Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichiátriai intézetben vajon hogyan működik a rendszer? Mármint betegellátás? fórum

Pszichiátriai intézetben vajon hogyan működik a rendszer? Mármint betegellátás? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 22. 21:55

De így hogy csak úgy vannak?

Ő nem bentlakásosban van.Meg tán egymásnak sem tesznek jót.Azé mégsem vagbélműtét meg lábtörés egymás mellett.

2009. okt. 22. 21:54

Ez olyN FURA, H. CSAK várjuk, h. teljen az idő? aztán mitől gyógyulna meg? nEm jobb otthon figyelmét is lekötik a dolgai, ha más nem mosogat mos vasal akármi.Önkiszolgál. Nem a nagy semmi jobban bebonyolódok önmagába .Nem?


Én azt gondoltam azért párszoor beszélnek vele, feltérképezik mi a baja, kap csógyszert aztán annyi, max 1-2 napig megfigyelik jó e neki a gyógyszer.

2009. okt. 22. 21:33

Persze nem rosszat, hiszen ezek az intézmények azért vannak, hogy segítsék azokat, akik rászorulnak.

Persze, vannak foglalkozások és dolgoznak is, akik olyan állapotban vannak. Munkaterápia. Kicsi munkákat, pl. szőnyegszövés meg ilyenek.

2009. okt. 22. 21:31

Na én éppen vasárnap voltam bent a barátnőm férjénél, a pszihiátrián egy hónap alatt kétszer volt öngyi, másodszorra benfogták, ma engedték haza.. két hétig volt bent. Nem csinálnak velük semmit, max gyógyszereket kapnak, egy zárt osztályon több termben vegyesen vannak. Csakúgy elvannak, igen telik múlik az idő... Még a BB Évi is ott volt épp....

Persze azsem mindegy ki miért van bent. Ezért gondolom a kezelések is mások.

2009. okt. 22. 21:30
Én csak bentlakásosról tudnék mondani ezt-azt.
2009. okt. 22. 21:20
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni van e valakinek tapasztalata, hogy működnek a dolgok a pszihiátrián.Nagyon aggódom ismerősömért, h. mielőbb gyógyuljon meg.Azt mondták csak fokozatosan engedik haza,előbb 1- 2 órára, majd később hosszabb időre.HOgy van ez? AZTÁN MEGY VISSZA? És bent mit csinálnak, 1x-1x beszélget dokival és amúgy csak telik múlik az idő? Vagy közben vannak foglalkozások, vagy feladta hogy ezen azon gondolkozzon el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook