Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Probalta valaki mar a nicotine tapaszt, sikerult vele leszokni? fórum

Probalta valaki mar a nicotine tapaszt, sikerult vele leszokni? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 14. 11:42
Én annak idején nikotinos rágóztam, de a lényeg hogy a vágy ellenére nem gyújtasz rá, vagyis az akarat. A vágy kb 10 perc után elmúlik, csak ne arra koncentrálj.
3. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - Artiny)
2013. jan. 12. 16:06

próbáld ki az e-cigit.nekem segített.13 napja nem gyújtottam rá,2 napja az e-cigit sem szívom.17 éve szívtam,én elhatároztam régebben hogy amint elértem az ideális súlyomat,leteszem a cigit,ez meg most jött el.


Folyamat:1-2-3 nap,eddig kívántam az e cigi mellett a cigit is,ekkor kellett akaraterő hogy ne gyújtsak rá.a 4.napon.egyszerűen csak este tűnt fel hogy eszembe se jutott a rendes cigi.6mg os folyadékot használtam.2 napja elhatároztam,azt se szívom,semmi akaraterő nem kellett hozzá,ma meg eljött a nap.megkínáltak és mondhattam.köszönöm,de leszoktam.az hogy mikor jön el ez a pont az érezni fogod.van akinek 3 hónap,van akinek 1nap. benned dől el minden.bennem eldőlt.már egyáltalán nincs hiányom,se gondolatom a cigi felé.Sok sikert!

2013. jan. 12. 16:00
Kb 8 éve-azóta nem dohányzom. Persze kell hozzá elhatározás, akarat, és "segítő társ" - aki szintén elszánt, és szigorúan figyeli mikor gyengülsz, és végre Ő is rágyújthat, és aki sajna visszaszokott azóta. Gyakorlatilag csak mankóként szolgált-a közepes hatáserősségűvel kezdtük, és nem kellett az egész doboz. Tehát inkább Te vagy az, aki dönt!Nekem az extra erős mentolos cukorka is segített a kezdeti időben. Kívánom, hogy Neked is sikerüljön! :))
2013. jan. 12. 15:28
Probalta valaki mar a nicotine tapaszt, sierult vele leszokni a dohanyzasrol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook