Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1885. Anda39
2013. okt. 21. 12:32

Én is a kétkedők táborát gyarapítom, főleg azért, mert ismerőseim közül még senki nem fogyott jelentősen emiatt, pedig nagy divat lett még itt falun is. :)

Majd az idő eldönti, ez is megy-e a többi fogyást elősegítő cucc közé, amikért sok pénzt kiadtak emberek, aztán csalódtak, vagy nem. Az is igaz, hogy - ahogy írták lejjebb - nem úgy hirdetik, hogy ez majd jól lefogyaszt és nem kell mást tenned, csak rázatnod magad pár percet egy nap, de a sok ember máris azt képzeli, hogy kemény munka nélkül látványos eredményt érhet el.

1884. agnes39 (válaszként erre: 1883. - Tündi66)
2013. okt. 20. 14:35
Teljesen egyetértek veled. Ez a gép eredetileg gyógyászati segédeszköz lenne, de a legtöbb helyen a fogyást elősegítő hatását propagálják. Na ez az, amire nem jó. Amikor én elkezdtem járni, elsősorban nem a fogyás miatt mentem, hanem azért, mert az élettani hatásokat részesítettem előnyben. Elég komoly migrénes vagyok, és egy kicsit magas a vérnyomásom is. Arra gondoltam, hogy a gyógyászati előnyei majd segítenek egy kicsit. Egyenlőre nem történt különösebben semmi, és már említettem, hogy az a véleményem, hogy a cél elérése érdekében sokáig kell használni, ezért folytatom. Az elejétől kezdve úgy voltam ezzel, ha valóban segít a fogyásban, az csak egy bónusz dolog nekem. Én csak arra szerettem volna rámutatni, hogy aki azt hiszi, hogy ezzel fogyni fog, az nagyon naiv, és megint bedőlt a népbutításnak. Nem hiszem el, hogy ha valaki annyit jár flabizni, mint én, nem indul meg az összes tájékoztatóban reklámozott centiben vagy kg-ban ígért fogyás. Kicsit el kellene gondolkodni azon, hogy ez a napi 20 perc flabizás hogy érhet fel 40-50 percnyi intenzív edzéssel!? Szerintem kizárt. Aki sportolt már valaha akármit is, az ezt nem hiheti el.
1883. Tündi66
2013. okt. 20. 09:46

Tény a flabiról,hogy barátnőmnek nem fáj a dereka annyit,mióta jár. Óvatosan átmozgatja mindenét.

és azt írja valaki,nem reklámozzák fogyásra..de,amikor azt írják,hogy a 10 perc 40-50 perc intenzív tornának felel meg...Ennyi tornával igenis megindulna a fogyás. Főleg,aki minden nap tud menni.

Van jó hatása élettanilag,tényleg. Pl.a derékfájás. és átmozgatja azokat,akik hatalmas túlsúly és valami műtét miatt nem mozoghatnak más tornát. De ez a 1,5 hónap alatt 10 kiló kiverte a bosztosítékot.

1882. agnes39
2013. okt. 19. 19:04
Nekem konkrétan eddig semmiben sem használt. Mint ahogy már említettem, a kaját is visszafogtam. Akik eddig jártak az ismeretségi körömből, szépen, fokozatosan eltűntek csalódottságukban. Mindig új arcokat látok, persze 90% hamar eltűnik. Lehet, hogy van az az 5% , akinek használ valamit, de az is lehet, hogy flabi nélkül is sikerült volna a fogyás. Ha változást érzékelek saját magamon, vagy azokon, akik a környezetemben használják, természetesen elismerem a hatékonyságát, és fejet hajtok a flabi “ tudása “ előtt, de addig, amíg 0 a pozitív tapasztalat 3 és fél hónap aktív használat után, nem tudok mást mondani, mint amit eddig, pedig én nagyon hittem ebben, a szkeptikusan nyilatkozókkal is szembeszálltam.
1881. Shanee
2013. okt. 19. 17:11

már sokszor elmondtam, hogy nálam a narancsbőrömet vitte le szépen. Egy ideig nem flabiztam bizonyos okokból, de jövő héten visszakerül hozzám a flabim és akkor folytatom. Apukámon látom (ő kb fél éve használja napi 10-20 percet), hogy a lába nagyon szépen elvékonyodott, lógnak rajta a gatyák. Persze fogyni nem fogyott, mert eszik nem keveset, de a dereka is kevésbé fáj.

Sokszor lett már hangsúlyozva, hogy ez nem kizárólagos csodaszer, diéta kell, ez csak kiegészítő minden más mellett.

És nem, nem vagyok a flabi marketingese :)

1880. mafalda
2013. okt. 19. 16:36

Hivatalosan nem hírdetik,h evvel lehet fogyni.Esetleg ha hosszú ideig csinálod,pár kg-t.A centik igazak-nekem is és másoktól is hallottam.Az biztos h kitartás és hosszabb idő kell ehhez is.

Elsősorban viszont az eü-i hatásait emelik ki.Ami tény,hogy mi érezzük,h nem vagyunk úgy berozsdásodva,sokkal mozgékonyabbak,fittebbek vagyunk.(férjemmel)Mást még nem tudok,mert nem voltam semmilyen orvosnál azóta.

1879. agnes39
2013. okt. 19. 15:10

Sziasztok!


Már régen nem írtam ebben a témában, de szertném megosztani veletek a tapasztalataimat. Július 4-én kezdtem a Flabélost, heti 6 napon járok 20 perceket. Azóta járok, kihagyások nélkül, de nemhogy kilók, de még dekák sem mentek le rólam. Centiben sem történt változás.Mielőtt valaki az egészségügyi problémákkal jönne, most is voltam kivizsgáláson, semmi pajzsmirigyes, és egyéb problémám nincs. És a "táplálkozás tudósainak" is üzenem, a zabálás nem az én asztalom. Sok emberrel találkoztam ez idő alatt, de pozitív tapasztalatok, és másfél hónap alatti 10 kg-os csodálatos fogyások egyáltalán nem voltak. Én eldöntöttem, hogy ezt az évet még végig fogom csinálni, mert meggyőződésem, hogy az ilyesmit is kitartóan, hosszabb ideig kell csinálni a hatás elérése céljából. Eddig tehát 0 pozitív tapasztalat, talán a vérkeringésre valóban hatással van. Ez sem egy csodatermék, amivel le lehet fogyni. Nagyon átverésgyanús a dolog, amelynek többek között én is bedőltem, mert jó a marketing, és itt, ezen a fórumon is vannak olyan emberek, akik ezzel foglalkoznak, és olyan hozzászólásokat írnak, amely arra buzdít bennünket, hogy ezt kell csinálni, mert ez olyan nagyon jó, és hasznos.

Azt kell, hogy mondjam, hogy talán, ha minden nap intenzíven mozgunk egy órát, és teljesen lecsökkentjük a kajánkat a minimális szintre / napi ötször nagyon keveset / , érhetünk el eredményt. Talán!

1878. mafalda (válaszként erre: 1876. - 54a7838f48)
2013. okt. 19. 14:50

Ezt én sem hiszem el!Én is flabizok és körülöttem sokan,senkinél semmi ilyesmi nem történt:))

Lehet hogy közben csinált valami "csoda"diétát,ami gyorsan levisz belőle.De azt majd megbánja!


Hogy a térded ne terheld,picit hajlítsd be!10-től mindenképpen.

1877. Tündi66 (válaszként erre: 1876. - 54a7838f48)
2013. okt. 19. 11:01

Most komolyan..a flabitól fogyott másfél hónap alatt 10 kilót??? És ezt valaki el is hiszi??

Akkor olvass utána,hogy mennyi az egészséges fogyás!! havonta másfél-két kiló...

Jó flabizást !

2013. okt. 18. 14:24

sziasztok!


mától én is flabélos használó vagyok ,vettem bérletet.)


az egyik ismerősöm ajánlotta,1,5 hónap alatt 10 kiló minusz és 56-ról 46-os lett a mérete.


mit mondjak..kíváncsi vagyok.bár én emellett diétázom,edzek.

olyan kis érdekes volt ez az első alkalom,főleg a térdem belső részén.

1875. Shanee
2013. okt. 16. 20:16
Sziasztok! Édesanyám venne egy flabit. Van valakinek esetleg eladó? Persze nem bolti áron :)
1874. Greta86
2013. okt. 11. 06:21
Nem tudom ki ez a kakukkfű, de felcseszi az agyam, mi az, hogy a flabélos önmagában semmit sem ér? Elárulom, hogy 27 évesen végre elértem valamivel, hogy kockás hasam legyen, s ne legyen narancsbőröm, pedig előtte versenyszerűen futottam, meg naponta 20 km-t tekerek, de mióta flabélost használom csakis, és végre a futást is mellőzhetem, úgy is visszeres lett attól a lábam, jobb formában vagyok, mint bármikor életem során, tehát ha nem használod, és nincs tapasztalatod vele, ne kritizálj! Inkább Flabira fel!
1873. Shanee
2013. okt. 8. 19:45

Sziasztok! Én is régen jártam már erre, de most reagálnék valamire: a flabitól nekem kb felére csökkent a narancsbőröm, és feszesedtem. Ez is fontos, nem csak a centiben-kilóban csökkenés.

Szóval hajrá mindenkinek, de csodát senki ne várjon csak ettől, mint már Zsolt és Bev is említette.

1872. zsolt71 (válaszként erre: 1871. - Oti40)
2013. okt. 7. 12:12

Kedves Otilia!


Erősen állapot- és erőnlétfüggő, általánosságban napi 20 percet szoktunk javasolni. Ha nagyon Flabizhatnékod van, akkor sem szabad EGYSZERRE 30 percet használni, maximum két részletre elosztva a nap folyamán! Tehát pl. reggel nyomsz 20 percet, este pedig 10 percet.


De ezt tényleg csak akkor, ha már régóta Flabizol, és hozzászokott a tested a terheléshez, vagy a Flabi mellett rendszeresen és intenzíven sportolsz! (Mondjuk akkor meg már felesleges napi 30 percet Flabizni, szerintem...)


Üdv,

Zsolt

1871. oti40 (válaszként erre: 1864. - Zsolt71)
2013. okt. 6. 20:56

Kedves Zsolt!

Naponta csak 20 perc javasolt a flabéloson? Ha hétvégén lenne időnk akkor lehet 30 is?

Üdv, Otilia

1870. mandrill
2013. okt. 6. 19:01
Én is köszönöm, bár azt olvastam,hogy az, hogy egy gép orvostechnikai eszköz is lett, az egy csomó kisérlet, adminisztráció és pénz. Arra gondolok, hogy vannak olyan természetgyógyász készítmények és gyógyszerek, amelyek vagy még nem-, vagy egyáltalán nem törzskönyvezettek, de ugyanolyan jól hatnak, mint a rendes gyógyszerek. Egyébként szingapuri székhelyű a cég, amelyik gyártja? Vagy mi az a Szingapur a certin? Azért kérdezem, mert nekem egy kicsit drága otthoni használatra, nem kell hogy orvostechnikai eszköz legyen, de legyen hatásos! Nagy árdifferencia van pl. a C-vitaminok között is...függ a gyártótól, a vivőanyagtól stb. És mi a két fő irány? Valamilyen gépet szeretnék venni....
1869. marcsi0413 (válaszként erre: 1864. - Zsolt71)
2013. okt. 2. 14:10
köszönöm a válszt, már olvasom is az edzésmestert :)
1868. zsolt71 (válaszként erre: 1866. - Mandrill)
2013. okt. 2. 10:18

Szia!


Igen, többen kérdezték már, többször válaszoltunk is... A "többi vibrációs gép" igen tág fogalom, belefér az "óccsó" 100 ezres kategória is, és ide tartozik a milliós árú Power Plate is!


Ha konkrét típust szeretnél a Flabihoz hasonlítani, akkor először azt tisztázd, hogy a vibrációs technológia 2 fő iránya közül melyikbe tartozik. Ha azonos a kategória, akkor hasonlítsd össze a technikai paramétereit, minden elérhető a neten. Utána pedig jöhetnek a szubjektív dolgok, mint pl. az ilyen fórumok.


Költői kérdések ahhoz, hogy a reklámon kívül van-e más különbség:

- A Flabival azonos technológiájú gépek közül hány rendelkezik orvostechnikai eszköz minősítéssel?

- Melyik gép(ek)nek van saját fóruma, azok mennyire "pörögnek"?

- Az otthoni használatra szánt gépek közül melyik gépet találod meg szalonokban is, ahol bérletrendszerben is tudod használni?

- Melyik típus forgalmazója mellett vannak orvosok (belgyógyász, gyógytornász), akik pontos és autentikus választ tudnak adni a kérdező konkrét betegségével kapcsolatban (mármint hogy a vibrációs technológia javasolt vagy ellenjavallt-e az adott betegségnél)?


Ezen kívül segíthetnek még a következő számú hozzászólások:

973, 975, 1039, 1053, 1092, 1136, 1214, 1257

1867. Tündi66 (válaszként erre: 1866. - Mandrill)
2013. okt. 1. 19:22
Erre én is kíváncsi lennék...
1866. mandrill
2013. okt. 1. 15:47
Sziasztok! Nem olvastam végi a fórumot, úgyhogy lehet, hogy már kérdezte vk....mit gondoltok (vagy esetleg tudjátok) mi a különbség a Flabi és a többi vibrációs gép között? A reklám, vagy más is??
1865. kakukkfű (válaszként erre: 1864. - Zsolt71)
2013. okt. 1. 11:09
Ezt jó volt olvasni Zsolt! És tényleg logikus.....! :)
1864. zsolt71 (válaszként erre: 1863. - Marcsi0413)
2013. okt. 1. 10:00

Kedves marcsi0413!


Mivel már számtalan alkalommal volt erről szó itt a fórumban, engedd meg, hogy egy cikket másoljak ide válaszként (vagy keress rá a gugliban a "helyi fogyás" kifejezésre, és mondjuk csak az első 10 találatot olvasd végig)


Ajánlom még Szűcs Ildikó írását is ebben a témában, a lényege ugyanez, csak más szavakkal, illetve több tanáccsal (az alábbi linkből szedd ki a szóközöket, és úgy másold be a böngészőbe!)


[link]



"Nem létezik helyi fogyás!!!


Gyakran felmerül kérdésként, hogy egy héten hányszor érdemes hasra vagy pl vádlira edzeni? Vagy hogy milyen gyakorlatot érdemes csinálni, ha egy testrész el van picit maradva?


Nincs helyi fogyás, értsd meg!


Sok esetben azért akarnak az emberek valamit jobban dolgoztatni, mert ott még van egy kicsi felesleg és azt jó lenne eltüntetni. Beadtam a levelet az illetékes minisztériumba, hogy engedélyezzék már végre a helyi fogyást, hisz sok ember örülne neki, de mindig visszadobják. A válasz egy szó: Baromság!


Ha olyan testrészt erősítesz még jobban, ahol egyébként is felesleg van, pl az úszógumis részt, hamarabb éred el vele, hogy a megnövekedett izom feltolja a zsírt és még vastagabbnak fog tűnni az adott terület. De ilyen például a csajok által istenített combközelítő gép is. Le akarja adni a felesleget ami ott van, erre csinál rá gyakorlatot, ami majd megvastagítja az izmot az adott területen, szóval ugyanúgy vastagnak fog tűnni... a sport logikus. A logika viszont veszélyes, ezért sokan nem merik használni.


Az elmaradt testrészek edzése


A kényesebb kérdés, az elmaradt testrészek edzése például vádli vagy ha kockásabb hasat szeretnél. Sokan írják, hogy minden nap hasaznak. Minek? A has is ugyanolyan izom, mint az összes többi, sőt rengeteg gyakorlatban részt is vesz, hisz stabilizáló szerepe is van. Így tehát sokat dolgozik. Ha megcsinálsz egy normális has edzést ugyanúgy fog érezni másnap. A vállad sem edzed minden nap, a hasad sem kell.


Elmaradt testrészek esetében, érdemes beiktatni egy két extra gyakorlatot, plusz sorozatot, növelni picit a súlyon, vagy simán csak többet csinálni. Felülést például minek számolni? Csináld amíg bírod! Tolóczkodásra padon ugyanez a jó megoldás. Nem hiszem, hogy 5x10 alatt nagyon elfáradnál, fáraszd ki és fejlődni fog.


Az összhangra kell figyelni, hogy minden testrész és minden izomcsoport meg legyen dolgoztatva. Ha az arányok jók szépen fogsz kinézni. Ha eltolódnak, akkor jön az a kép, ami pasik esetében gyakran látható, felsőtest kigyúrva, a lábai meg pálcikák. Optikai tuninggal nagyon sokat lehet javítani az előnytelen dolgokon. Pl ha valakit zavar a szélesebb csípője, akkor érdemes többet dolgozni vállra és hátra, a picit szélesebb vállak változtatni fognak az összképen. És még mindig nem leszel kigyúrt, csak végre arányos!"


Szerző:

Kiss Sándor, Sasa


Forrás: [link]

2013. szept. 30. 16:05
Sziasztok! Van itt valaki olyan, aki konkrétan a hasból és derékból akar fogyni??? nekem arra kellenek sürgősen tippek, hogy melyik a legjobb pozíció....
1862. Marting
2013. szept. 21. 10:25
Sziasztok. Akkor röviden a 08.28-09.21.ig eltelt időszakról. 9x20 perc, 2-es program,:10 perc, 18-as sebességen :10 perc. 1.5 kiló minusz, és 4 cm a derékból,-minusz 1 lyuk! Eddig ennyi. És ezt úgy, hogy semmit nem változtattam az étkezési szokásomon.
2013. szept. 20. 10:18

Sziasztok!

Ma voltam először Flabélos edzésen. Járok hetente 3-szor alakformáló tornára + odafigyelek a kajcsira, alkati sajátosságom: kicsit rövidek, de erősek, izmosak a lábaim, kicsit nagynak találom a fenekem, a combom külső részén is van feleslegem. Hiába az évekig kitartó torna. Ezeket szeretném eltüntetni. Most p2-re állította a nő, 6-is fokozaton ment 4-5 percig, de felment egész 18-ig a 10 perc alatt. Egyenlőre csak álltam rajta enyhén terpesztve, hol előre, hol hátra dőlve. Milyen mozdulatsort; milyen programmal végezzek rajta, hogy eredményt érjek el. Várom válaszotokat, köszönöm szépen előre is: Kata

1860. kakukkfű (válaszként erre: 1859. - SnowWhite11)
2013. szept. 5. 20:04

Igen, így van; MOZOGNI a diéta mellett!

Na, de hol mozogsz a flabéloszon? Csak ráül az ember lánya, és várja a megváltó csodát. Nem igaz?

Ne érts félre, nekem nincs, és nem is volt soha súly problémám; 164 cm / 53 kg vagyok.

1859. SnowWhite11 (válaszként erre: 1856. - Kakukkfű)
2013. szept. 5. 18:30

Kedves kakukkfű!


Érdekes a meglátásod, nem mondom. Csak úgy tájékoztatlak ha nem tudnád, hogyan is működik ez a fogyás dolog vagy esetleg szálkásítás. Attól, hogy valaki flabelos-ozik vagy konditerembe jár edzeni és közben zabál vagy csak nem változtat azon az étrenden ami valószínűleg a túlsúlyhoz vezetett akkor ne csodálkozzon, hogy nem fogy!

Teljesen ésszerű, hogy ez így működik.

Ha valaki fogyni szeretne, nem csak mozogni kell, az önmagában nem elég.

Volt már másik előttem szóló ember aki ezt megosztotta velünk, tehát a flabi jó kiegészítő egy jó étrend mellé, mint mozgás!

Én is használom, tudom miről beszélek ;)

1858. izabell82
2013. szept. 4. 12:44

Sziasztok !


HUhh de régen jártam már itt:)

Zsolt ! Nagyon örülök hogy még rendszeresen látogatod a fórumot , ugyanis sokat segítettél nekem :)köszönöm szépen



Nos a nyári vakáción sikerült magamra húzni 5 kilót . Tehát ki tud ellen állni az all inclusive ételeknek , fagyi, süti , brrrrrr


2 hete diétázom : reggeli egy bögre zöld tea , ebéd 2 tojás, uborka ,paradicsom.

vacsora: egy szelet grillezett hús , ugyancsak uborka vagy sárgarépa. De hús helyett lehet enni gépsonkát is :) napi 3 liter víz.

nincs nasi!!!


1 órát Rubint Rékázok heti 5 ször és heti 6 szor 20 perc flabi P2 .

Nos 2 hét alatt -4 kg .

Tehát nincs lehetetlen csak tehetetlen ember:)

Éhes nem vagyok mivel rengeteget iszom

1857. kakukkfű
2013. szept. 3. 11:34

Lányok! Be kell látnunk, a semmittevéstől nem lesz szépen kidolgozott izmunk, formás testünk, és nem fogunk fogyni sem.

Ez a flabélos és társai csak a lusta népet akarja átverni, hiszen milyen jól hangzik, hogy ráülsz, ráállsz, és nádszál vékonyan, formás testtel lesétálsz róla. :) A gyártók, forgalmazók pedig kaszálnak rajta sok-sok milliót. Sajnos hiszékenyek vagyunk, és egy jól megcsinált szuper marketinggel könnyen át lehet minket vágni.


Ébresztő! Csak a pénztárcánk lesz vékonyabb, nem mi!

1856. kakukkfű (válaszként erre: 1855. - Diamond545)
2013. szept. 3. 11:24

Szia! Ha tudod tartani a szigorú diátát, és mellette gyorsabb tempóban sétálsz napi fél órát, akkor már látványos eredményt fogsz tudni felmutatni. Szerintem ne pazarold a pénzed a flabélosra, az nem más, mint egy jó nagy átverés! Nézd meg, aki önmagában csak a flabit használta, SEMMI eredményt nem tud felmutatni, aki pedig "kiegészítésképpen" diétázott, vagy mozgott, LÁSS CSODÁT: FOGYOTT! :)


Sok sikert és kitartást neked! :)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook