Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbízható halottlátót keresek fórum

Megbízható halottlátót keresek (beszélgetős fórum)


11. cc7a88f96d (válaszként erre: 6. - Katka mano)
2020. ápr. 27. 09:32

Nekem nagyapàm volt borzasztòan közeli.Egy udvarban lakott velünk,ugyanis 2hàzunk volt.Mellette nőttem fel ès 7ève halt meg.Mai napig sokszor eszembe jut,gondolok rà,a közös pillanatokra,emlèkekre is ès hidd el nagyon nehèz volt elfogadni,hogy ő màr nincs...

Àtèrzem a helyzeted ès meg is èrtem,hogy ilyesmihez folyamodsz.

Èn gyakran àlmodok vele ès ez megnyugtat,mert üzeneteknek veszem.


Nem megbàntàsbòl ìrtam le talàn kicsit nyersen a velemènyem,hanem igenis magadban kell lerendezed ezt az egèszet.Hidd el ő is boldognak szeretne làtni.

2020. ápr. 26. 17:15
Kedves Katka mamó. Ne higgy semmiféle halottlátónak, nincs ilyen, pénz lehuzás. Higgy az álmaidnak ott találkozol vele, tapasztalom én is.
9. katka mano (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2020. ápr. 26. 16:28

Kedves Enissa!

Nagyon köszönöm vigasztaló szavaidat, biztos eljön számomra is a beletörődés ideje, és persze igazad van, igyekszem úgy élni, hogy mindig arra gondolok, ennek ő is biztos örülne.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Katka mano)
2020. ápr. 26. 10:36

Ezzel mindannyian, vagy legtöbben így vagyunk. Aztán általában kiderül, az adott helyzetben megtettünk mindent, de utólag könnyebb okosnak lenni, mit kellett volna még.

Próbáld meg elfogadni, mert belebetegszel. Néztem egy ideig egy amerikai sorozatot, szkeptikus vagyok az ilyen témában, de amennyiben igaz, akkor ott is mindig azt mondta a halottlátó, hogy éljék tovább az életüket, sosem egyszer sem hangzott el szemrehányás az élők felé. Mindenki boldognak szerette volna tudni élő hozzátartozóit.

Édesanyád is biztos azt szeretné, hogy ne sanyargasd magad, éld az életed a legjobban. Minden szülő vágya, hogy a gyereke boldog legyen.

Sok erőt kívánok, hogy ezt tudd feldolgozni.

2020. ápr. 26. 10:27
Ne keress halottlátót... kérlek, ne tedd magad és a pénztárcádat teljesen tönkre!
6. katka mano (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 26. 10:21

Kedves Szöszke!

Teljesen igazad van, hidd el még jól is esnek erőteljes szavaid, és ezek is segítenek nekem az elfogadásban, köszönöm! Megfogtad a lényeget, valóban sanyargatom magam, őrült bűntudatom van, hogy miért nem tettem meg érte még többet.

5. katka mano (válaszként erre: 4. - Katka mano)
2020. ápr. 26. 10:10
Bocs, igazából azt akartam kérdezni, hogy Neked volt pozitív tapasztalatod vele kapcsolatban?
4. katka mano (válaszként erre: 2. - 0de1a93848)
2020. ápr. 26. 10:09
Kedves Zsuzsika! Köszi a segítséged, de Kis Katóról nagyon sok rossz véleményt olvastam a neten. Neked voltál nála, vagy neked is ajánlották?
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Katka mano)
2020. ápr. 26. 07:45

Jesszus...

Ha anyukàdròl is van szò,mièrt nem hagyod bèkèben nyugodni?Az mitől jobb,ha ilyesmivel foglalkozol?Sanyargatod sajàt magad.


Szerintem anyukàd,anyakènt mèg ìgy is azt szeretnè,hogy boldogan èld az èleted tovàbb ès ne csinàld ki magad ilyesmivel..

2. 0de1a93848 (válaszként erre: 1. - Katka mano)
2020. ápr. 25. 19:40
Szia!! Kis Katò.
2020. ápr. 25. 16:31

Kedves fórumozók!

Édesanyám fél éve halt meg, és rettenetesen hiányzik.

Tudom, hogy sokan nem hisznek benne, az ő véleményüket is tisztelem, de kérem, akinek volt már hiteles tapasztalata halottlátóval, írja meg az illető elérhetőségét. Én azért hiszek ebben, mert az életem során olyan, hozzám közel álló emberek nyertek ebben a kérdésben már bizonyosságot, akiknek hiszek. Sajnos azonban jelenleg nincs a környezetemben senki, aki tudna ajánlani megbízható személyt ebben a dologban. Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook