Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


22. de65993010 (válaszként erre: 20. - Noniacuss)
2011. márc. 12. 18:47

Tudtommal 9 ezer forint 3 hóra.

Valamiben muszáj hinnünk, hát köszi, én HITTEM anno a nődokimnak, hogy az általa ajánlott fogamzásgátló lesz a legjobb... aha... azóta is nyögöm a mellékhatásait, lassan 1 éve, hogy nem élek vele.

De természetesen vannak jó gyógyszerek, nem ezt mondom, csak a k. anyját az összes ilyennek, sajnos (99%-ára igaz), hogy nem azért ajánlja, hogy jobban legyél, hanem az ajándékok miatt. Gusztustalan.

21. de65993010 (válaszként erre: 18. - Noniacuss)
2011. márc. 12. 18:44
Nem spórolni akarok, én 2x ennyit is kifizetnék, ha nem lenne ilyen a körítés, mert hmm... nem is tudom mit mondjak.
2011. márc. 11. 10:56

Zsanettával egyetértve, valamiben muszáj hinnünk.

Ha mindenhez szkeptikusan állunk, akár éhen is hallhatunk, mert ki ne hallott volna már a húsok hormonszennyeződéséről, a tej tejnélküliségéről, a margarin egészségtelenségéről, a zöldségek vitamin szegénységéről...


Ha meg nincs mellékhatása egy szernek (és a progeszteron krémnek nincs), akkor nyerhetsz egészséget és a legrosszabb ami történhet, hogy vesztesz 10 vagy 5 ezer (attól függ milyen krémet használsz) forintot 3 hónapra vetítve.

2011. márc. 11. 10:23

Nekem nem kellett nyálvizsgálat.

Szóval én második ciklusban használom a krémet,és szerintem jó lesz.

Ha van egy kis remény és javulás az már jó.

De mindenki saját maga dönti el.

Szerintem a 12 ezer a krémért nem drága ha azt vesszük,hogy 3 havi.

18. Noniacuss (válaszként erre: 16. - De65993010)
2011. márc. 11. 00:31

Ezeket a krémeket vizsgálat nélkül is lehet használni.

Bár a vizsgálat megalapozza a történetet.

Egyébként a 14 ezres vizsgálat nem is sok. Komolyabb klinikákon 130-ért küldik ki a mintádat Amerikába és vissza.

Ha spórolni akarsz, akkor keress egy olyan krémet, ami ugyan olyan jó, csak fele annyiba kerül.

2011. febr. 5. 10:39

Szerintem krém nem csak a pénzről szól.

Meg ez olyan ha vki pl. beteg eléggé mint én ,és nem használ a gyógyi amiket az orvosok írnak akkor mindent kipróbál,veszíteni valóm nincs.

Nyálvizsgálat???

2011. febr. 5. 09:46

Én is indítottam 1 ilyen témát ez ügyben.

Én végül úgy döntöttem, hogy nem merem használni.

Teljesen kész vagyok ettől az egésztől, ijesztően pénz szaga van, s félek a szer hatásától...

Előtte a 14 ezer forintos nyálvizsgálat is nagyon gyanús volt. :(

15. vikuszka (válaszként erre: 14. - Zsanetta)
2011. febr. 4. 18:22
Hát úgy indult, hogy igen. Aztán persze kiderültek a dolgok. El akartam menni a II. Nőgyógyászati Klinikára, mert ott egy ismerősömnek szinte azonnal összejött. Persze neki csak petevezeték-elzáródása volt. De 40 évesen szült egy gyönyörű kisfiút.
2011. febr. 4. 18:16

Igyekszem ,több -kevesebb sikerrel.

Akkor te is babát akarsz?

2011. febr. 4. 18:11
Én évekig teljesen tünetmentes voltam.Aztán egyszer csak elkezdett nőni a hasam. Már kezdtem reménykedni, amikor kiderült, hogy gond van. De most sem fáj semmim. Kitartást neked! Fontos, hogy tudjál hinni benne, hogy sikerülni fog!!!!
2011. febr. 4. 18:05

Én is így vagyok ezzel,csak végre használjon.

6x operáltak ,már vágtak is 2x és 3 lombik,de semmi,Inzulinos lettem és trombózisra hajlamos

2011. febr. 4. 18:03
Még nem voltam, és el se tudom képzelni. De nálam ez a futáros dolog nem szokott bejönni.Akár meg is eszem, csak használjon.
2011. febr. 4. 18:01

Én megrendeltem ,beszéltem is a Verával,azt mondta a futár pénteken hozza,hát nem tette.

És te át is vetted?

mit mondott hogy kenjed?

2011. febr. 4. 17:54
Miért nem mész el érte személyesen? Én azzal próbálkozom. És állítólag tanácsot is adnak hozzá.
2011. febr. 4. 17:53

Én kaptam és nekem nem volt vészes.

Csak nem állandó és nem tartós..

A krémet mára vártam volna ,de nem jött meg.

2011. febr. 4. 17:52
A hormonkezelést én sem vállalnám. Borzasztó mellékhatásokról olvastam.
2011. febr. 4. 17:50

Hát azt kihagynám főleg hogy még nem szültem,bár gondoltam rá,hogy petefészeimet vetetem ki,lombikkal még lehet így donor petesejttel

Szerintem a krém jó lesz,remélem

2011. febr. 4. 17:48

Immár 12 éve vagyok túl endometriosis externa műtéten. Azóta jól vagyok...

Van, amikor csak a radikális megoldás a megoldás. Nekem is volt előzőleg kisebb műtét, illetve gyógyszeres kezelés, de nem vált be.

Így oldódott meg minden panasz.

2011. febr. 4. 17:34
Nekem még "csak" a második műtétem lesz, de ezúttal elég nagyra nőtt a piszok. Mert reméltem, hogy nem újul ki. Biztosan használni fog, és abban a diétában is lehet valami, mert a múltkor hallottam egy rádióműsort, hogy növényvédő szerrel szennyezett víz volt a gödöllői kútban, és az az anyag okozhat endometriosist. Egyébként meg szinte boldog lennék vele, mert a másik orvos rákra gyanakodott.
2011. febr. 4. 17:22

Endometriosis,6x operáltak vele én is most rendeltem meg,vártam hogy ma szállítják de sajnos nem.

Én is abban bízom hogy ez használ.

2011. febr. 4. 17:19
Ugyan még nem használtam, és csak most rendeltem meg, de engem is nagyon érdekelne. Miómám és endometriózis-gyanúm van így egyben, és nagyon kétségbe vagyok esve. Amit a honlapon olvastam, az meggyőzőnek tűnt, de én már mindenbe próbálok kapaszkodni. Neked mire kellene?
2011. febr. 4. 16:20
Tapasztalatokat szeretnék váltani ,kire hogy hatott,mire használta és hogyan!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook