Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Premier Outlets Centerben érdemes vásárolni? Mekkora a választék? Árak? fórum

Premier Outlets Centerben érdemes vásárolni? Mekkora a választék? Árak? (tudásbázis kérdés)

5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 4. - Marina83)
2012. jún. 14. 13:04
azt nagyon jókat ki lehet fogni! Nekem onnan van a Nike futócipőm, és eredeti ára 8ezer lett volna az outletben, de még ezt is beakciózták, így 4ezerért lett az enyém. Páromnak is vettünk már Adidas komplett melegítőt 6ezerért, stb. Csak mondom, lehet, h amikor éppen kimész, nem lesz oylan, ami árban is, meg mindenben ok lenne neked! Mi ezért jártunk havonta 1x-2x ki.
2012. jún. 14. 12:59
Köszi. Leginkább sportruházat érdekelne. Futócipő,stb. Nem a legdivatosabb de márkás cuccok. Tudtok valami jó helyet Budapesten a Premieren kívül?
2012. jún. 14. 12:55
Én amikor voltam a legtöbb ruha 120000-röl volt leárazva 80000-re szoval nem az a aktegoria amit átlag ember vesz. De van pár dolog amit ki lehet fogni mondjuk fürdöruha vagy fehérnemü a calze...-ban
2012. jún. 14. 12:53
az én tapasztalatom az, h ha enm célirányosan vmiért mész, akkor úgy érdemes, ha havonta 1x mondjuk kinézel. A választék nagyon változó, és bizony van oylan is, ami nme éri meg. Mi többen fogtunk össze, úgy jártunk ki kocsival, de így is volt oylan, amikor csak 3 bugyi, vagy néhány pár zokni volt a táskámban hazafelé menet :))) De amúgy, ki lehet fogni jó áron, nagyon jó dolgokat is!
2012. jún. 14. 12:51
Premier Outlets Centerben érdemes vásárolni? Mekkora a választék? Árak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook