tesz, és bűnt követ el, aki ilyen emberhez fordul.

Tudod, hogy ha mégis így teszel, tudatosan cselekszel Isten akarata ellen.

134. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 133. - Hp1951)
2009. febr. 28. 18:41

"de ne támadj"


Én nem szoktam rémeket látni.

133. hp1951 (válaszként erre: 130. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 28. 18:24
"Kezelj minden egyet nem értést tisztán, de ne támadj." (Tantra)
132. hp1951
2009. febr. 28. 18:21

Kedves Pirosalma

Igen, keresztény vagyok.

Tudom, hogy adottságomat az Úr szabta rám.

„Gyakran azt hívják lehetetlennek, amit még nem próbáltak ki.” (Jim Goddwin)

131. Pirosalma (válaszként erre: 129. - Hp1951)
2009. febr. 28. 15:38

Szia, Hp!


Lenne egy személyes kérdésem, ha nem szeretnél itt válaszolni rá, írhatsz privát üzenetet is (vagy nem is kell válaszolnod, természetesen, ha nem szeretnél).

Hívő vagy? Elsősorban arra gondolok, keresztény (hogy melyik felekezet, mindegy, én nem is szoktam különbséget tenni).

Remélem, érezhető, hogy ezt nem piszkálódásból kérdezem, nem tagadom, hogy vannak/lehetnek ilyen képességeid, csupán érdekelne.

130. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 129. - Hp1951)
2009. febr. 28. 15:24
A putnokit bemutatta a TV alaposan. Aki abból nem tudta megállapítani hogy kivel áll szemben azt még sajnálni se tudom. Itt óriási tudás és műveltségkülönbségű emberek kerülnek össze, miért lenne körbebólogatás? És mire lenne jó?
129. hp1951
2009. febr. 28. 15:12
Azért milyen érdekes, hogy egy fórum működését egy résztvevő hogy meg tudja akasztani, a folyamatos piszkálódásaival.
128. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 127. - Henkogier)
2009. febr. 24. 13:36
Én meg a szétszórtság. Az nem egy bolygón van.
127. henkogier (válaszként erre: 126. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 24. 13:11

OK, OK ottokar mostmár mindenki tudja mi a véleménye, olvashatjuk 4 felvonásban.

Egy valamit szeretnék kedves figyelmébe ajánlani, mégpedig a megtapasztalást.

Olvasom egy helyen, Ön már 5 éves korában felment a csúcsra, ezek után mások már meg sem szólalhatnak, mondja nem unalmas az egész életét egy csúcson tölteni??

Lehetne egy kicsit összeszedettebb.

126. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 122. - Henkogier)
2009. febr. 24. 12:12
Tudod a Putnokit bemutatta a TV részletesen és ha valaki abból nem tudta hogy kivel áll szemben, hát akkor semmiből.
125. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 122. - Henkogier)
2009. febr. 24. 12:10
A fórum neve tudásbázis, nem feltételezések, hiedelmek.
124. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 122. - Henkogier)
2009. febr. 24. 12:06
És az igazán szomorú hogy akik ellenzik azok azért ellenzik hogy ne csapja már az ember saját magát be,és még fizessen is a nagy semmiért.
123. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 122. - Henkogier)
2009. febr. 24. 12:02
Az egy pár hitetlen az a döntő többsége a személyeknek.
122. henkogier (válaszként erre: 121. - Brassai75)
2009. febr. 24. 11:33

KEDVES brassai75

Rossz helyen keresel a fórum nevével ellentétben.

Én Hatvanban voltam léleklátónál és sajnos leírtam az elérhetőségeit.

Amit a fórum résztvevőitől kaptam az az enyém volt.

Ez az oldal a léleklátásról, mint olyanról kellene, hogy szóljon, de a helyett egy pár „hitetlen” abban a pillanatban szétszed, ha erre a témára tévedsz.

2009. jan. 31. 12:47
Pécs környékén ismertek halottlátót????Köszi
120. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 119. - Hp1951)
2009. jan. 24. 18:04
Mi a hazugság a szövegben? Én egyből rögtön az első olvasásra kiszúrtam. A másik a putnoki illetőt sokoldalról részletesen bemutatta a TV aki abból nem tudta 100%-osan megállapítani hogy kicsoda az semmiből. Az emberek döntő többségének nincs annyi minimális emberismerete amennyi az élethez okvetlenül szükséges.
119. hp1951 (válaszként erre: 118. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 24. 16:38

Én is ismerek több történetet a Putnoki hölgyről több történetet.

Az Ön által leírt történet, gondolom, először szájról - szájra terjedt, aztán valaki leírta, az alább olvasható idétlen módon. Ez mindenképpen minősíti azt a személyt, aki leírta.

De, ferdítésnek tartom, hogy a putnoki hölgyet is minősítené.

Jobban megnézve, ez a történet inkább a népmesék világához tartozik, mint a valósághoz.

2009. jan. 24. 00:27

"a halottlátó mondta neki hgy azonnal mennyen haza mert a lánya holtan fekszik otthon a házban...a nagymamám erre azt mondta hogy hát ne hülyéskedjen már a lányom dolgozni van...erre a halottlátó : de igenis siessen haza mert a lánya holtan fekszik otthon és mikor a nagymamám haza ment közölték vele hogy a lánya(Rita) a munkahelyen meghalt...és tényleg otthon fekütt holtan..."


Nos ebben a szövegben van egy hazugság ami az egészet hiteltelenné teszi. Nem nehéz csak ismeret és egy csöpp logika kell hozzá. ( ez pont a putnokiról szól és őtet és a szöveget mesélőt is minősíti.)

117. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 116. - Hp1951)
2009. jan. 23. 22:39
Amit én leírtam az tény sajnos nem én degradálok másokat ebben az emberek önellátóak. Én 50-60 évvel ezelött azt gondoltam hogy az emberek ismeretei a technika fejlődésével arányosan nőnek erre mi történt? A létszám meredeken nőtt a tudástér egyre szűkült. Olyan nagy mértékű az improduktívitás hogy az már szinte elviselhetelen. Emlékszem kisgyerekkoromban milyen áhítattal néztem a 2000-es évekről szóló előjelzéseket és ugyanaz történt mint az időjáráselőrejelzéseknél sokszor, a töredéke se vált be. 2-es osztályzattal egyetemre lehet jutni? 40 évvel ezelött ilyen eredményű tanulónak eszébe se jutott ez mert volt annyi önkritika benne.
116. hp1951 (válaszként erre: 115. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 23. 22:20
Mindent félretéve, hogy juthat el egy művelt ember odáig, hogy ilyen fokon lebecsüli embertársait, a természetes hibáival együtt. Talán, nem kéne magasabb fokon gyakotolni a megértést és megbocsájtást.))))))))))))))))(
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook