Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Puffadok és félek..... fórum

Puffadok és félek..... (beszélgetős fórum)


10. c06c587f53 (válaszként erre: 1. - 19db1b0538)
2009. jan. 14. 17:24
Szia! Kiderült, hogy mi okozza a puffadást?
2009. jan. 3. 15:30
Sziasztok. Én egy ideje édeskömény teát iszok és azóta nem puffadok annyira. DM-ben szoktam venni,és 300 ft-ba kerül.
2009. jan. 3. 14:39

Szia!

A kideríthetetlen puffadás mögött lehet candida is. Ha nem találnak semmit, vagy nem jutsz előbbre, nézz át a candida fórumra! Sok jó ötletet és megoldást találsz ott!

2009. jan. 3. 14:03
A lényeg, hogy írd le, hogy mit mondtak a dokik! Aggodunk! várjuk a jelentést
2009. jan. 3. 13:59

Szia! Egyes dolgoktól én is puffadok. Nagyon kellemetlen, én úgy kerülöm el a dolgot, hogy nem eszem ilyan ételeket. Kerülöm az élesztős dolgokat, tejet és társait, és sokféle zöldséget és gyümölcsöt.

Néha azért eszk ilyesmit is, de nagyon ritkán. Ha mégis kellemetlen érzésem van, inkább nem eszem pár napig semmit, így kitisztulok és rögtön jobban érzem magam.

Én is voltam már gasztroenterológián, alulról felülről meg vagyok már tükrözve. Túl lehet élni, de mégegyszer nem szeretném. Az ég világon semmit nem segítettek rajtam.

5. d0fd18640a (válaszként erre: 1. - 19db1b0538)
2009. jan. 3. 13:54
Mindenképp fordulj orvoshoz. Ez nem játék.
4. kovacsek niki (válaszként erre: 1. - 19db1b0538)
2009. jan. 3. 13:51

Biztosan tudnak segíteni!Lehet,hogy valamilyen allergiád van(tejcukor,tejfehérje,stb.),amiről nem tudsz,és az miatt van a puffadás!De vizsgálatokkal ki lehet deríteni,és orvosolni!

Minél előbb menj orvoshoz!Ezek a vizsgálatok nem fájnak,csak kellemetlenek!(Nekem hörgőtükrözésem volt!)

2009. jan. 3. 13:51
szia! úgy hallottam, hogy az édeskömény csodákra képes a puffadás ellen!gasztroenterológia fog tudni segíteni, ők ezze foglalkoznak!
2009. jan. 3. 13:50
épp ideje, hogy orvoshoz fordulj- ha valahol akkor ott segítenek
2009. jan. 3. 13:44
Közel tíz éve puffadok,de a mostani ünnepek alatt estére hat hónaps terhes kinézetűre dagadtam,habár nem vagyok kövér!Elegm van!Holnap megyek gasztroenterológiára,endoszkóp és társai! Jujj de jó kis hétvégém lesz! Ugye ott tudnak segíteni rajtam? :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook