Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Problémás óvodai beíratás, aki tudja milyen lehetőségeim vannak kérem segítsen! fórum

Problémás óvodai beíratás, aki tudja milyen lehetőségeim vannak kérem segítsen! (beszélgetős fórum)

1 2
44. Szilvamama (válaszként erre: 42. - F758a7200f)
2011. márc. 28. 15:09
Ezzel egyet tudok csak érteni, a leg megalázóbb szituban is felemelni a fejedet, és felette maradni intelligensen mindenkinek! :)
2011. márc. 28. 12:08

És tényleg, még neked lesz rosszabb, ha olyan szöveggel mész az oviba, hogy nem akarod beiratni mert ....


Szerintem akkor már inkább nézz szembe, ne fuss el, az élet kimérte rád ezt a szitut, nem menekülhetsz el, nézz szembe, sokkal jobb lesz utána, kérlek viselkedj úrinőként, és akkor mindenki a te oldaladon lesz

2011. márc. 28. 12:06

Margaréta, szerintem vedd fel a kesztyűt! Nehogy már emiatt neked kelljen másik oviba vinni a picurodat, másrészt ne is beszélj az ovónőknek erről az esetről.


Legyél igazi úrinő:

-picurodnak odajárnak a barátai is, tehát oda iratod be, mintha mi sem történt volna

-mint úrinő, senkinek nem szólsz az egészről, ne pletykálj az ovónőnek sem, így magad mellé állítod a közvéleményt, milyen édes anyuka stb.

-minden alkalommal amikor te mész a picurt elhozni vagy odavinni, legyél bomba, légyszi, légyszi, vegyél revansot az illető nőszemélyen ezzel

-ő meg fog pukkadni, hogy te úrinő vagy, és ezzel majd kiugrasztod a bokorból a nyuszikát, és ő fog alantasnak tűnni, ha elkezd pletykálni a viszonyról, mert szégyellheti magát

-plusz előttem Tücke írta, hogy ha az ő gyereke a tiednek a haja szálát is görbítené, azzal a férjed egyre jobban berág az asszonykára, hogy miért nem neveli meg a gyerekét (és ezzel 3 pontban visszaszerzed a férjed és a pénz is megmarad, nem megy a hárpiának:)

2011. márc. 27. 23:34

Értehtő, ha nem akarsz összefutni a nővel az oviban. Ebben az esetben viszont neked kell áldozatot hoznod, és másik ovit keresni a környéken!

Bár hozzáteszem, ha én lennék a vétlen fél a dologban, akkor emelt fővel átnéznék a csajon ha találkoznánk, és ne a gyerekem igya a levét más szenyaságának! :)

40. Kocska
2011. márc. 27. 22:55

Én is azon a véleményen vagyok,h.nyugodtan irasd oda ahol úgy érzed több barátja lesz.És a legjobban azzal tudod bántani esetleg a menyecskét,hogy messziről átnézel rajta.Ismerős a szitu.Bár én most épp volt barátnőm miatt nem viszem abba a bölcsibe,ahova terveztük,mert ő ott az ovónő.De van még egy évem és lehet,h. már csak azért is oda viszem:)

A párom,akivel ,meg megcsalt most terveznek gyereket(persze páromtól akarna,de az nem fog összejönni),nagyon remélem,h. mi sem kerülünk egy oviba ,h. nap,mint nap találkozzunk

39. mamcili (válaszként erre: 20. - Margaréta virág)
2011. márc. 27. 21:59

itt csak az számít, hogy mennyire bízol meg magadban, hogy jó lesz a döntésed...

A férjed, meg bárhova viszed a gyereket, ha meg akar csalni meg fogja tenni, bárhova is jár a kicsid...

Szerintem kettőtöket figyeld...(kicsid és te)

és eldöntheted hogy vagy megbízol a férjedben vagy nem...

38. magicmag25 (válaszként erre: 36. - Tücke)
2011. márc. 27. 21:49
Ja, igen, bocsi,latom mar!
37. mamcili (válaszként erre: 1. - Margaréta virág)
2011. márc. 27. 21:47
válasz másik ovit.
36. Tücke (válaszként erre: 34. - Magicmag25)
2011. márc. 27. 21:17
17-es hsz ott írja hogy ott is van gyerek....
2011. márc. 27. 21:13
"Férjem és haverjának az élettársa viszonyt folytattak"már gáz.szerintem..és hogy szerinted nem ez a gond,hanem hogy a következő generáció egy oviba kerül ez a másik gáz...miről tehetnek a kis flambók ebből szempontból..Szerintem leszarják ki honnan jött,a barát az barát...Nem értem mit nem akarsz..hogy a kölkök talizzanak/bár nem hiszem ,hogy ez a gondod/Vagy te nem akarsz a vetélytárssal talákozni,mert nem érzed magad elég erősnek...Ebben az esetben ne a gyereket büntesd!!!!!Ha ő saját bevallásod szerint is ,ott érezné jól magát,akkor írasd oda..bár a kicsit kb 2 hét alatt új barátokra lelnek:D
2011. márc. 27. 21:13
Szerintem szó sem volt arról, hogy annak a másik nőnek gyereke lenne. Másrészt én értem a problémát, én sem szeretnék nap mint nap ott járkálni a nő orra előtt, akinek a férjemmel volt viszonya!!!!!
33. tücsimücsi (válaszként erre: 30. - Tücke)
2011. márc. 27. 21:06
Igen, én is kiakadtam amikor megnéztem az adatlapot. Azt hittem egy 21-22 év körüli fiatal anyuka írt.
2011. márc. 27. 21:04

Söpörjön mindenki a saját háza előtt először.

Egy kisgyermek pedig nem tehet semmiről.

Szabad keresni másik intézményt.


Az ő gyereke nem járjon oda, ahová majd az enyém??? Mit vétett az a szegény lélek?

Nem elég baj az, hogy nem jobb helyre született?

31. Tücke (válaszként erre: 28. - Vberni01)
2011. márc. 27. 21:04
azt nem lehet....jó a lóvé amit keres a férj....
30. Tücke (válaszként erre: 27. - Tücsimücsi)
2011. márc. 27. 21:03
és az a szörnyű hogy egy 42éves indít ilyen forumot tény hozzá képest a tojáshéj még ott van a seggemen de eszembe nem jutott volna soha ilyen kérdést feltenni... könyörgöm nem vagyunk már ovisok a gyerekeink járnak oviba
29. mohonc (válaszként erre: 27. - Tücsimücsi)
2011. márc. 27. 21:02
Szerintem inkább félelmetes.
28. vberni01 (válaszként erre: 22. - Margaréta virág)
2011. márc. 27. 21:02
Ezzel a nővel lépett félre a férjed? Inkább őt tedd ki! :)
27. tücsimücsi (válaszként erre: 21. - Tücke)
2011. márc. 27. 21:01

:D:D:D


ilyen fórumot indítani...:-))

Annyira gyerekes és nevetséges...

26. vberni01 (válaszként erre: 1. - Margaréta virág)
2011. márc. 27. 21:01
Egyébként miért nem szeretnéd hogy a az ő és a te gyereked egy óvodába járjon?
25. Tücke
2011. márc. 27. 20:56
hagy legyen a gyereke is gyilkos rabló simlis csavargó stb stb aztán majd ha a te gyereked beleviszi egy ilyen a rosszba akk majd elgondolkozhatsz hogy ha megadtad volna az esélyt neki akk mi van.... a másik meg ha a férjed szereti a gyereket akk a nőnek vége van utána ha bántja a gyereked erről ennyit sztem gondolkozz el mielőtt kérdezel mert ez most egy igencsak ostoba kérdés volt és fölösleges is
24. mohonc (válaszként erre: 22. - Margaréta virág)
2011. márc. 27. 20:55
Akkor tolj ki a nővel, de ne a gyerekével. Az a szegény nem tehet semmiről. Ha ezt teszed, te sem vagy jobb nála. Nem gondolod?
23. Tücke
2011. márc. 27. 20:54
aha és azért mert az anyja olyan amilyen a gyrekének már esélyt se adsz hogy más legyen mert ezt csak a megfelelő körny4ezet tudja biztosítani hát akk csak gratulálni tudok neked
22. margaréta virág (válaszként erre: 19. - Mohonc)
2011. márc. 27. 20:51
Ez a nő gátlástalan a pénzre utazik.Félig kisebbség és 16 évesen elment az anyjával rabolni és meghalt az újságos néni.Az anyja ül a hűvösön.
21. Tücke (válaszként erre: 20. - Margaréta virág)
2011. márc. 27. 20:50
akk meg nem mind1 hogy hova jár az a két gyerek? mit zavar az téged hogy a férjed esetleg megdugja a nőt mielőtt hazahozza a gyerekt az oviból ha emiatt nem aggódsz akk tök 8 hova járnak
20. margaréta virág (válaszként erre: 13. - Tücke)
2011. márc. 27. 20:49

Nem a férjem miatt aggódom,az nem érdekel.

A gyerekem annál inkább.A körzetben több barátja lenne a csoportban akiket ismer.

19. mohonc
2011. márc. 27. 20:48
Egyébként miért az ő gyerekével akarsz kitolni?
18. Tücke (válaszként erre: 17. - Margaréta virág)
2011. márc. 27. 20:48
De most komolyan??????? hogy gondoltad azt hogy azért nem veszik fel a másik gyereket mert te megkéred hogy ne tegyék??? EGY lehetőséged van és az egy másik ovi kész ennyi nincs ezen mit filózni
2011. márc. 27. 20:45
Igen az én gyerekem vegyék fel.Mivel vannak itt olyan kedves csípőből válaszoló kedves hozzászólók is,aki helyből mindjárt mindent meg tud magyarázni.Igen,nekik is van gyerekük.Nem engem kell elitélni,én így is elég nehéz helyzetben vagyok ez miatt.Ha nem a körzetes ovodába viszem a gyerekem,kérvényeznem kell indokkal ,hogy miért oda vinném.Akkor nem a vezetőre hárítom???Kedves "andi6020 "
16. Tücke (válaszként erre: 15. - Mohonc)
2011. márc. 27. 20:43
Na hogy az a ..... ezt de jól megválaszoltad:DDDDDD
15. mohonc (válaszként erre: 13. - Tücke)
2011. márc. 27. 20:42
Szerintem ezt válaszolná: Kedves anyuka, az a bizonyos említett nő gyerekét már felvettük. Ő is jelezte a problémát, és kérte, hogy az Ön gyerekét rakjuk ki az oviból. Mivel ő hamarabb kérte, az ő kérését teljesítjük. Holnaptól keressen másik ovit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook