Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Programozó tanfolyam fórum

Programozó tanfolyam (beszélgetős fórum)


13. Amaunet (válaszként erre: 12. - Regin_a)
jan. 6. 23:15

Az már tényleg régen volt, ahogyan a DOS, floppy stb. Az informatika, telekommunikáció, digitalizáció a leggyorsabban fejlődő iparágak.


Szerintem egy fiatal azzal, hogy tud dBase-ben és Clipper-ben programozni nem sok eséllyel indul a munkakeresésnek.

jan. 6. 21:38

Miröl irogattok?

dBase és Clipper, hamár adatbázis

De rég volt, igaz sem volt :)

11. Sz123
jan. 6. 09:43

Hát, a Greenfox most állítja le a bootcampeket, mert az utóbbi időben annyi programozó "termelődött ki a piacra", hogy nem tudnak állásgaranciát vállalni. Rengeteg kezdő, junior front-és backendes.

Ha biztos, hogy a következő 5-10 évben ezzel akar foglalkozni, akkor érdemes lenne olyasvalamire ráállnia, amit a bootcampek nem fedtek le.

De most tényleg olyan szinten telített (kezdőkkel) a piac, hogy nem lesz egyszerű elhelyezkednie vele.

jan. 6. 08:58

[link]


Ezt az oldalt tudom ajánlani önálló tanuláshoz.

9. Amaunet (válaszként erre: 7. - Egnisz)
jan. 6. 08:42
A Masterfield Oracle tanfolyamait.
8. Channa* (válaszként erre: 3. - Kristof94)
jan. 6. 08:37

Miben tudok segíteni?


Sajnos, egy ilyen tanfolyam ára legalább fél millió.

Nekem is ennyibe került, kb. 2 éve, azóta biztos emeltek már árat.

Én is írtam a sooter-line-t és Amaunet is linkelte ezt és egy másikat is. Ott nézd/nézzétek meg a lehetőségeket.

7. Egnisz (válaszként erre: 5. - Amaunet)
jan. 5. 22:53
Adatbázis programozás tanuláshoz melyik iskolát ajánlod?
jan. 5. 21:55
Még annyit tennék hozzá, hogy programozóvá/fejlesztővé válni nem egy tanfolyam elvégzésével lehet. Addig nagyon sok programnyelvet és területet kell megismerni. Kiterjedt ismeretekkel kell rendelkezni. Sok türelem, kitartás, szorgalom és folytonos tanulás, míg felépíti magát.
jan. 5. 21:49

Pontosítani kéne ezt a programozást. Nem csak azt, hogy milyen programnyelvet érez magához közel, hanem azt is, hogy milyen területen. Applikációkat szerintem már az tinik is írnak, ahogyan a webprogramozás, webfejlesztés is elég elterjedt. Az adatbázis programozás viszont kevésbé és a multik, bankok ezt keresik.


Tudom ajánlani a Masterfield Oktatóközpontot ( [link] ahol több képzést is elvégeztem.

De tanultam a Soter-Line Oktatási Központban is ( [link]

Ha webprogramozással foglalkozna, akkor vannak nagyon jó kezdő lehetőségek, mint a [link]



Soha ne azt nézd, hogy mennyibe kerül, mert ezek (amelyik valóban ér valamit) évek és mindenhol van részletfizetés.

Ezért azt javaslom, hogy a meglévő munkája mellett egy online képzést keressen, ahol ha munkaidővel ütközik vissza tudja nézni az előadásokat.

jan. 5. 21:19

Sziasztok!

Ajánlom a Gerilla Mentor Klubot. Pythont is tanítanak online. Nem több éves és nem félmilliós tanfolyam. Keress rá. Elvileg jövő héten lesz egy ingyenes webinárjuk.

3. Kristof94 (válaszként erre: 2. - Channa*)
jan. 5. 21:06
Szia,engem érdekelne a dolog,sajnos nincs informatikai képzettségem de főleg a python nyelv ami érdekelne és megfogott mint keresettség és popularitás szempontjából. Képzés tekintetében előny ha nem több éves, nem kerül félmillióba és nem kell felköltöznöm miatta pestre hanem online is abszolválható. Előre is köszönöm a segitséget.
jan. 5. 20:13

Milyen programozást szeretne csinálni?

Annyi programnyelv (Jáva? IOS? C++? Delphi? Stb.? Vagy melyik?) van, illetve másban is nagy eltérések vannak, mint pl. felület (Telefonos appok? web? Stb.?).



Mennyit szán a tanfolyamra és mennyi időt töltene ezzel?

Van valami előképzettsége? Van hozzá affinítása?


Milyen rémhírekről és álweboldalak vannak?


Én 2 évvel ezelőtt itt végeztem el egy tanfolyamot: soter-line. 10 hónapos online oktatás volt, heti 2*4 óra esténként. Jó volt és hasznos, de nekem van előképzettségem is, mert jártam főiskolára is, ahol tanultam programozás, így bár újat tanultam, de nem lepett meg semmi.

jan. 5. 19:17

Sziasztok!

Párom 28 éves és szakmát váltana, régóta érdekli a programozás, és szeretne egy jó tanfolyamot találni, csak annyi rémhír meg álweboldalak vannak. Tudtok egy jó képzést ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook