Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? fórum

Ki probálta pár a Biotech Ultra Loss termékét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. aug. 28. 22:31
Sziasztok:)én ma kezdtem el szedni,ha valaki tud tanácsot adni,szívesen fogadom:) egyébként nektek mennyi ideig tartott ki a termék?
2012. aug. 21. 19:42
Csajok! Én eladnám az ultra loss shakem vanília-eper ízű! 3x ittam belőle! 3000 Ft az ára! Akit érdekel írjon privit!
224. Porcica
2012. aug. 9. 14:45

Én innen lépek is, örültem, hogy itt lehettem! Szerintem a termék jó volt, és segített az elindulásban, de ennyi volt.

Mivel már nem használom a terméket, nincs már okom itt lenni.

Sok szerencsét mineknkinek!

223. AlBundy (válaszként erre: 222. - Porcica)
2012. júl. 30. 10:02
Azért ahhoz ennél jóval több kell szerintem, már ha amúgy egészséges valaki. 2-3 g/testsúlykilogrammnál többet nem is tudnék megenni(inni:))..
222. Porcica
2012. júl. 28. 08:12

Azért arra figyeljetek, hogy a sok fehérjebeviteltől nehogy odalegyen a vesétek!


Én is használtam, nekem nagyon bejött az ultra loss shake. Elindulni jó volt, mint mankó... ma már nem használom.

221. Porcica (válaszként erre: 211. - 41047a5d34)
2012. júl. 28. 08:09

Nagyon jó neked, hogy a szervezeted így működik. Viszont nem mindenki ilyen szerencsés!

Ha valaki fogyni akar, igenis meg kell válogatnia mit eszik meg és mit nem. Bőven van tapasztalatom, elhiheted nekem. Mindenkinek más a szervezete, a fogyás beindulása egyedi alapokon nyugszik. Valóban, éhezni nem szabad! Valóban, mozogni kell! Valóban, nem mindegy mit, mennyit és mikor eszed meg! De ez még nem elég. Igenis meg kell válogatni a tápanyagot. Súlytartáshoz valóban megfelelő a hozzáállásod, fogyáshoz a legtöbb esetben nem! Persze vannak kivételek, de hidd el nekem, nagyon kevesen.

220. AlBundy (válaszként erre: 219. - Criscito)
2012. júl. 26. 09:43

Én egy ideg ezt [link]

ittam edzés után, de nekem pl fájt tőle a hasam. Arra gondoltam, hogy az aszpartámtól lehet ezért áltam át a bár cukrozott, de jobbnak mondott 100% whey-re. Egy aránylag szakavatott ismerősöm mondta nekem, hogy nincs túl jó véleménnyel a biotechről. Most még bioteches kreatin monohidrátot szedek, de semmi hatása nincs, csak bevizesít kicsit. Elfogy átállok abból is a scitecre.

Az egésszel az a baj, hogy edzek és fejlődök, de nem tudom eldönteni, hogy ebben mekkora a szerepe ezeknek a kiegeknek..

Ez a promix amúgy egész jónak tűnik. Sok jót írnak róla..

219. Criscito (válaszként erre: 218. - AlBundy)
2012. júl. 25. 16:19

[link]


Én most ezt szedtem 3-4 hónapon keresztül. Akkor vásároltam belőle egy nagyobb adagot, mikor még akciós volt. Szerintem ez már egy egész jó kis fehérje, emésztőenzim is van benne, meg plusz kreatin, lassú és gyors felszívódású fehérje meg amit akarsz. Eredmény? Precíz kaja mellett semmivel sem fejlődtem jobban, és nem is emésztettem jobban ( enzimek ide vagy oda ), mint egy sokkal rosszabb minőségű fehérjét. Úgyhogy én úgy döntöttem, hogy én bizony a lehető legolcsóbb fehérjét fogom venni.


[link]


Most ezt néztem ki magamnak. 3.400 Ft kilója, szerintem hobbi szintű sportolóknak ez is bőven megfelel.

218. AlBundy
2012. júl. 25. 11:58

Hát nem tudom. Én is láttam nagyon nyomják most Kormány Misivel a power proteint. Nekem a vitamin nem szempont, mert az szedek külön.

Olvastam a véleményeket, akárhogy is ez kevert fehérje, nem edzés utánra való, de edzésen kívül olcsó megoldásnak jó lehet.

Az íz meg semmilyen szinten nem szempont. Ha valaki édességmániás az mondjuk örülhet, hogy valami édeset ihat, de én azért iszom, mert táplál. Ha lenne teljesen cukormentes azt venném.

Amúgy én is nynci által nevesített 100% whey híve vagyok.

Csak összehasonlításnak a power proteinből a 4 kilós olcsóbb mint a 100% whey pro-ból a 2,35-ös...

Árban az ultra loss minősíthetlen, de csini rózsaszín a doboza..:)

217. nynci (válaszként erre: 214. - Verebtunde)
2012. júl. 25. 11:14

Én most ezt használom, a nitro gold pro enzy fusiont, tökéletesen meg vagyok vele elégedve:

[link]


És ami még nagyon jó cucc, az a 100% whey protein professional:

[link]


Mind a kettő nagyon finom is egyébként, semmivel sem rosszabbak, mint az ultra loss, sőt, ezek a fehérjék vizzel is nagyon jók, míg nekem az ultra loss csak tejjel jött be.

2012. júl. 24. 16:32
Uh most nézem, hogy a Power Protein is tartalmaz vitaminokat, ráadásul nagyobb mennyiségben, mint az Ultra Loss. Egyértelműen a Power Protein a nyertes, az Ultra Loss csak ízben jobb.
215. Criscito (válaszként erre: 214. - Verebtunde)
2012. júl. 24. 16:30

Power Protein ( kapható kisebb kiszerelésben is )


[link]


A Biotech Ultra Loss finom, egy élményfehérje, ezért szeretik elsősorban a nők. És tévhit az, hogy az diétás fehérje, érdemes összehasonlítani az általam linkelt, és az Ultra Loss összetevőit.


[link]


Persze az Ultra Lossban van némi vitamin, de az szinte egyenlő a semmivel, és 40mg L-Carnitin, ami pontosan egyenlő a semmivel :)


A Power Protein kevésbé finom, de tejjel simán iható fehérje, ami kb. 2x annyi fehérjét tartalmaz , mint az Ultra Loss, teljesen megfelelő a diétához, vagy az izomépítéshez.

214. verebtunde (válaszként erre: 213. - Nynci)
2012. júl. 24. 16:18
Van esetleg konkrét javaslatod?
213. nynci (válaszként erre: 212. - Verebtunde)
2012. júl. 24. 12:07

Szia!


Jó ez, jó ez, csak van jobb is. Főleg annyiért, amennyibe kerül. Ez inkább diétás shake, nem kifejezetten fehérje, ezért abból kevesebb is van benne jóval. Edzés után én nem ezt javasolnám, de ártani nem árt, ha van még, azt idd meg. Azután pedig nézz valami jobb után.

2012. júl. 24. 10:25

Sziasztok!


Egy ideje elkezdtem napi 1 órát kondizni, és úgy gondoltam, hogy a fehérjebevitelről nem ártana gondoskodni. Volt még itthon ilyen shake-em, régebben fogyókúrás célzattal ittam, most inkább izmosodni szeretnék, leadni csak 2-3 kg-ot kellene ami nem sok.

Szerintetek a kondi mellé megfelelő a turmix összetétele és segít az izomfejlődésben (nem táplálkozom egyeltalán fehérjedúsan sajnos).

2012. júl. 13. 14:38

Sziasztok!

Olvasgattam itt a hozzászólásokat. Azt mindenkinek tudnia kell, hogy csak a shake-től nem fog lefogyni! Ha kihagyjátok a reggelit, vacsit és helyette a shake-et isszátok, akkor úgy beindul a fogyás, de nyilván amint visszatértek a rendes étkezéshez, rögtön visszajönnek a kilók. Én naponta 3x eszek, nagyon fontosnak tartom a reggelit!!! Eszek rendes fehér kenyeret, csokit is. A lényeg: arra kell figyelni, hogy miből mennyit és mikor esztek!!! Cukros üdítőket tényleg csak elvétve iszom, olykor-olykor eszek gyorsétterembe, ezeket azonban nem viszem túlzásba. Sosem koplalok, nem éhezek. Eszek krumplit, tésztát is. Mindent ésszel kell! Hetente 3x edzek (kardió és súlyzós), és csak edzés után iszok ilyen shake-et. Ha van időm, akkor a maradék 2 hétköznapon dvd-re tornázom (Péntek Enikő). A shake nagyon jó amúgy, feltölt energiával, illetve a fehérje elengedhetetlen ahhoz, hogy növekedjen az izom is. Enni is kell, különben miből táplálkozna a testünk? Rajtam nincs semmi felesleg, amit a mozgásnak köszönhetek főképp. A súlygyarapodásról: sokan kétségbe esnek, hogy nem mennek le a kilók, pedig mozog rendszeresen. Az izmok fejlődnek, ami a kilókban mutatkozik. Tehát ne a kilót nézzétek, hanem centikben mérjétek a változást.

210. Porcica (válaszként erre: 209. - Lorevi)
2012. jún. 4. 21:24

Igen 1,5%-ossal iszom.

És azóta elolvastam, lemértem, tényleg 2 mérőkanállal kell bele... Szóval ezek szerint én csak a fele mennyiségeket ittam eddig. Jó tudni. :D

209. Lorevi
2012. máj. 24. 16:47
Hát én olvasgattam, bár én is csak 1- et tettem bele ma. Citromos joghurtosat vettem. elvagyok vele a vízzel. De lehet akkor holnap kipróbálom tejjel. 1.5%- ossal iszod?
208. Porcica
2012. máj. 24. 15:15

Nincs mit!


Biotech? Én 1 mérőkanállal teszek 300 ml tejbe, én vízzel ki sem próbáltam. Én úgy tudom, hogy a Biotechesből csak egy kanál kell, de ha hazamegyek akkor csak megnézem...

207. Lorevi
2012. máj. 24. 14:05
Köszönöm a segítséget, már bele bele olvasgattam...:) Mindenképp beszámolok. Amúgy 2 merőkanállal kell beletenni a 300 ml vízbe ugye jól értelmeztem? :)
206. Porcica
2012. máj. 24. 11:41

Loveri!

Esetleg nézz bele a naplómba, ha szükségét érzed, nyilvános napló. :)

205. Porcica (válaszként erre: 204. - Lorevi)
2012. máj. 24. 11:40

Köszönöm!

Nem tudom mik a terveid, de én mellette átalakítottam az étkezési szokásaimat is. Napi 5x-i étkezés, más minőségben.

Sok sikert! Majd számolj be az eredményről! :)

204. Lorevi
2012. máj. 24. 11:28

Sziasztok! Én ma kezdtem el...5 kg- ot szeretnék fogyni, remélem sikerrel járok.

Porcica gratula a fogyásodhoz! :)

203. Porcica
2012. máj. 17. 19:31

Jelentem: shake + mozgás + diéta = -8,5 kg 2 hónap alatt.

A shake a vacsora kiváltásához hiváló!

2012. ápr. 15. 12:55
Minimális vízzel iszom, amennyibben épp, hogy oldódik. Így nem "lötyög" mozgás közben a gyomromban, és eddig nem okozott semmiféle problémát, hogy a kettő között iszom. Mondjuk nálam az aerob az 60perc erőltetett gyaloglás, nem tudom, mi lenne, ha futnék. Minden esetre így a legjobb, gondot sem okoz, úgyhogy csinálom.:D
201. AlBundy (válaszként erre: 200. - B3b5435a26)
2012. ápr. 15. 10:48

Én még sosem a kettő között iszom.. Nincs hányingered?

A Biotech jó márka, de ők is csak profitból élnek, elég igénytelen mondjuk ilyen módszerekhez folyamodni..:)

2012. ápr. 15. 09:12

Na, hát ennyi. Kicsit úgy érzem, ez is valami "befestjük rózsaszínre, mert úgy jobban el lehet adni" elven működő, agyonmarkeringelt dolog. Végül is mindent el kell adni valahogy. Éppen ezért érdemes kicsit utánagondolni, mielőtt az ember megvesz valamit.

Nekem egyrészt rendben van az étrendem, tartalmaz elegendő fehérjét és ch-t is, másrészt nem vagyok kibékülve ezekkel a porból készült folyékony halmazállapotú dolgokkal (nem magyaráznám most az okát, de ha valakit érdekel, megteszem.). Iszom fehérjeport (tejsavó 28g) edzés után, vagy ha súlyzós után aerobozok, akkor a kettő között, mert ez az egyetlen olyan időpont, amikor jobb, mint a szilárd étel. Összefoglalva: Ez nekem valószínűleg plusz fehérjebevitel lenne (és abból is zsír lesz, ha nem használjuk fel...), és nem cserélném le egyik szilárd kajámat sem porra, márcsak a ch tartalom miatt sem. Attól még lehet hatékony a dolog másnál, csak nekem szükségtelen.:)

Visszatérve az L-carnitinre, én is használtam, és valóban edzés előtt 30-60perccel hatásos, az 1000-1500 mg(!!) Szóval tök jó, hogy használunk valamit, csak nem mindegy az sem, mikor és mennyit. Most Universal-os női zsírégetőt szedek, de még csak egy hete, és ebben az egy hétben félre is ettem kicsit, így tapasztalatokról egyelőre nem tudok beszámolni.:D

A többi cuccom (vitaminok, glutamin, fehérjepor stb.) Biotech, és abszolut meg vagyok elégedve, szóval nem lehet rossz ez az Ultra Loss shake sem. De a már felsorolt okok mellett drágállom is...


(Bocs, ha hosszúra sikerültem:D)

199. AlBundy (válaszként erre: 198. - B3b5435a26)
2012. ápr. 14. 23:42
Én is úgy tudom, hogy az l-carnitint edzés előtt fél-1 órával érdemes bevenni akkor a leghatékonyabb.. (próbáltam is szerintem hatékony)
2012. ápr. 14. 22:12

Sziasztok! :)


Annyit hallottam az ultra loss-ról, hogy én is ki akartam próbálni, de letettem róla.:) Maradok az eddigi diéta-stratégiámnál, az is bevált.:D De olvasgatok ennek ellenére, mások tapasztalata is hasznos tud lenni!:) Amúgy a Biotech cuccokat csípem és használom por, kapszula és folyadék formában egyaránt:)

Egyébként a cuccban lévő L-carnitin és az esti fogyasztás közti kapcsolatot csak én nem értem?:D (Merthogy ugye az L-carnitin mozgás közben fejti ki leginkább a hatását, de este már nem igazán mozgunk...)

197. linéri (válaszként erre: 192. - AlBundy)
2012. ápr. 14. 00:17
Már megvettem , 2. napja szedem , persze edzés van mellette!! az étvágyamat elég jól elvette és csak napi 2-öt szedek a 3 helyett...és nálam szájszárasságot is okozz így sok vizet iszom.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook