Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gonapeptylt szúrok 5. napja és alul fájdogál a hasam és puffadok is, ez normális? fórum

Gonapeptylt szúrok 5. napja és alul fájdogál a hasam és puffadok is, ez normális? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 11. 11:47
Végül abba kellett hagynom a Gonapeptylt,mert annyira rosszul voltam tőle,hogy az orvos azt mondta,hát picit lehet , hogy túlstimulàltak 😰, hagyjam abba, várjam meg míg megjön és majd a következő verzesemnel telfonaljak es akkor újra kezdjük a stimut. Persze most baromira rövid (magamhoz képest) ciklusom lett, úgyhogy igyekszem magam osszeszedni következő hónapra.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Boniko)
2022. márc. 8. 13:51
Ez nekem még nem a stimuláció. Még csak azt várjuk hogy megjöjjon és közben szurom azt a hormont,ami megakadályozza ,hogy majd ha ott tartok idő előtt legyen peteérésem. Amúgy sokat iszom,már amennyire tudok.
13. boniko (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 20:04
Nem csak a leszivas után fontos inni. A lombikos orvosom mondta már a stimu elejétől, hogy inni kell, hogy leszivasra minél jobban nőjének a tuszok.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Boniko)
2022. márc. 7. 17:35
Nekem még nem stimulálják,csak várjuk,hogy megjöjjon,utána jön a stimu. A leszívás után tudom mennyire fontos az ivás és a fehérje dús étrend.
11. boniko (válaszként erre: 10. - Boniko)
2022. márc. 7. 15:31

Bocsi, tabletten írok...

Punkcio akart lenni...

10. boniko (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 15:30
Szia! Stimulálja alatt napi 2-3 liter víz írása is javasolt, csak erre néhány doki hivja fel a figyelmet. Ha nem iszol, nem nőnek megfelelően a túszok és a puncik után is jobban fájhat a hasad. De itt a hoxan van több lombikos fórum is...
2022. márc. 7. 09:53

Hát rákérdeztem,mennyire normálisak ezek a mellékhatások és azt mondta a doki, hogy annak a gyógyszernek aminek nincs mellékhatása, annak hatása sincs.

Szóval adtunk a sz*rnak egy pofont és mivel nem akar megjönni a menzeszem a doki parancs szavára,így meghosszabbította a Gonapeptyl kúrát....

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2022. márc. 6. 14:05
Az lesz mindenképp!
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 6. 10:53
Szerintem nincs két egyforma ciklus főleg nem stimu. Kérdezz rá az orvosodnál holnap.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2022. márc. 6. 07:27
Hát csak nekem már volt stimum ugyanúgy Gonapeptyllel és meg sem éreztem. most meg.... Nem is értem akkor miért voltam jól, most meg miért ilyen pocsékul.
2022. márc. 6. 07:25

Nem mondta,de tudom,hogy sokat kell inni, iszok is. Holnap azért elmondom a panaszaim,aztán úgyis a doki dönti el, hogy mi legyen.

Használtam már másfél éve 10 adag Gonapeptylt és akkor semmi bajom nem volt töle. Most nem tudom,mi lehet a hiba.

2022. márc. 5. 22:24

Szia.

Dokid mondta hogy mozogj sokat, pl sétálj és hogy sok sok vizet igyál? A hormonok miatt vizesedhetsz ezért lehet a puffadás. Nekem majdnem ezen múlt a leszívás, mert a hormon értékem elszállt,szerencsére 2 nap alatt helyre hoztam sok gyors séta és napi 3 liter vízzel.

2022. márc. 5. 21:19
Normális. A stimu már csak ilyen.
2022. márc. 5. 16:14
Oh azt nem írtam,hogy a ciklusom 21. napján kezdtem a stimulációt és hétfőn leszek a 28.napon. a ciklusaim pedig 31-34 naposak általában.a mellem már fáj ,a doki hétfőn azt mondta, mivel látta, hogy volt már peteérés ezért szerinte ezen a heten meg fog jönni.de nekem 28.nap előtt sosem jön meg és most sem fog mert semmi jele.
2022. márc. 5. 16:11

Sziasztok.

14 napos Gonapeptyl hormon stimulációt írtak elő nekem ,mert petesejt leszivasra készülünk.

A második injekció után kezdett el menzesz szerű fájdalmam lenni,de nem egyfolytában,de elég gyakran és van,hogy eléggé fel is puffadok (amúgy székrekedéses vagyok, szóval a puffadás nálam nem újkeletű).

Hétfőn,azaz 7 nap injekció után kell mennünk ellenőrző ultrahangra.

Félek, hogy ezek miatt a dolgok miatt leállítják a stimulálàst.

Voltatok már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook