Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2013. szept. 2. 15:11
Sziasztok. kipróbálnám a Flabélost. kb 20 kilót szedtem fel az elmúlt pár évben. azt szeretném mihamarabb le adni,persze szigorú diétával párosítva!!! ha tudnátok tapasztalatokat írni azt meg köszönném! használ valamennyire? lehet tőle fogyni? érdemes el menni mert ha valóban használ elkezdtem! előre is köszönöm. :)
1854. 117b1693d0 (válaszként erre: 1853. - Marting)
2013. aug. 28. 09:21
Sok sikert! A kaja a kulcs, a flabi "csak" segítség. Az ülőmunka mellett egyébként olyanoknak is nagy segítség, akiknek egy deka feleslegük sincs.
1853. Marting
2013. aug. 28. 09:15
Szép napot mindenkinek. 42 éves vagyok. Tegnap elkezdtem a flabit. 108 kilóval. Magasságom 180. Amit mértek testzsírt, az 33,9. Jóóó sok. Dolgozom két helyen is, és ülő munkát. Időm nemsok, ezért gondoltam kipróbálom a flabit.Tíz éve 78 kiló voltam. De az utóbbi 2 év nagyon odavágott. Kíváncsi vagyok, milyen hatással lesz rám. Heti 3*20 perc. Időnként jelentkezem, mi történt, és hogy van -e mérhető eredménye.
1852. SzánI. (válaszként erre: 1849. - Kakukkfű)
2013. aug. 27. 20:48

:D Áhhhh dehogy.... :D

(egyébként én is úgy gondolom, hogy csak érdekből írja...)

1851. hunicsa
2013. aug. 26. 17:26
A flabi és az oto chiliis elkelt, így egyben válszolnák a sok levélre, köszönöm az érdeklődést.
2013. aug. 25. 14:51
én két hónapja járok flabizni. előtte futottam és már akkor 15 kilót fogytam. pajzsmirigybeteg vagyok nagyon lassú anyagcserével. én a mozgás mellé kiegészítésképpen álasztottam. már második nap után felgyorsította az anyagcserémet( ami nálam hatalmas dolog) megszűnt a derékfájásom, halványodtak a terhességi csíkjaim. szóval tapasztalatom az , oda kell figyelni az étkezésre, sokat inni . ha valaki úgy gondolja ,hogy rááll és fogyni fog tőle,akkor csalódni fog. nekem bevált ,annyira ,hogy a 13 éves gyerekemet i vinni szoktam( nagyon szereti) és most itthonra is rendeltem gépet. de természetesen csak kiegészítésképpen fogom használni.
1849. kakukkfű
2013. aug. 24. 17:15

Érdekelt volna a flabélos, így elejétől kezdve elkezdtem olvasni..............

Annyira gáz, totál le lehet venni, hogy ki a "beépített" marketinges. :(

1848. 117b1693d0 (válaszként erre: 1847. - Nyírfácska)
2013. aug. 24. 16:30
Annak nagyon jó, főleg, ha utána használod az Oto Chilit hasazni.
1847. Nyírfácska (válaszként erre: 1846. - 117b1693d0)
2013. aug. 24. 15:49
Köszi, így már világosabb. :) Igen, persze, nem csak ettől várom a csodát, csak egy jó nagy lökést. :)
1846. 117b1693d0 (válaszként erre: 1845. - Nyírfácska)
2013. aug. 24. 15:39

Már egy másodperc mozgással is égetsz el kalóriát, nem kell ahhoz 40 perc. Ha zsírégetésre gondolsz, azt meg lehet így is meg úgy is. Ha például súlyzózol intenzíven, akkor az annyira felgyorsítja az anyagcserédet, hogy hiába égetsz el viszonylag kevés kalóriát az edzés alatt, annyira felpörget, hogy az edzést követő időszakban is intenzívebben használod az energiát. Így aztán hiába lehet ugyanannyi idő alatt futással több kalóriát égetni, mégis összességében a súlyzózás több kalóriát igényel.


Ami meg a flabélost illeti nem az edzés alatt fogsz iszonyatosan sok kalóriát égetni, hanem a hatására.


DE, ez sem ment fel a megfelelő étkezés és a lehetőség szerinti sportolás alól.


Szóval ezzel önmagában nem lehet lefogyni, de hatékony plusz.

2013. aug. 24. 11:04

Sziasztok!


Szeretném kipróbálni a Flabélost, Pesten találtam egy helyet, ahol 10 ezerért van 30 napos korlátlan bérlet (bár telefon alapján annyira nem volt szimpi, azt mondta a hölgy, hogy felesleges időpontot kérni, mert nincs nagy forgalmuk... pedig elég forgalmas, központi helyen vannak, na de mindegy) Olvasgattam sokat róla mire lehet jó, kiknek ajánlják, arról viszont sehol nem találtam infót, hogy:


- Mennyire tehet jót a "rázkódás" a belső női szerveknek, illetve az agynak/fejnek?

- Valamint nem látom át igazán hogy tudhat 40 percnyi edzéssel felérni például kalória égetés szempontjából, mert eddig úgy tudtam, hogy minimum 40 perc mozgás kell, ami beindítja a kalória égetést, az ajánlott 10 perc Flabélosozás alatt azonban gondolom még megizzadni sem nagyon lehet.


Mindenesetre szeretném kipróbálni, egy hónapot megér, az alatt eredménynek is mutatkoznia kell gondolom, de ha esetleg valaki tudna a fenti kérdéseimre választ adni, azt nagyon megköszönném.


Szép hétvégét mindenkinek! :)

1844. SnowWhite11 (válaszként erre: 1809. - Lizacsak1van)
2013. aug. 23. 16:20

Szia!


Igen, jók a tapasztalataim a Flabélos-szal kapcsolatban. Bocsi, elfelejtettem odaírni a lényeget. Egyébként tényleg Budapesten van, jól tippeltél :)

Ha érdekel valakit priviben megírom a címet.

Szép hétvégét Nektek! :)

1843. agnes39 (válaszként erre: 1840. - Zsolt71)
2013. aug. 21. 15:54

Lelki okokra már én is gondoltam, de két szakember is meggyőzött arról, hogy nincs baj. Persze mindezt több ezer forintért. Abba az irányba még nem indultam el, amit te javasoltál, de meg fogom tenni.Egyébként az úgynevezett “ halálközeli “ élmény nálam is megvolt,csak éppen tenni nem tudtam ellene semmit. Napról napra szembesültem a gyarapodó kilókkal. Az akkori párom, akivel együtt éltem, javasolta az orvosi segítséget, mert ő sem akart hinni a szemének.

Sajnos a munkám miatt nekem nagyon nehéz megoldani a magam készítette ételeket. Pont ezért próbálkoztam az Update-tel.

Jó ötleteket kapok tőletek ahhoz, hogy merre tudok elindulni. Köszönöm! :-)

1842. 117b1693d0 (válaszként erre: 1840. - Zsolt71)
2013. aug. 21. 15:09

" Egy 50 kilós nő sikít, ha 4-5 kiló felesleg jön fel rá, és halálközeli élménye van 10 kiló extrától :-) "


Ez majdnem így van szó szerint, de a folytatásra is van logikus magyarázat.


Az ember persze, hogy próbálkozik mindennel, csak éppen mindig rossz irányba indul el. A mindenféle diéták, ideértve a kalóriaszámolást is, csak abban asszisztálnak, hogy az emberből egy kajafüggő legyen. Semmi másról nem szól a nap, csak az evésről. Ráadásul a szervezet kevesebb bevitelnél szeretné megmenteni, amit már egyszer megszerzett, ezért naná, hogy nem a zsírt fogja bontani - hisz azt tartalékolni kell ínségesebb időkre és mert, logikusabb leadni az izomból, azzal is csökken az energiaigény.


A nem eléggé változatos étkezés egyik következményeként kialakul az ételintolerancia, a zsírtól való tartózkodás miatt (túl sok kalória) inkább a szénhidrátokból választ az ember (meg az finomabb is) ezzel előbb utóbb elszabadul a candida albicans, plusz az inzulinrezisztencia - vagy az afelé vezető út már körvonalazódik.


A fentiek egyenként is képesek erős sóvárgást előidézni, de sokaknál akár mind a három is fenn áll. Nem csoda, hogy időnként elszabadul a "pokol" és azt a kevés kis eredményt is visszaeszik (vissszaettem, remélem, nekem ez már csak múlt idő), amit korábban elértek.


Amit írsz, szintén fontos lehet, pszichésen sem árt egy kicsit belül rendet tenni, az mindenképpen segít a fenti problémáktól megszabadulni.

1841. hunicsa
2013. aug. 21. 12:57
Továbbra is eredeti OTO FLABéLOS eladó, kérem részletfizetéssel, bérleti lehetőséggel ne is érdeklődjön senki, köszönöm!
1840. zsolt71 (válaszként erre: 1838. - Agnes39)
2013. aug. 21. 11:38

"A fehé kenyeret próbálom kerülni, hetente kb. kétszer eszem." - na ezzel nem nagyon fogsz így haladni... A PRÓBÁLOM szó sajnos itt nem működik, tesztelni úgy tudsz, hogy TELJESEN KIHAGYOD az étkezésedből!!! Nem pár napra, hanem egy-két hónapra, MINDENT, aminek a fehér liszthez köze van. Igen, ez nem könnyű, oda kell figyelni a boltban a vásárláskor, nem tudsz bárhol (pl. céges menza, étterem stb) enni, hanem magadnak kell megcsinálnod a kajáidat.


Csak nagyon halkan írom, hogy ilyen háttérrel (mármint amit leírtál az elmúlt 10 évről) KIZÁRÓLAG fizikai szintű változtatás (értsd: fogyókúra, életmódváltás, sport stb) nem fog eredményt hozni... Ha ennyi helyen voltál már, ennyi mindent próbáltál, és gyakorlatilag nulla az eredmény, akkor ott nem a módszerekkel volt probléma! A kitartásoddal sem, hiszen 7 éve folyamatosan próbálkozol, igaz, hogy egyre elkeseredettebben.


Ha nem áll túl távol tőled, próbálj meg egy kicsit befelé figyelni és nem kívül keresni a megoldást... Segítséggel vagy anélkül, de derítsd ki, mi történt veled 2003 környékén, milyen komolyabb lelki megrázkódtatás, trauma ért téged akkoriban. Ez lehet akár egy szeretted elvesztése, kemény szakítás, válás, esetleg a nőiségedben ért megaláztatás stb. Olyan nincs, hogy "csak úgy", "észrevétlenül" SZALAD FEL a testúlyod 50%-nak megfelelő túlsúly 3 év alatt!


Az az érdekes és fontos kérdés, ha valamiért erről nem tudtál, vagy nem akartál tudomást venni... Egy 50 kilós nő sikít, ha 4-5 kiló felesleg jön fel rá, és halálközeli élménye van 10 kiló extrától :-) Ha a testedben történt változásról 3 évig és 30 kiló extráig nem vettél tudomást, az egy "nem szokványos" dolog, bármit is szeretnél erről hinni. Azóta pedig ennek vagy a "betege", mármint a folyamatos kudarcoknak, amik az eddigi próbálkozásaidat kísérték.


Nem kell, hogy elhidd ezeket nekem, én csak egy javaslatot tettem. De ha mégis, akkor keress egy jó kineziológust, vagy egy SVT terapeutát, aki segít neked a lelki okok feltárásában. Nem, helyetted ő sem fogja megoldani a Te problémád, csak segít megkeresni az okot és segít a blokkok feloldásában. MELLETTE pedig a fizikai szintű változtatás IS kell, hogy eredmény legyen, együtt igen jól működik! Szerintem.

1839. zsolt71 (válaszként erre: 1838. - Agnes39)
2013. aug. 21. 11:11
Keress rá Dr. Endre Veronika nevére a gugliban, ő egy kecskeméti belgyógyász/obesitológus. Egy spéci orvosi diéta és a Flabélos kombinációjával nagyon szép eredményeket ért el az elmúlt években, talán ő tud neked okosat mondani. Ez a hölgy a Flabi forgalmazójának "dedikált" orvosa, a különböző, egészségügyi témájú kérdések hozzá futnak be, és ő szokott ott lenni a Flabis rendezvényeken is, mint tanácsadó orvos.
1838. agnes39 (válaszként erre: 1836. - 117b1693d0)
2013. aug. 21. 10:56
Lehet, hogy igazad van. A fehé kenyeret próbálom kerülni, hetente kb. kétszer eszem. A turmix tényleg hatásos volt, de nem gondolnám, hogy ez jelentené a megoldást. A flabélostól sokat várok, kitartóan csinálom, heti 6 alkalommal 20 percet. Szerintem el kell telnie egy- két hónapnak is, hogy beinduljon valami. Bár az előzményeket tekintve,lehet, hogy itt is én leszek a negatív példa. Volt olyan olyan is, hogy egy éven keresztül szinte minden nap a konditeremben voltam, kardioztam kb. másfél órát, de semmi. Sem kg-ban, sem cm-ben. Próbálok majd odafigyelni, hogy nem- e az a baj, amire te gondolsz. Hidd el, ebbe már szinte bele vagyok betegedve. A legrosszabb az, amikor rég nem látott ismerősökkel találkozom, és jönnek a kellemetlenebbnél kellemetlenebb kérdések, és megjegyzések.
1837. zsgreen
2013. aug. 21. 10:52

Sziasztok!

Nekem kb. 6 hete kiment a bokám, szalagsérüléssel (húzódás, zúzódás stb.) itthon voltam 4 hétig gipszben, aztán 2 hete lecserélhettem a gipszemet egy bokagumira. Amikor 2 hete utoljára voltam dokinál elfelejtettem megkérdezni, hogy mikor kezdhetek újra sportolni, flabizni. Van olyan aki tudna ebben segíteni? Nagyon hiányzik a mozgás, de futni még biztosan nem tudnék, csak azt nem tudom, hogy a flabélosra fel merjek-e állni. Előre is köszönöm, ha valaki tud nekem válaszolni. :)

1836. 117b1693d0 (válaszként erre: 1835. - Agnes39)
2013. aug. 21. 07:13
Off. Lehet, hogy ételintoleranciád van és amíg azt az összetevőt fogyasztod, addig nem tudsz lefogyni. Ha a turmixtól fogytál, akkor én valamelyik gabonára gyanakodnék elsősorban.
1835. agnes39 (válaszként erre: 1795. - Zsolt71)
2013. aug. 21. 06:59

Szia!

A súlyfelesleg úgy 10 éve indult el. Addig a 162 cm-emhez 50 kg voltam. 2006-ra már elértem a 80 kg-ot. Az evésen nem változtattam semmit. Ez nálam azt jelenti, hogy 15 éves korom óta napi egyszer eszem, max kétszer. Tudom, hogy ez nem egészséges, de én így nőttem fel. Mindig szerettem sportolni, néhány év kivételével mindig csináltam valamit. Amikor ez a tetemes felesleg ennyi idő alatt felszaladt, rohangáltam orvostól orvosig,de mind azt mondta, hogy szerintük semmi gond, biztos sokat eszem . Most 39 éves vagyok. Ez alatt a 10 év alatt már többször is próbáltam az orvosi segítséget, de hiába. Persze magánrendelésekre mentem, gondolván, hogy úgy talán segítőkészebbek. Most néztem utána, hogy tavaly 3 hónapig ettem folyamatosan Norbi Update napi menüt, és akkor sem történt semmi.Tudom, hogy nem volt túl jó ötlet, de kipróbáltam a turmixos diétát, na azzal 3 hét alatt fogytam 8 kg-ot. Persze egy év alatt vissza is jött mind. Az a baj, hogy nemcsak lelkileg visel meg ez az egész, hanem fizikailag is. A folyadékfogyasztással viszont valóban van gond, nem iszom eleget. Egyébként nem szeretném feladni, elég kitartó vagyok.

1834. 117b1693d0 (válaszként erre: 1833. - Zsolt71)
2013. aug. 20. 15:02

Érdekes kérdés egyébként, hogy létezik-e olyan, ami megbízható. Persze van klinikailag validált, meg vannak a nagygépek, de valamilyen szinten minddel van egy kis bibi.


Mondjuk az első dolog, ami nagyon fontos, hogy teljesen azonos körülmények között kellene elvégezni a mérést, hogy összehasonlíthatók legyenek.


Ha kipróbálod, hogy mit mér egy picit nedvesebb tenyérrel megfogva vagy nedvesebb talppal állsz rá, akkor azonnal látod, miről beszélek. Aztán ott van, hogy nem mindegy, hogy mikor ettél, ittál, zuhanyoztál, edzettél, szaunáztál stb.

Egy az érintkezők területére eső ekcémáról vagy egyéb bőrproblémáról nem is beszélve...


Persze, azonos körülményekre törekedve több mérésből azért jó eséllyel elfogadható eredményt kapunk.

1833. zsolt71 (válaszként erre: 1832. - 117b1693d0)
2013. aug. 20. 11:58
Kivéve talán azok, melyek rendelkeznek orvosi műszer minősítéssel. Ezek természetesen nem 5-10 ezer forintos mérlegek, kicsit más árkategória...
1832. 117b1693d0 (válaszként erre: 1804. - Zsolt71)
2013. aug. 19. 19:15
Azt kell mondjam Zsolt, hogy a legtöbb kereskedelmi forgalomban kapható személyi mérleg testtömeg elemzésre alkalmatlan
1831. 117b1693d0 (válaszként erre: 1794. - Agnes39)
2013. aug. 19. 19:12

Igaza van Zsoltnak, ha kevesebbet eszel, mint amire a szervezetednek szüksége van, akkor:

a.) az izmaidat használja fel először a szervezeted, mert így kevesebb kalóriára lesz szükséged,

b.) a hájat óvja, hisz az hasznos tartalék ínségesebb időkre

c.) tartaléküzemmódra kapcsol

d.) minden módon evésre késztet


Nézd át az étrendedet! Lehet, hogy érzékeny van valamilyen ételre/alapanyagra, sokszor pont arra, amit annyira szeretsz, hogy el sem tudod képzelni, hogy ne egyél belőle rendszeresen (ez általában valamilyen gabona, tej, cukor vagy ezek kombinációja). Hagyd ki az étrendedből két hétre és figyeld meg, hogy mi történik (az első napokban biztosan meg fogsz őrülni, hogy ehess belőle, de idővel elmúlik és sokkal jobban leszel).


Egyél minél több, nem mesterséges alapanyagból készült ételt. Leginkább saját készítésűeket, húsokat salátával, tojást, sok zöldséget és némi gyümölcsöt (ha éhes leszel tőle, akkor inkább csak a minimális szénhidrátot tartalmazók közül válogass)!


A súlyodat az étrendeddel tudod rendezni, a mozgás nagyon jó, de nem megoldást 30 kilós súlyfeleslegre.


Sok sikert!

1830. zseba (válaszként erre: 1829. - Dorgo)
2013. aug. 19. 17:49

Szia!

Itt találod a feladatokat:

http://www. martikozmetika. hu/img/flabelos. pdf

(minden pont után vedd ki a szóközt)!

1829. dorgo
2013. aug. 19. 16:01
Az igazság az, hogy nem edzőteremben használja nagycsaládi beinvesztálásként lett vásárolva.Ki ki használja mindenki másért:) köszi
1828. mafalda (válaszként erre: 1827. - Dorgo)
2013. aug. 19. 15:00

Nincs a gépnél kitéve egy tábla,amin láthatók a különböző pozitúrák,és hogy melyikkel milyen testrész lehet megdolgoztatni?

Emlékeim szerint hasra olyan van,hogy szemben a géppel fekvőtámaszba megy le(nem tudom jobban megfogalmazni),megfogja a gépe két oldalát nyújtott karral.Ezt lehet kinyújtott lábbal,de térdelve is.A felsőtest egyenes,de ne homorítson.Evvel a hátat kart hasat lehet edzeni.

Aztán ráül háttal a gépnek(de lehet hogy párhuzamosan,..ezt majd megnézem szerdán)felhúzza

a lábát térdben hajítva.Ez nehéz.Az ajánlott időtartamokat és a nehézségi fokokat majd megnézem.

A neten talán mutatja valamelyik szalon ezt a "táblázatot" is.

1827. dorgo
2013. aug. 19. 13:09
Sziasztok!azt szeretném kérdezni, hogy kimondottan has fogysztására milyen tecnikát javasoltok. A férjem használja aki izmos testalkat csak sajnos van egy kis úszógumija amit szeretne eltüntetni, de ő úgy érzi, hogy "alapállásban" csak a fenekét lábát esetleg a derekát mozgatja mást nem. Köszönöm
1826. ranna (válaszként erre: 1824. - Doniti)
2013. aug. 19. 07:44

Ha valaki otthonfelejti a zokniját, papírtörlőt raknak le. Ekkor is áttörlik amin állsz. A fogó nem minden része szivacsos, van aki előrehajlik úgy támaszkodik.

Esetleg priviben megadom a telószámot, hogy megérdeklődhesd miért törlik át. :)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook