Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


6411. terkojázmin (válaszként erre: 6409. - Mammmi)
2013. ápr. 26. 13:37
köszi és mikor,mi még nem kaptunk :(
6410. artista bonita (válaszként erre: 6406. - Ágica2011)
2013. ápr. 26. 11:00

szia! kedves vagy! köszönöm!


azt szeretném tudni, hogy hogyan kommunikálják a szülők a gyermek felé, hogy hogyan született, illetve azt a tényt, hogy donor közreműködésével fogant meg?

6409. mammmi (válaszként erre: 6404. - Terkojázmin)
2013. ápr. 26. 10:48

Igen lesz!-)

Tegnap kaptuk meg a meghívót!-)

6408. zsoka66
2013. ápr. 26. 09:16

Tapolcán a Bibi vendégházban olcsó szállás, francia ágyas szoba 5000 ft/szoba/éj. A szobában van fürdőszoba: Wc és tusoló.

Érdeklődni: 0036/31-31-40-724 Tesco mobil, vagy benko2@citromail.hu. A www.szallasbibivendeghaz.freewb.hu honlapon vannak képek a vendégházról.

6407. zsoka66
2013. ápr. 26. 09:11
Tapolcán a Bibi vendégházban olcsó szállás, franciaágyas szoba 5000 ft/szoba/éj. A szobában van fürdőszoba Wc, tusoló.
2013. ápr. 25. 17:04

szia!

Ha gondolod én tudok segíteni! Kérdezz nyugodtan!)

2013. ápr. 17. 16:21
sziasztok! van itt a forumon valaki, akinek donoros segitseggel lett babaja? szeretnek kerdezni, ha lehet : )
2013. ápr. 17. 14:13
Sziasztok nem tudjátok véletlenül lesz idén babatalálkozó?
6403. Hopply (válaszként erre: 6402. - Pancsura76)
2013. ápr. 16. 15:10
Köszi a segítséget! Remélem nem kell mennem Tapolcára. Lesz most még az itthoni dokimnál egy inszeminációm, és nagyon bízom benne, hogy sikerül!!:)
6402. pancsura76 (válaszként erre: 6401. - Hopply)
2013. ápr. 16. 14:40

Szia!!!Üdv. itt!!!

Én úgy tudom,legalábbis nekem annó így volt,hogy a ciklus 21.napja körül kell menni első alkalommal,úgyhogy az időpont ettől is függ.

Illetve,hogy mennyien vannak...

Meg most van valami változás,hogy vmi vizsgálatokat meg kell előre csináltatni(vagy ott is meg lehet,csak fizetős),ha nem veszprém megyei vagy.De ezt,ha telefonálsz,el fogják mondani.

Szerintem egy telefont megér...

Én úgy érzem,nem volt hosszú várakozási idő...

Minden jót Neked!!!

6401. Hopply
2013. ápr. 16. 14:27
Sziasztok! Remélem jár még itt valaki, aki tud segíteni.. Az érdekelne, hogy kb. mennyi idő múlva kapok időpontot az első konzultációra? Ha most telefonálok, hogy bejelentkezzek, sokat kell várnom, hogy fogadjanak? Köszi a segítséget!
2013. márc. 28. 20:10

Sziasztok, eladnám megmaradt gyógyszereimet:

Crinone gél 20 db (2014-ig jók)9000 Ft,

Suprefact injekció 1 üveg (2013.05-ig jó) 3000 Ft.

6399. pancsura76 (válaszként erre: 6398. - Monyikeri)
2013. márc. 22. 12:20

Szia!!!

Üdv. itt!!

Szerintem,ha most kezdtek Tapolcára járni(most mentek először?),akkor még nem annyira fontos az az eredmény talán.

Vidd azokat,amik megvannak,aztán emlísd meg,mik vannak folyamatban,következő alkalomra már biztosan készen lesznek,gondolom...

Serintem azért mindenképp menjetek,ha van időpontotok!!!

De ez az én véleményem..


Sok sikert Nektek!!!

6398. monyikeri
2013. márc. 21. 18:49

Sziasztok!

Én ebben a fórumban új vagyok.Mi is most kezdjük a Tapolcára járást,de amit kérnek előre vérvételt lehet nem lesz kész arra az eredmény!Szerintetek akkor ne is menjünk?Anélkül nem fognak velünk szóba állni?

Több mint4 éve próbálkozunk a babával de sajnos eddig még nem sikerült.

Állandó cisztám van sajnos ,endometriosis.

Két laparoscópián vagyok túl,a harmadikat már nem vállaltam.

Nagyon bízom a Tapolcaiakban.

Kérlek benneteket aki tud segítsen.

Köszi

6397. Coraline (válaszként erre: 6396. - Eszterke76)
2013. febr. 11. 11:28
Ez már biztos,kijött belöllem vmi nagy vérlepény féle,szoval tuti elment,éa azóta vérzek,ha már megkell jönnie,akkor minnél hamarabb,elmegyek csüt. mert akkor egyeztetünk,h akkor hogyan tovább,az orvos szerint ez már a mensi lesz,és rá a 21.nap kell menni megint,ha minden oké...
6396. eszterke76 (válaszként erre: 6395. - Coraline)
2013. febr. 11. 09:50
sajnálom nagyon , ez már biztos, rendesen vérzel? azért elmész csütörtökön kontrollra? Igaz, nekünk csak a beavatkozások vannak Tapolcán,a vérvételek itt Pécsett, de a szűrések mindkettőtöknek 3 v.6 hónapig pontosan nem emlékszem,érvényesek. Nekem volt,hogy újra levetetett 3.napi vért,de csak fsh-ra,mert az magas és nehezen voltam stimulálható. szerintem függ attól is,hogy nálad van e visszatérő hormonprobléma.
6395. Coraline
2013. febr. 11. 09:20
Sajnos elment a babám,ma lettem volna 6 hetes....nem tudjátok véletlenül,h ha újra kell kezdeni a lombikot,akkor a vérvétellel kezdjük,vagy csak a szuriktól..?
6394. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 6392. - Memike001)
2013. febr. 6. 13:10
Ez nem semmi, nem tudsz másik dokihoz menni? Nekem nem konkét kórházba szólt a HSG, hanem csak sima beutaló volt.
6393. pancsura76 (válaszként erre: 6392. - Memike001)
2013. febr. 6. 10:41

Szia!!!Üdv. itt!!!

Hát hogy mik vannak!!!Felháborító!!!

És a többi orvos,nőgyógyász???Ha van időpontod,akkor valakinek csak meg kellene csinálnia a vizsgálatot,nem???

De miért akar laparaszkópiát???A pénzért,gondolom...mert tényleg felesleges így egyből az elején,főleg ha nincsen rá semmi indok...

És ráadásul a kórházban dolgozol...egyébként én is,és nem is éreztem előnyét ennek igazán(vagy csak még nem volt rá szükség...),de azért így nem bántak velem sehol...

Nem próbálsz meg egy másik nőgyógyászt keresni???Vagy a többi is ilyen??

Üdv,.szép napot!!!

6392. memike001
2013. febr. 5. 19:09

Sziasztok!


Mi is felvettük a kapcsolatot Tapolcával, azon belül Török dr-al, mivel 2010 óta szeretnénk babát.

Székesfehérváron kezdtük a kivizsgálást a Megyei Kórházban. Az első dr. elvégzett mindenfajta vizsgálatot, azonban közölték, hogy az eredményeket csak magán rendelésen tudja elemezni. Kérdőre vontuk az orvost, így mégiscsak kaptam időpontot a meddőségi ambulancián. Valami homeopátiás cuccokat kellett volna szednünk fél évig, sok-sok pénzért. Ekkor hallottunk a Tapolcai Intézményről. Itt is kivizsgáltak minket és Török dr.-tól kaptam egy beutalót a Szent György Kórházba – fehérvári révén – HSG vizsgálatra.

Kaptam időpontot fehérváron, majd egy másik dr. közölte, ő laparoszkópiás vizsgálatot javasol. Mondtam neki, hogy köszönöm, de én a beutalón lévő HSG-t szeretném. Teljesen felháborodott… azt mondta, ő ezt javasolja, ha nem tetszik, akkor menjek a Török dr-hoz HSG-re és különben is, örüljek, hogy a laparoszkópiát elvégzi így, hogy Tapolcáról jöttem vissza ide. Kértem, hogy adja írásba, hogy nem végzi el a vizsgálatot, hiába van beutalóm, de mégjobban felháborodott és elköszönt…

Hiába fizetem a tb-t, hiába dolgozom a kórházban, ráadásul a megaláztatás…

6391. pancsura76 (válaszként erre: 6390. - Coraline)
2013. febr. 4. 13:21
Szia!!!Mi újság Veled azóta?Hogy vagy?Voltál Tapolcán?Üdv.
6390. Coraline
2013. jan. 20. 17:15
Nem tudom.Én Fehérváron vagyok egy gyárban,de lassan 1 éve áthelyeztek máshova,az nyugisabb munka,és nincs annyi vegyszer,csak ahogy a csarnokokon végig megyek.A régi hely elég gáz volt,ott nem is gondolgoztam volna,h maradok-e,de itt....Tudok akiről maradt,4 honaposig(nem tudta ki az apa...),csak az a gáz,h állómunka.Majd az orvost megkérdezem.
6389. pancsura76 (válaszként erre: 6388. - Coraline)
2013. jan. 20. 14:02

Hát a fizetést azt inkább hagyjuk....én is táppénzen vagyok,a beültetés óta,december közepe óta,és már valószínű maradok is,nem mintha nem bírnék melózni,de már csak a korom miatt is(36 múltam),meg 12 órás műszakban dolgozom,elég stresszes is(bár kinek nem az),na meg nem is javasolta sem a háziorvos,sem a nőgyógyász,meg hát elég nehezen is jött össze,nem akarok kockáztatni sem.

Te fogsz majd dolgozni,ha babás leszel?

Ma egyébként nagyon kellemes,enyhe idővan erre felénk is,én is voltam kinnt egy kicsit...

6388. Coraline
2013. jan. 20. 13:27
Csináltam egy majdnem kész golyót,de csak gugolva toltam,de abba is hagytam mert már túl nehéz volt.Rossz ,h nem tudom pontosan,mit lehet és mit em.Remélem ,megéri,ez a sok oda figyelés,na meg,h fél honapot táppénzen vagyok,bele sem gondolok a füzibe...
2013. jan. 20. 12:22
Szerintem a séta már simán belefér,de azért vigyázz magadra,hóembert azért ne építs,a hajolgatás,emelgetés semmikpp sem jó!Azért csak óvatosan!!!!Szép napot!!!
6386. Coraline (válaszként erre: 6385. - Pancsura76)
2013. jan. 20. 10:30
Nálam is így volt amugy.2-ától járok hozzá,a Török sosem volt,de a beültit is már a Csongrádit akartam volna,h ő csinálja,és így is lett.Remélem én is szerencsével járok.Ma már igyekszem több mindent csinálni,kimegyek a balcsira sétálni,esetleg még 1 hóember is belefér?persze nem emelném meg a golyókat.
6385. pancsura76 (válaszként erre: 6384. - Coraline)
2013. jan. 20. 07:42
Szia!!!Kösziii!Képzeld,nekem is most a Csongrády főorvos csinálta utóljára a leszívást és a beültetést is!!!!Előtte mindkétszer a Török tanár úr volt,szóval Csongrády szerencsét hozott nekem :)))) Véletlenül alakult egyébként így,előtte sosem voltam nála....
6384. Coraline (válaszként erre: 6382. - Pancsura76)
2013. jan. 19. 23:05
DE jÓ!Gratulálok!Ki csinálta a beültit?Nekem az elsőt a Török Attila,most a Csongrádi,az utobbi kedvesebb volt.Nekem is kezd fájni a mellem,de menszesz idején mindig szokott,kivéve a legutobb,mert akkor semmi előjel nem volt.
6383. Aranynyuszi (válaszként erre: 6373. - Csillag30)
2013. jan. 19. 23:02
Köszi :) Akkor neked is gratula!!!!
6382. pancsura76 (válaszként erre: 6380. - Coraline)
2013. jan. 19. 15:43
Nálam egyedül talán ez a mellfeszülés van meg,na meg feszül,görcsölget kicsit a hasam,néha émelyegtem is,de semmi zavaró,tényleg....talán ez is normális,egyébként ma vagyok 7+3 hetes...majd jövő pénteken megyek Tapolcára,nagyon remélem,minden rendben lesz....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook