Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Putnokon volt egy halottlátó hölgy! Hallott már valaki róla? fórum

Putnokon volt egy halottlátó hölgy! Hallott már valaki róla? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
115. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 113. - Hp1951)
2009. jan. 23. 21:28
Megmagyarázzam? Akit a pilótajátékkal el lehet kábítani az matematikai analfabéta. Egy analfabétával bármit el lehet hitetni hiszen nincs érdemi tudása. Kár volt az emberek többségére hivatkozni mert az emberek többsége szintén analfabéta hiába végzett iskolákat el. Hihetetlen hogy emberek évekig tanultak tantárgyakat és az anyag pár %-a nem maradt meg bennük. Pld a múlt héten a gázhiány miatt erőműveknek fűtőolajra kellett áttérni, és a magyar TV csatornákon kőolajjal való tüzelésről beszéltek bemondók "szakértők" egyaránt,pedig ez 8. osztályos tananyag.
114. hp1951 (válaszként erre: 112. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 23. 21:10

Magyar Értelmező Szótár: szkeptikus: Fordítás: ’megvizsgáló’ Jelentés (Magyar): Kétkedő, kételkedő.

Természetesen tudomásul veszem, Ön már ötéves korában felment arra a bizonyos csúcsra, és azóta el sem hagyta azt a helyet. Ezek után szerénységem már meg sem szólal.

Az Ön nézetét pedig az „emberek nagyrésze” nem tudom, hogy fogja tolerálni.

113. hp1951 (válaszként erre: 111. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 23. 15:24

Hogy mások hitét, pilótajátékhoz hasonlítani, és ebből kedve szerint következtetéseket továbbvezetni.


Már megbocsásson

2009. jan. 21. 23:40

"A szkeptikus ember az a görögök szerint olyan ember volt, aki föláll valami csúcsra, és onnan minden irányban szétnéz. ...és a végén kialakít egy véleményt. Persze lehet, hogy ez a vélemény is teljesen hibás lesz, de azért mégis csak azt gondoljuk, hogy nem lehet ez annyira hibás vélemény, mint ami akkor lenne, hogyha előbb nem néznők meg minden oldalról azt a bizonyos valamit."


Én már ötéves koromban felálltam arra a bizonyos csúcsra és azóta se hagytam el azt a helyet. Ezért van a szólás az emberek nagyrésze nem lát tovább az orránál.

2009. jan. 21. 23:26

"akik megkérnek rá, csak akkor tudok segíteni, ha Ők is hisznek a dologban"


Az már igaz! Hisz a pilóta játékba is csak akkor és azt lehet bevinni aki hisz benne. Aki az elemi iskola 5. osztályos szintjén TUDJA a matematikát azt lehetetlen!

110. waxwork
2009. jan. 21. 22:03
Én hallottam róla, az egyik Belga számban volt! :D
109. hp1951
2009. jan. 21. 21:39

Tisztelt Pirosalma

Én nem teszek semmit, nekem egy adottságom van,

„Amit ön tesz”(még az Ő-t sem érdemeltem ki) a maga mondatkörnyezetében, eleve elitélő.

Ha adottságomat a keresztény hittel összeegyezhetetlennek tartja, kérem imátkozzon értem.

Gondolom, olvasta, aki nem hisz benne, ne vegyen részt benne.

Kérem, ha gondolja, keressen az elérhetőségeimen, más. velem együtt nem értőket is erre kérnék.

Nem én akartam ezen az oldalon telefonszámmal, e-mail címmel szerepelni.

108. Pirosalma (válaszként erre: 107. - Hp1951)
2009. jan. 21. 18:04

Tisztelt HP!


Gondolom, olvasta, hogy amit ön tesz, a keresztény hittel összeegyeztethetetlen.

107. hp1951
2009. jan. 21. 12:44

TISZTÁZZUNK DOLGOKAT A LÉLEKLÁTÁSRÓL, bár sokak részére hihetetlen,

működik. Ez egy ADOTTSÁG, ami, vagy megadatott, vagy nem.

Én magam egy hosszú betegségsorozat után tettem szert erre a „különleges” adottságra. Először szüleimmel, majd barátom rokonával tudtam kapcsolatot teremteni számomra is a legmeglepőbb módon. Barátaimnak, akik megkérnek rá, csak akkor tudok segíteni, ha Ők is hisznek a dologban, és konkrétan tudják mely elhunyt személy lelkét, keressük. Kedves „ottokar”, Önnél mivel szkeptikus természetes, hogy öt másodperc alatt megbuknék, persze akkor Ön keresne meg, nem egyenes szándékkal, amit nem tételezek fel Önről.. Úgy alakult kultúránkban, hogy a léleklátást, hovatovább már sátánista, átverésnek tartják. Aki nem hisz benne, ne vegyen részt benne, de ne illesse a másik oldalt, sértő megjegyzésekkel.

Még valami. Én magamat 2 cintányér között a levegőnek tartom, pontosabban egy tölcsérnek a két oldal között. Szintén „ottokár” írja „ez egyáltalán nem ide való” és ismét igaza van. Bár akaratommal ellentétesen keveredtem erre az oldalra.

106. hp1951
2009. jan. 14. 11:49

Felháborodva olvasom, itt ezen az oldalon a rólam folyó diszkúrzust.

Én senkinek nem adtam felhatalmazást elérhetőségem ilyetén való nyilvánosságra hozására.

A legnagyobb erkölcstelenségnek tartom, persze az interneten, anonimitás mögé bújva, mindent lehet.

Persze, lehet mondani, jót akartak, de akkor meg a legrosszabb kikövezett útra tévedtek. Én inkább most magamban összeesküvés elméleteket gyártok.

Természetesen, nem vagyok, sem „hatalmas adottságokkal megáldott ember”, sem „semmi hókusz – pókusz”.

Tudom, alapvetés a megbocsátás, de nekem még biztos sok idő kell hozzá.

Én kérek elnézést az oldal olvasóitól.

Elnézést kérek, ha hozzászólásom kicsit kesze – kusza, de dühös vagyok végtelenül.

105. 87dcc92a81 (válaszként erre: 100. - Évikex)
2009. jan. 12. 23:47

Offtopic.

Kedves "évikex"!

Ha már megszólíttattam,igyekszem válaszolni-lehetőleg részekre tagolva a nekem Ön által írt hozzászólását,mivel Ön is megtette az enyémmel.

"69 éves nyugdíjas pedagógus vagyok, hívő katolikus. "-ehhez semmi közöm-sem a korhoz,sem más hitéletéhez.

"4 nap után már azzal vádol"-foglalkozásomra nézve sem vagyok bíró.Tényt rögzítettem-hogy ez személyében sértette,arról nem én tehetek.

"Van hírem, és lesz hamvam."-nem erre írtam ezt-mint Ön is tudja,a szövegkörnyezetből való kiemelés eléggé etikátlan->sok olyan ember élt vele,akik a történelem sötétebb lapjain fordulnak elő...

Nem reagálom le többi sorát-pedig folytathatnám-,tisztelve korát.

Még valami.A toleranciát egy katolikustól -Ön hangoztatta- hallani->ismerve az emberi történelem több szakaszát is,jogos kérdőjeleket vet fel. Ez is tény.

Sértődöttségét lehet csomagolni ilyen-olyan csomagolópapírba,de nem érdemes...

..."a legnehezebb dolog önmagunkkal őszintének lenni". /Aquinói Szent Tamás/

On.

2009. jan. 12. 22:05
Komárom-esztergom megyében nem tudtok ilyen személyt aki tud velük kommunikálni??
103. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 99. - Borcsika)
2009. jan. 12. 21:54
Ez egyáltalán nem ide való.
102. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 92. - Évikex)
2009. jan. 12. 18:34
Miért kell szólni ? Önmagáért beszél, nem? Ja hogy nem mindenkinek egyforma a hallása?
2009. jan. 12. 15:29

"Hatalmas adottságokkal megáldott ember.

Semmi hókusz – pókusz, csak léleklátás"


?

100. évikex (válaszként erre: 96. - 87dcc92a81)
2009. jan. 12. 10:57

Kedves „alex01”

69 éves nyugdíjas pedagógus vagyok, hívő katolikus.

Nem gondoltam volna, hogy hozzászólásom, ilyen utóhatást vált ki.

Itt olvastam a Hatvani léleklátóról, itt számoltam be a tapasztalataimról.(hol máshol)

Igazságtalannak tartom, hogy 4 nap után már azzal vádol, „se hírem, se hamvam”.

Van hírem, és lesz hamvam.

Semmilyen „célzott marketing tevékenységet” nem volt szándékomban elkövetni.

Természetesen mindenkinek szíve joga, valamiben hinni, vagy nem hinni.

Azt, pedig mindenki hangoztatja, hogy egymással toleránsaknak kell lenni.

Szerintem, úgy lenne korrekt, ha ez a cselekedeteinken is látszódna.

99. borcsika (válaszként erre: 85. - PixX)
2009. jan. 12. 03:29

Igazad van, PixX, nem a Biblia a téma, de bármi is a téma az összefüggésben van a Bibliával, azaz Isten szavával - csak ezt sokan mellékesnek tartják.

Én nagyon örülök, hogy pirosalma és vikta felhozták, hogy Isten szerint (ezt is a Bibliából tudjuk) nem szabad halottlátással, szellemidézéssel, még jóslással sem foglalkoznia az embernek, aki az Ő teremtményeként jobban tenné, ha Benne bízna!

Nem veszekedést vagy vitát akar az, aki erre felnyitja a szemeket.

Pirosalma és vikta őszintén és nyíltan megvallották a hitüket - ami nem mellékesen az egyik legtisztább hit, tiszteletben tartva az összes többit, amely a Biblián, azaz Isten szaván alapszik - és amazonast próbálták felvilágosítani olyan dolgokról, amiket nemcsak ő, de sajnos az az emberek zöme tévesen hisz - mert nincs benne a Bibliában (pl. a 7 főbűn, a gyónás, stb.)

Ja, és még egy fontos dolog amazonasnak és mindenkinek, aki úgy hiszi, hogy "a jók jók helyre, a rosszak rossz helyre mennek haláluk után." Egyrészt, ki dönti el, ki a jó és ki a rossz? Nem mi, az biztos. Isten ismer bennünket a legjobban. (Csak azért, mert amazonas szavaiból a bosszú is kicsengett, mikor arról írt, hogy majd azok a rosszak odaát megkapják, amit megérdemelnek, akik az ártatlanokat bántották.) Pirosalma is írta, és így is van: nincsenek ártatlanok, és főgonoszok - hiszen mindnyájan bűnösök vagyunk. Pál apostollal együtt mondom: a bűnösök közt én vagyok az első. Mégsem ez a bűntudat határozza meg az életem, mert miután megláttam bűnös voltomat, megtapasztalhatom Isten kegyelmét, miszerint "ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz ő: megbocsátja bűneinket, és megtisztít minket minden gonoszságtól". Erre mindenkinek szüksége van - és itt jön a lényeg: nem a jók - hiszen nincs egy jó sem Istenen kívül - mennek a menyországba, hanem azok, akik HISZIK, hogy ez a kegyelem rájuk is vonatkozik, azaz Jézus Krisztus, Isten Fia az ő bűneikért is meghalt a kereszten, és fel is támadt, hogy megmutassa: a halálon túl is van élet - de ez nem azt jelenti, hogy pénzt, időt nem sajnálva halottlátókhoz kell szaladgálni!

Bocs, ha hosszú voltam. Még annyit, hogy alex01 hozzászólásával is teljesen egyetértek (89. számú): amazonas, légy szíves ne kiabálj, azaz ne használj nagybetűket és tagold a mondanivalódat, mert összefolynak a sorok. Ja, és ne vedd személyes támadásnak, ha valaki leírja a saját véleményét, ami nem egyezik a tiéddel. Te is ezt teszed, mégsem kiabál Rád senki kígyót-békát.

Én - személy szerint - tisztellek, becsüllek, hogy megpróbálsz más embereken segíteni, csak az a baj, hogy talán nem veszed észre, hogy nem jó irányba terelgeted őket.

Emberek! "Isten úgy szerette a világot - benne TÉGED és engem -, hogy egyszülött Fiát adta, hogy aki HISZ ŐBENNE, el ne vesszen, hanem örök élete legyen." János ev. 3,16. Ha ezt az egy mondatot komolyan vennénk, ami a Biblia szíve, akkor a mi szívünk is hálával és bizalommal telne meg Isten iránt és egymást is tudnánk szeretni annyira, hogy elvezessük, akit csak tudunk erre az útra.

2009. jan. 12. 00:58

"A FEKETE RUHÁT MEG KI NEM ÁLLHATOM OLYAN SÖTÉT MINT A GONOSZ"


A magyar kultúrában a gyász színe fekete.

2009. jan. 12. 00:32

"Kéri, hogy senki se „vizsgáztassa”, mert az az első 5 percben kiderül."


Nálam öt másodperc alatt megbukna.

96. 87dcc92a81 (válaszként erre: 95. - Henkogier)
2009. jan. 11. 21:34

Azt nem tudom, hogy ki mit lát furcsának.

Az viszont tény, ha valaki regisztrál..reklámoz valamit(bármit), aztán se híre , se hamva, akkor az valószínűleg célzott marketingtevékenységgel jött az oldalra.

Nem bántás, tény.

95. henkogier (válaszként erre: 94. - Pirosalma)
2009. jan. 9. 21:48

Nem értem mi lehet „érdekes” egy sima e-mail címben????????

Talán csak nem a BÁNTÁS AKARÁSA

94. Pirosalma (válaszként erre: 93. - 87dcc92a81)
2009. jan. 8. 23:14
Meg az e-mail címe is érdekes.
93. 87dcc92a81 (válaszként erre: 92. - Évikex)
2009. jan. 8. 22:09
azért csak ezért regisztrálnod alig reklámgyanús:)
2009. jan. 7. 10:50

A Hatvanban lévő léleklátóról szeretnék szólni.

Hatalmas adottságokkal megáldott ember.

Semmi hókusz – pókusz, csak léleklátás és segíteniakarás, de az a legmagasabb fokon.

Meghalt édesapámmal beszéltem, rajta keresztül, mert nagy lelkiismeret furdalásom volt, mert halálakor nem tudtam ott lenni mellette.

Most már teljesen nyugodt vagyok, hogy beszélni tudtam vele, hogy tudom hogy „van” és hogy jól van, csak egy másik dimenzióban.

Mindenkinek melegen ajánlom, akinek szüksége van megnyugvásra. és beszélni szeretne elhunyt szeretteivel.

Az elérhetőségeit, ugyan nem vagyok felhatalmazva, én is leírom: 0670 64 50 503 /// hp1951@businesstel.hu

2009. jan. 3. 15:48
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, senki nem írta meg, hogy járt e a Miskolcon a hölgynél. Mik voltak a tapasztalatok. Nagyon nagyon érdekelne.
90. 87dcc92a81 (válaszként erre: 79. - Amazonas)
2009. jan. 3. 15:09

Előrebocsájtom, a neten a vélemény szabad, így leírom saját érzéseim, amit az itt dúló vitához kapcsolnék.


Ha a netre látogatsz, tudnod kellene, hogy a nagybetű kiabálásnak minősül-kiabálással pedig sosem nyertek vitát.

Néha tagolhatnál, mert így ömlesztve a gondolataid rendezetlennek tűnnek. 6-8 soros egy mondataid a magyar nyelv nem ismeri.Néha egy mondatodon belül sem lehet tudni, mit akarsz kifejezni.PL."A FÖLDRE VISSZATÉRVE SZERINTEM MEG LEHETŐSÉG HOGY FEJLŐDJÜNK,NEM POKOL"

Visszaolvasva rögtön látszik, ha valaki nem a TE véleményed fújja, azt rögtön beállítod köteledő alaknak hol vallási vitába, hol személyeskedésbe sodorva önmagad. Szinte személyes támadásnak érzed azt, hogy másnak más lehet a véleménye. Holott sokan vagyunk ezzel így.

Azért az , hogy önmagad Krisztushoz hasonlítod -vele is sokan kötekedtek/tartalmilag idéztelek/- az nem kis egoizmusról tesz tanubizonyságot.

Putnokon 1 ember volt halottlátó, azóta nincs. Ahogy Krisztus tanítványai sem tudtak vizen járni, csodákat tenni-inkább a hitet terjesztették, úgy a putnoki halottlátó asszony követői sem tudják megismételni az ő teljesítményét, sőt a közelében sem járhatnak. Verbálisan persze lehet mellet verni-> itt az interneten még a csúf béka is mutathatja magát királykisasszonynak.

Amúgy én úgy gondolom, nem a Bibliának kell lennie a szívekben, hanem a mindent átölelő szeretetnek.A Biblia egy egyház által szerkesztett könyv, amelybe sok krisztusi tanítás be sem került./nem volt az egyház érdeke/...de eszem ágában sincs "ebbe a folyóba belelépni".

Summa summárum: Tagolj, fejezd ki magad értelmesebben, és elfogadhatóbbak lesznek a nézeteid, ha azt mások számára érthetően tudod közölni.

89. henkogier (válaszként erre: 88. - Kispulyka)
2009. jan. 3. 13:09

Próbáld ne bemásolni, hanem beírni, mert az e-mail címet a rendszer szétszedi. Ha így sem sikerülne keresd mobilon.

K.K

88. kispulyka (válaszként erre: 87. - Henkogier)
2009. jan. 2. 21:46

Szia!

Próbáltam írni a mail címre,de visszadobta... Nagy segítség lenne,ha meg tudnád adni az elérhetőségét az illetőnek.Előre is köszi

Ibolya

2009. jan. 2. 10:34

Sokan keresték nálam a hatvani léleklátót.

Amiben kértem elhunyt bátyám segítségét megvalósult, pedig előzőleg lehetetlennek tartottam, hogy megvalósulhat.

Azóta még egyszer voltam nála.

Mindenkinek a legnagyobb jóakarattal segít, aki hisz benne, és őszintén szívből segítségre vágyik. Nem jós, nem csodarabbi, egyszerűen átlát az élőket és a lelkeket elválasztó határon, aki hisz benne, közös erővel. Végtelenül jóakaratú és segítőkész.

Kéri, hogy senki se „vizsgáztassa”, mert az az első 5 percben kiderül.

ELÉRHETŐSÉGE:// hp1951@businesstel.hu // 0670 64 50 503

86. gykata.75 (válaszként erre: 83. - Henkogier)
2008. nov. 22. 19:23

Szia!

Komolyan mondod, tehát megbizonyosodtál róla, olyan dolgokból, amiket mondott Neked. De jó! Nekem mamám halt meg, és olyan nagy űr van bennem, és annyira szeretném, ha kérdezhetnék Tőle. Te kérdeztél, és válaszolt Neked ez az úr?Kérlek válaszolj őszintén! Köszönöm!!! Kata

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook