Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1945. fannamanna (válaszként erre: 1943. - Lemi09)
2014. febr. 3. 17:01
Ezt akár én is írhattam volna!Én is második babát szeretnék,és a vérnyomásom miatt fogyókúrába kezdtem!Fogytam is,járok flabizni és CSAK ebben a hónapban kockáztatok,ha terhes lennék,akkor mindjárt abba hagyom!Jövő hónapban csak a ciklus első felében járok a 14-ik napig,aztán két hétig nem.Bár még gondolkodom azon hogy a 17.-ik napig megyek,mivel a beágyazódás "normál ciklusnál" kb.:a 20-ik napnál kezdődik.Van egy babás oldal,ahol tanácsokat lehet kérni más kismamáktól,anyukáktól,ott fogyókúrás tanácsot kért egy anyuka.Valaki javasolta neki a flabélost, mert ő is avval fogyott,csak abba kellett hagynia mert terhes lett.Más babás oldalon,ahol nőgyógyásztól is lehet kérdezni,azt válaszolta az orvos,hogy lehet használni,mert szerinte nem befolyásolja a beágyazódást,Én úgy gondolom,hogy erre még egy évig biztos nem tud válaszolni érdemben senki.Ez a gép igazán csak most kezd elterjedni,és idő kell,és szerintem egy ilyen fórum, azoknak akik a használata mellett lettek terhesek.Bár ha a beágyazódást gátolná,akkor nem lenne senki aki mellette teherbe esik.Csak járni kéne folyamatosan fogamzás gátló helyett!
1944. 28195c972d (válaszként erre: 1942. - Andi6020)
2014. febr. 2. 08:56
Tényleg!Orvos mondta én is hallottam.
1943. Lemi09 (válaszként erre: 1942. - Andi6020)
2014. febr. 1. 20:22

Én pedig azon gondolkodom, hogy babaprojektet megelőzően kell abbahagyni? Tudom, hogy terheseknek nem ajánlják, ezt világosan láttam a leírásban, amit aláírattak velem az első alkalommal, de nem is lehet a használata mellett teherbeesni? Vagy lehet és elég abbahagyni, amikor pozitívat tesztel az ember lánya, a vetélés elkerülése érdekében...


Jó, ez most hülyén hangzik, elismerem. De már minden hülyeségen agyalok. Én a baba előtt próbálok minél többet fogyni. Ehhez veszem igénybe a Flabit IS. Minél többet fogyok, annál jobb lesz a vérnyomásom, gondolom. Ami nem mindegy, mert az első gyereknél toxémiás lettem. Beindult a dolog rendesen, csak akkor hagynám abba, ha kiderülne, hogy már a beágyazódást is veszélyezteti.


Igen, tulajdonképp tudom is a választ... Csak olyan jó lett volna az ellenkezőjét hallani! :))

1942. andi6020
2014. febr. 1. 17:19
Tényleg nem lehet használni olyanoknak, akiknek spirál van behelyezve?
1941. Lemi09 (válaszként erre: 1938. - Zsolt71)
2014. febr. 1. 17:08
Köszönöm a választ. Hál istennek azóta sem volt bent a főnöknő... bár, a vállalkozó kedvű nőt sem láttam azóta.! :))
1940. Miss Manci (válaszként erre: 1938. - Zsolt71)
2014. jan. 30. 12:23

Kedves Zsolt!


Írtam neked privit.

1939. klau15 (válaszként erre: 1932. - 54a7838f48)
2014. jan. 27. 18:52
Köszönöm válaszod :)
1938. zsolt71 (válaszként erre: 1936. - Lemi09)
2014. jan. 27. 17:20

Szia!


Elrontani nem tudod, de mivel ilyenkor egyik oldalra esik a teljes testsúlyod, érdemes erősebben kapaszkodni a konzolba. Meg is figyelheted, hogy ilyenkor jobban "kileng" a konzol, mert nem egyenlő súly nehezedik a gép két oldalára.


Ugyanilyen hasznos a vádlidnak, ha "rendesen", szemben állsz, kicsit jobban rogyasztod a térded (kb. "síelős" pózba kerülsz), és így emeled fel a sarkad a gépről, kvázi lábujjhegyre állsz. Ez a vádlidat és a combodat is dolgoztatja, az oldalsó állás inkább csak a vádlit.


Üdv,

Zsolt

1937. F. Ica (válaszként erre: 1935. - SzánI.)
2014. jan. 26. 19:09
Nekem is azt mondta az orvos, hogy meg kell szokni. De azt is mondta, rosszabb esetben társul ideghártya szakadással, aminek ha jelentkeznek a tünetei(erről felvilágosítottak)akkor azonnak jelentkezni kell, mert akkor csak műtéttel menthető meg a látás.
1936. Lemi09
2014. jan. 26. 17:51

Sziasztok!


A Flabelos tulajdonosokhoz lenne egy kérdésem.


A fitnesz szalonban, ahova járok, a múltkor egy nagyon vállalkozó kedvű nő állt a mellettem lévő gépen. Ő konkrétan végigpróbálta az összes pózt, amit az interneten látott. (Akkor jött szerintem először)


Nos, hát hogy is mondjam... pikírt megjegyzésekkel eléggé lecseszték.

Annál a pozíciónál, amikor az ember a flabi egyik oldalára áll mindkét lábával(a nő szerint vádlierősítő feladatot próbált csinálni), rászóltak, hogy ezt hanyagolja, mert tönkreteszi a gépet... Mellesleg honnan az ördögből tudta volna... Nos, ha jól tudom, aznap a tulajdonosnő volt bent. Az összes fiatal alkalmazottja normálisabb. Mondjuk a flabisokkal nem nagyon foglalkozik senki, kevesen vannak és a speed fitneszesekkel vannak elfoglalva. Már ott kilóg a lóláb, hogy a flabi gépeik úgy vannak elhelyezve, hogy a lábtartó használata fizikailag képtelenség (kb 60 cm-re a faltól, a falnak háttal mind)

Ki vannak ugyan téve a különböző pozíciókra vonatkozó útmutatók, de senki nem veszi a fáradságot, hogy magyarázzon is. Minden tudásom az internetről - tőletek és a youtube-ról - valamint a mellettem álló öreg (néha szó szerint) rókáktól szereztem.


Mindegy... kicsit bő lére sikeredtem.

A kérdésem az lenne, hogy tényleg elhangzott a tájékoztatón, hogy a gépet el lehet rontani, ha két lábbal egy oldalra áll az ember az oszlopnak oldalt fordulva?


Mondjuk nem a kedvességükért járok oda, hanem mert sokkal olcsóbbak, mint a másik - csak erre specializálódott - szalon a környékünkön.

1935. SzánI. (válaszként erre: 1925. - F. Ica)
2014. jan. 26. 16:08
Mit tudnak az üveghártya leválással kezdeni? Az ismerősömnek is van, de azt mondták neki, hogy ezt nem lehet műteni, meg kell szokni. Neked mit mondtak???
1934. SzánI. (válaszként erre: 1933. - Fabled)
2014. jan. 26. 16:05
Nekem sem jött be....
1933. fabled
2014. jan. 26. 10:33
én 1,5 hónapja járok,de semmi változás nem történt.azt mondták ez lehetetlen,mert mindenki fogyott tőle.le fog járni a bérletem és nem hosszabbítom meg talán vmi mást próbálok ki.van esetleg ötlet,ha ez nem jött be akkor mit kellene csinálnom?
1932. 54a7838f48 (válaszként erre: 1927. - Klau15)
2014. jan. 25. 21:30

ha beírod a keresőbe,hogy flabélos ,kiadja neked az oldalukat.

van ott egy olyan lehetőség,hogy orvos válaszol az este én is azt böngésztem át,érdemes átolvasgatni azt a milliónyi kérdést és a ráadott válaszokat.


nekem se adtak úgy konkrétan felvilágosítást a teremben,mit és hogyan csináljak.

arra azért vigyázzál,hogy nehogy túlterheld magad.

nem kell rögtön nekiugrani a 20 percnek.


sok sikert!

1931. klau15 (válaszként erre: 1930. - 28195c972d)
2014. jan. 24. 19:42
Köszi a választ azt hiszem februárban váltok bérletet :-)
1930. 28195c972d (válaszként erre: 1929. - Klau15)
2014. jan. 24. 19:16
Az hogy frissebb energikusabb leszel,rögtön az első alkalommal,hogy feszesedsz formásodsz pár héten belül.
1929. klau15 (válaszként erre: 1928. - 28195c972d)
2014. jan. 24. 19:10
Köszönöm a válaszod. Kb mennyi idő után lehet érezni a változást?
1928. 28195c972d (válaszként erre: 1927. - Klau15)
2014. jan. 24. 19:05
Minden nap ajánlatos használni 2x 10 percet,6-os fokozaton kezd,és utána úgy állítsd be,hogy kényelmes kellemes érzés legyen,igen hatásos,rövid időn belül meglátod az eredményt.
1927. klau15
2014. jan. 24. 19:03

Sziasztok!


Szeretnék bérletet váltani flabélosra.

De előtte érdeklődni szeretnék,rendszeresen tornázom helyesen táplálkozom eddig sikerült leadnom 12 kg-ot de még szeretnék további 5 kg-tól megszabadulni de egy ideje stagnálok és hallottam meg olvastam a flabelosról jót is és rosszat is.Kérdésem az lenne h minden nap lehet-e menni?Mennyire hatásos?Mindenképpen a legalacsonyabb fokozaton kell kezdeni?Csak 10 perceket lehet rajta lenni?

2014. jan. 23. 20:44

Sziasztok !

Kb. 1.5 hónapja járok Flabelosra az egészségre gyakorolt jótékony hatásai miatt, előszőr nem hittem benne de mióta járok sokkal jobb a hangulatom a kedvem sokkal nyugodtabb vagyok gyorsabban regenerálódok sportolás utáni izomlázból :), a gyakori migrénes fejfájásaim is már mérsékődtek. Én csak javasolni tudom , próbáljátok ki mindenképpen .

1925. F. Ica (válaszként erre: 1924. - Liliom74)
2014. jan. 23. 20:32

Szép estét!

Most regisztráltam, mert szeretnék feltenni egy kérdést, hátha valaki kompetens ennek megválaszolásában.

Három alkalommal már igénybe vettem a havi Flabélos bérletemet.

De ma kiderült a szemészten, hogy a jobb szememen üveghártya leválás kezdődött, ami remélhetőleg nem fokozódik ideghártya leválássá. (még nem lehet tudni)

Kérdésem, lehet-e rossz hatással szememre az edzőgép további használata?

(tudom, tudom, meg kellett volna kérdezni az orvost)

1924. Liliom74 (válaszként erre: 1923. - Anacica26)
2014. jan. 22. 11:26
anacica26 írtam privibe
1923. anacica26 (válaszként erre: 1922. - Liliom74)
2014. jan. 21. 20:30

Üdv.

érdeklődnék hogy megvan e még a flabelos. mennyi az àra ès helyileg hol talàlható??

köszönöm

magánszemèly vagyok

1922. Liliom74
2014. jan. 13. 10:06
Sziasztok! Szeretném eladni 2012 novemberi Flabélos gépemet. A gép folyamatosan karbantartott, megkímélt jó állapotú. Érd priviben.
1921. zsolt71 (válaszként erre: 1920. - Csipo)
2014. jan. 10. 22:03

Szia csipo!


Igen, értek hozzá valamennyit... :-) A Flabélos otthoni használatra tervezett és fejlesztett gép, nincs belőle több fajta. Illetve tavaly augusztustól létezik egy "új generációs" Flabélos gép, amin már feltünteti a gyártó az orvostechnikai eszköz minősítést.

Otthoni használatra tehát jó választás, a tudása, valamint a hozzá kapcsolódó orvosi, szerviz és az itteni fórumos háttér miatt SZERINTEM megfelelő ár-érték arányú gép.


A többit nem ismerem, pontosabban ismerem, de nem nyilvánítok róla véleményt. Ez a Flabélos fóruma, a gépet használók tapasztalatait olvashatod. Ha találsz más gépről is fórumot, az ottani használók véleményét tudod megkérdezni.


Tőlem olyat nem fogsz hallani, hogy ezt vagy azt vedd, illetve ezt vagy azt ne vedd... :-) A Flabit millió helyen kipróbálhatod, használhatod szalonokban bérletrendszerben, és a tapasztalataid alapján tudsz dönteni, hogy kell-e otthonra. Ha találsz más típusú gépet szalonokban, amit szintén ki tudsz próbálni, akkor máris lesz összehasonlítási alapod.


Üdv, Zsolt

1920. csipo (válaszként erre: 1918. - Zsolt71)
2014. jan. 10. 20:08

Szia Zsolti.

Úgy olvasom értesz a Flabelos-hoz.

Azt szeretném kérdezni hogy abban tudnál e segíteni hogy otthoni használatra melyik lenne jó?

Jó lenne ha hatásos lenne de ne kerüljön egy vagyonba.

Ha tudsz segíteni köszönöm.

1919. panni7408
2014. jan. 9. 10:18

Sziasztok!

Másfél hete járok testvibrációs gépet használni.Eleinte 10-10 percet voltam,közben emeltem az intenzitást.3 napja 20 perceket állok rajta.Jelentős súlyfeleslegem van.(34,4kg)Én nagyon elégedett vagyok,mert a mért pontokon összesen 90 perc rázatás,(és azért a táplálkozás változtatásával)12 cm minuszom van.Állítólag az arcomon is látszik,hogy fogytam.Olyan csaj mondta,aki nem tudta,hogy fogyizok,és hetente 1X lát.Mellb:.114 helyett 110cm(nem a mellem lett kissebb!)

Csípőb.:117 helyett:116cm

Derékb.:104 helyett98cm

Combb.:70helyett69cm

Ts:84, 4helyett83, 4kg

További sok sikert kívánok mindenkinek!

1918. zsolt71 (válaszként erre: 1917. - 54a7838f48)
2014. jan. 8. 13:25

Nyugi, mindig lesz valaki, aki szerint pozitív tapasztalat csak beépített embertől jöhet... :-)


Közel két éve írok ide a fórumba, megosztom a saját és a vendégeink tapasztalatát. Igyekszem mindenkinek segíteni, nem kevés időt és energiát fordítok arra, hogy helyén kezeljék az emberek a Flabit, tehát ne csodatévő, megváltó szerepet szánjanak neki. Aki olvassa a kommentjeimet, pontosan tudja, hogy objektívek és tárgyilagosak. Ennek ellenére én is sokszor megkapom a "beépített ember" minősítést, bár érdekes módon névvel senki nem meri vállalni... :-)


Szóval, ha meg is "gyanúsítanak", az elért eredmények akkor is a tieid, és pont magasról teszel rá, hogy egy rosszindulatú kommentelő mit gondol erről!


A lényeg, hogy megosztottad a tapasztalataidat, erről szólna a fórum. Ráadásul, akik elégedettek egy termékkel vagy szolgáltatással, azok nagy része nem kommentel fórumokba, hanem éli az életét. Beírni általában az elégedetlenkedők szoktak, ezért nagy eredmény, hogy itt a Flabis fórumban erős többségben vannak a pozitív tapasztalatot szerzett használók.


További sikeres Flabizást, hajrá! :-)

1917. 54a7838f48 (válaszként erre: 1916. - 54a7838f48)
2014. jan. 8. 10:00
ja..még mielőtt valaki betámadna,nem vagyok beépített ember a valóságot írom meg hát amit magamon tapasztalok.Nemsokára lesz az esküvőm és semmi mással nem tudtam már formálódni,akárhogy tornázok nincs látszatja..most meg meg lehetne nézni mennyit feszesedtem.Nekem jó ,én csinálom.
1916. 54a7838f48 (válaszként erre: 1915. - Wikybaby)
2014. jan. 8. 09:56

Szia!


Ha megengeded én is válaszolok.

Már egy ideje járok és nem vagyok ezzel egyedül a környezetemben.Mi 3x20 percet csinálunk hetente.Látványos alakváltozás nagy súlynál tapasztalható,amúgy meg szépen formálódik a csípőm,véknyabbak a combjaim,a fenekemen látszik a legjobban a hasi tájékon ahol nálam a legtöbb felesleg van a legkevésbé,de azért látszik,alakulok,a derekam meg azóta abszolút nem fáj.

Az egyik ismerősöm most 17 kiló minusznál jár,mellette elhagyta a kenyeret teljes mértékben,tehát a diéta kell mellette és nem elég egy 10 alkalmas bérlet.Ha belekezdesz úgy csináld,hogy rendszeresen járnod kell.

Sok sikert és kitartást!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook