Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2014. ápr. 13. 14:11
Szaisztok! A segítségeteket szeretném kérni, mivel el kezdtem járni Flabélosozni. Arra lennék kiváncsi, hogy hogyan tudom elérni a legeredményesebb fogyást. Heti 5x20 percre járok, és érdekelne, hogy inkábba különböző pózokban használjam, vagy csak simán álljak rajata?
1974. reto
2014. ápr. 11. 00:02

Sziasztok. Eladóvá vált a FLABéLOS gépem, új generációs WBV-3000. Március közepén vettem, alig használt, garanciával. Költözés miatt adnám el, ha valakit érdekel, akkor tudok képet is küldeni róla.


Köszönöm

1973. Shanee (válaszként erre: 1972. - Ergobacsi)
2014. ápr. 8. 06:51
a régin a p2 10 perce így oszlik meg 2 percenként: 6-10-15-18-10
1972. ergobacsi (válaszként erre: 1970. - Marcsi0413)
2014. ápr. 7. 18:44
Ugyanúgy van P1, P2, P3 az újon is, csak más az elosztása. Mivel a régin 30 fokozat van, az újon meg 20. De a régin a 30-as ua. mint az újon a 20-as. Azt írják hogy a régin a P2 program a fogyasztó fokozat, viszont az újon 6-os. Nem ismerem a régit, nem tudom hogy annál a P2 hányason megy, de gondolom 10-es körül.
1971. nittababa (válaszként erre: 27. - Dorottya84)
2014. ápr. 7. 09:35

Kedves Dorottya84!

Nem a Flabelos ellen szólnék, de mégis elmondanám a véleményemet, mert remélem segítek vele.

Teljesen meg tudlak érteni, én is ugyanebben a cipőben jártam/járok mint te. A terhesség és a szoptatás végére legalább 20 kg felesleg volt rajtam. Ennek a fele lement azzal, hogy odafigyeltem mit eszem. Ekkor megállt a fogyásom. Itt kellett elkezdenem mozogni valamit, és az erobikot választottam, heti 2x 50 perc. Igen, nagyon nehéz volt. Én voltam a kövér csaj a hátsó sorban, aki mindig elrontotta a lépést. Nagyon égő volt, de nem adtam fel. Azóta eltelt már 1 év, és fogytam 7 kilót ezzel a mozgással. Azt mondom nehezebb fogyni, mint kihordani és megszülni a babát. A legnehezebb feladat életemben hogy az alakomat visszanyerjem. És még mindig van rajtam 5 kg felesleg. Most már nagyon nehezen megy lefelé a felesleg.

Egy a lényeg, nagyon együttérzek veled, nagyon szurkolok! És megéri néhány bénázás az erobikon, mert most már az első sorban állok és engem néznek az újoncok. Hidd el MEGÉRI!

Bármit választasz is, sok sikert kívánok hozzá!

2014. ápr. 7. 08:08
Sziasztok! valaki leírhatná Nekem, hogy mi a külömbség a régi flabi és az új között....nekem még a régi van. Azon használom a P2-t 10 percig, majd még megyek 10 percet 12-en és 15-ön. azt olvastam az újról, hogy azon már csak 2 program van és hogy még hatékonyabb mint a régi. akkor amit én csinálok a régin, az az újon már nem jó? meddig vigyem fel az erősséget a régi szerint, hogy olyan hatékony legyen mint az új???
1969. ergobacsi (válaszként erre: 1967. - Albert9876)
2014. ápr. 7. 06:10
Bocsi most nézem írtad hogy új gép, szóval 6-os.
1968. ergobacsi (válaszként erre: 1967. - Albert9876)
2014. ápr. 6. 10:08
Attól függ hogy melyik fajta gép van, de a P3 egyiken sem arra való. FL-3000 gépen max. P2, WBV-3000 gépen 6-os fokozat. Viszont gyakorlatokról nem tudok nyilatkozni.
2014. ápr. 4. 22:33

Tudja valaki, hogy az új gépen melyik fokozatot érdemes használni manuális programnál, ha zsírégetés a cél?

Ahova járok, ott egyáltalán nem foglalkoznak az emberekkel, szerintem nem is értenek hozzá, a tájékoztató táblát sem tették ki a pózokról.

Ha esetleg valaki normális helyre jár, tud segíteni abban, hogy has, derék, comb fenék formálásra mit kell csinálni a gépen? Kicsit összeér a combom, ebből szeretnék faragni és fenekemen izmosítani, emelni sem ártana. A P3-at ajánlották rá, de szerintem az elég erős, nagyon rázza a fejemet is, aminek eddig minden alkalommal fejfájás lett a vége. Szerintem ez nem normális dolog.

1966. ergobacsi (válaszként erre: 1964. - Cornflower)
2014. márc. 31. 22:02
Ezt nem lehet előre megmondani.
1965. ergobacsi (válaszként erre: 1962. - Badzsan)
2014. márc. 31. 22:02
Szerintem a forgalmazónál érdeklődj! mediwel.hu
2014. márc. 29. 20:39
1 hónap alatt lesz valami eredménye, ha használom minden nap?
1963. cornflower (válaszként erre: 1961. - Ergobacsi)
2014. márc. 29. 20:38
Nagyon köszönöma segítséget!!
1962. badzsan
2014. márc. 29. 14:34
Sziasztok!Tudnátok nekem segíteni abban hogy a flabit lehet használni minimális térdsérüléssel alapjáraton?Januárban volt egy síbalesetem és megrándult a térdem,de nem tört el csak a szalagok meglazultak!még mindig nem tudok térdelni és normálisan leguggolni... viszont a mozgás nagyon hiányzik de nem eröltethetem meg túlzottan...Sok jót olvastam a flabiról és ha még az alakot is formálja közben,az maga a csúcs!!!!!:-))
1961. ergobacsi (válaszként erre: 1960. - Cornflower)
2014. márc. 28. 18:46
A régebbin 30 fokozat van, az újon 20. De az újon a 20-as ugyan az mint a régin a 30-as, ebből következik hogy pl. a régin a 10-es fokozat az újon kb. 6-7-nek felel meg. Ez ugye azt jelenti hogy a régi kisebb lépésekben növelte a fokozatot. Az új erősebb és megkapta az orvostechnikai eszköz minősítést. Kb. ennyi amit én tudok.
2014. márc. 28. 00:30
Tudja valaki, hogy mi a különbség a régebbi FL-3000 és a jelenleg kapható WBV-3000 között?
2014. márc. 22. 12:19
Sziasztok, kedves flabisok. Én venni szeretnék egy használt flabélos gépet, lehetőleg még garanciálisat. Ha van valakinek eladó, küldjetek privit. Köszi előre is!
1958. ergobacsi
2014. márc. 21. 08:33
Sziasztok. Érdeklődnék hogy WBV-3000 gép esetében fogyáshoz, alakformáláshoz mely program ill. fokozat ajánlott ?
1957. Bizsóka (válaszként erre: 1955. - FormulaGirl)
2014. márc. 16. 20:30

Szia! Nekem ez volt az első olyan módszer, amivel pont onnan fogytam, ahonnan kell!

Szerintem neked is hatásos lesz.

Énis csak állva használta,


Soksikert!

1956. 54a7838f48 (válaszként erre: 1955. - FormulaGirl)
2014. márc. 10. 21:31

Szia!


Én csak álltam rajta terpeszállásban ,ahogyan kell és nagyon szépen formálódott a combom,fenekem.

2014. márc. 9. 19:30
Nekem a csípőmön van a legtöbb feleslegem onnnan szeretnék fogyni. Ha ráülök a flabira az úgy okés?
1954. tassmc (válaszként erre: 1953. - Nikk_1982)
2014. márc. 4. 15:20

Szia!

pénteken megyek dokihoz.De köszi a hozzászólást.

1953. Nikk_1982 (válaszként erre: 1952. - Tassmc)
2014. márc. 4. 06:46

Szia!


A doki mit mondott?

1952. tassmc
2014. márc. 3. 15:56

Sziasztok!

Én kb 3 hete járok flabizni.Szeretnék valakit megkérdezni,hogy mennyire van hatással a hormonháztartásra?Van egy olyan problémám,hogy mensi után elég durva barna folyásom van és nem tudom,hogy ez most a flabitól van vagy mástól.Ha valaki tud rá választ,kérem tegye meg,hogy válaszol.

tassmc

1951. Berika54 (válaszként erre: 1948. - Berika54)
2014. febr. 22. 19:38
Sikerült eladnom a Flabit. Köszönöm az érdeklődést.
1950. 54a7838f48 (válaszként erre: 1945. - Fannamanna)
2014. febr. 18. 17:16

Szia!


Én december közepén lettem várandós és még január első heteiben is jártam flabélosra,akkor még nem tudtam,hogy kismama vagyok.

Akkor hagytam abba ,amikor pozitívat teszteltem.A beágyazódással semmi problémám nem volt hála a jó istennek ,a picike szépen fejlődik pedig jól megrázattam szegénykémet ,a hármas programot is csináltam.

1949. Bizsóka
2014. febr. 17. 17:40

Kedves Fórumozók!


Elmúltam 50 éves, ülő munkát végzek, sajnos Jelentős túlsúllyal rendelkezem. A sok fogyókúra miatt jo-józom, sokszor már el sem indul a fogyás. Az utóbbi időben már nagyon nehezen mozogtam, sürgősen tennem kellet valaimt! Két hete járok napi 10 perc Flabélosra, átreformáltam az étrendemet, két kilót fogytam, haskörméretem 5 cm-el csökkent!! Sokkal könnyebben járok! Már ennyi eredménynek is nagyon örülök, folytatom tovább! Üdv.: Midenkinek!

1948. Berika54
2014. febr. 17. 13:03

Kedves Fórumozók!


Nagyon jónak tartom a Flabélost, de sajnos gerincproblémám miatt nem használhatom. Fél éves, garanciális, tényleg alig használt, ezért szeretném eladni, ha bárkit érdekel 30/355-9447 - hívjon.

1947. fannamanna (válaszként erre: 1946. - Zsolt71)
2014. febr. 4. 17:07

Kedves Zsolt!


Én teljes mértékben igazat adok neked.Nem áll szándékomban kockáztatni.Persze hogy egy nőnek a baba megfoganása a fontos.Fontos még az egészsége és az alakja is.Általában egy baba nem az első hónapban jön össze/persze kivételek vannak/Csak próbál az ember egy kicsit fogyni amíg vár a nagy csodára!Én itt ezen a fórumon olvastam egy fórumtársunk próbálkozását,baba ügyben.Neki akkor és ott bevált az, hogy csak az első 14 napban flabizott,persze a másik két hétben tornázni lehet.Ezt a módszert csak azért írtam,mert szerintem ez egy járható út annak, akinek ez a gép bevált,fogy tőle,és nem szeretné teljesen mellőzni.Az már a személyes problémám,hogy én már 41 éves vagyok,sok időm nincs ,most akkor vagy fogyok,vagy babát szeretnék.Én egyenlőre így próbálom meg,hátha az hogy már fogytam 6 kilót( még kétszer ennyit kéne)segíti a teherbeesést is. Olvastam a Mediwel oldalán a doktornőnek feltett kérdéseket , többször is visszatérő kérdés volt,ő is így javasolja a gép használatát babára vágyóknak.

1946. zsolt71 (válaszként erre: 1945. - Fannamanna)
2014. febr. 4. 16:04

Kedves Babaváró Flabizók!


Egy kicsit tegyük helyre ezt a dolgot, hogy mindenki tisztán lásson! A logika és a józan ész alapján közelítsük meg a kérdést, és akkor mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne.


A Flabi nem fogamzásgátló, NEM GÁTOLJA a beágyazódást, hanem NEM FELTÉTLENÜL HASZNOS azok számára, akik babát terveznek... Mivel teljes test vibrációs technológiáról beszélünk, így a méhet sem kerüli el a vibrációs mozgás. A beágyazódást pedig nem annyira segíti ez a dolog, sőt, ESETLEG el is lehetetlenítHETi.


El kell dönteni, hogy mi a fontosabb: a baba vagy a Flabival a fogyás! Az előbbire nincs túl sok alternatíva, az utóbbira viszont számtalan... Ha valaki a kondícióját szeretné rendbe tenni szülés előtt, az úgysem egy pár hetes történet lesz! Főleg, ha életmódot is vált, éppen a babavárás miatt, ezzel készíti fel a szervezetét a következő hónapok - jó értelemben vett - megterhelésére.


Ha a Flabin kívül nincs más mozgási alternatíva, akkor én inkább különválasztanám a kettőt: ha van még idő a babára, akkor egy jól megtervezett életmódváltó programmal, Flabival kiegészítve - készíteném fel magam a fogantatásra. Utána viszont nem rizikóznám az eredményt, mármint a beágyazódást egy olyan eszközzel, ami a technológiája miatt gátolHATja ezt a dolgot. Nem véletlenül szerepel az ellenjavallatok között, pontosan emiatt!!!


Az, hogy egyes nőgyógyászok mit mondanak, nem feltétlen jó irány. A SZERINTE lehet használni, és a LEHETŐSÉG, hogy esetleg pont emiatt nem jön létre a terhesség, vagy ne adj isten vetélés lesz a dologból, az nagyon nem mindegy... Ha a mozgásra ebben az időszakban van más lehetőség, amiben esetleg semmi, vagy minimális rizikó van, akkor inkább azt kéne választani.


Szóval, te döntsd el, hogy mi a fontosabb, milyen kockázata van a várható előnnyel szemben! Még mindig igaz, hogy NEM A FLABI FOGYASZT!!! Hogy mi, azt már ezerszer leírtam... A lényeg, hogy a mozgás és a táplálkozás együtt vezet eredményre, a Flabi pedig a mozgásnak egy lehetséges FORMÁJA. Az esetek döntő többségében szabadon választható, de néha, mint pl. egy babaprojekt esetén, nem biztos, hogy a legjobb választás!


Annál jobb választás viszont szülés után pár héttel. Rendkívül hatékonyan segít a szüléskor megnyúlt szalagok rendbetételében. Sok szalonban van lehetőség babával együtt menni, arra a 10-20 percre ő is elvan magával :-) Segít visszanyerni a régi alakot, segít az anyagcsere normalizálásában, szóval egy csomó hasznos dolgot tud.


Ja, és én pasi vagyok, a véleményem értékelésénél ezt is vedd figyelembe!!! :-D Nem beszéllek se le, sem rá, csak segítek tisztázni a lehetőségeket. A gépet mindenki saját felelősségre használja, a saját életéért, egészségéért más nem tud felelni...


Üdv,

Zsolt

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook