Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sokszor fáj a hasam, meg puffadok is, de képtelen vagyok megfigyelni mitöl! Szinte már mindentöl! Lehet, hogy ételallergiám van? fórum

Sokszor fáj a hasam, meg puffadok is, de képtelen vagyok megfigyelni mitöl! Szinte már mindentöl! Lehet, hogy ételallergiám van? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 1. 09:14
Már gondoltam a tejre,mert a tejtermékektől tényleg egy picit mindig fáj!De állítólag attól jobban kéne,h görcsöljön ha arra lennék allergiás!De hol lehet ételallergiás vizsgálatot kérni?És a candidát hol lehet kivizsgáltatni?Remélem nem az van,arról nagyon sok rosszat hallottam!Köszi a válaszokat előre is!
2010. júl. 1. 06:37
Nem csinálnak sehol allergia tesztet?Nekem pl a tüdőgondozoban csináltak ott állapitottak meg hogy aszmás vagyok és allergiás.
2010. júl. 1. 06:15
Candida gomba is okozhat ilyesfajta tüneteket.
2. Berenik (válaszként erre: 1. - 47b9cf27b3)
2010. júl. 1. 06:03
Esetleg a tejtől? Elég sok ember allergiás rá.
2010. júl. 1. 05:29
Sokszor fáj a hasam, meg puffadok is, de képtelen vagyok megfigyelni mitöl! Szinte már mindentöl!Lehet, h van vmi ételallergiám?Hogy tudom meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook