Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív tesztek után barna folyás... fórum

Pozitív tesztek után barna folyás... (beszélgetős fórum)


24. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 20. - Rienn82)
2009. dec. 18. 09:43
Sajnállak,de inkább legyen egy egészséges babád,mint,hogy valami baja lett volna.Ezt azért írom,mert az én nőgyógyászom aki egy szuper (szerintem)azt mondta biztosan oka volt amiért nem maradt meg.A természet ha jól működik figyel mindenkire.És elképzelhető,hogy beteg lehetett.Viszont ahogy írtad esélyed lehet most már bármikor és ez megnyugtató.
2009. dec. 17. 17:56

Sajnálom, hogy elment a baba. De az jó, hogy pozitívan állsz hozzá. Ez a legfontosabb. És akkor a jövő hónapban újra belevághattok.

Harcra fel!

2009. dec. 17. 17:06
Köszi mindenkinek a bíztató szavakat! Én is teljes szívvel szorítok mindenkinek, aki babát szeretne!
2009. dec. 17. 17:01
Amúgy javasolt egy recept nélküli készítményt: Femibion-800, amit 1 hónap múlva jó lenne ha elkezdenék szedni.Valószínűleg januárban elkezdem.
2009. dec. 17. 16:53

Sziasztok!

A doki azt tudta megállapítani a vérvételből "tényleg volt egy kis terhesség", de sajnos nem maradt meg, ez be is bizonyosodott így délutánra.kb. 4-5 hetes lehettem :( De valahogy most pozitívan élem meg olyan szempontból, hogy mégis csak lehetne akár babám (csak mert a dokik azt mondták, hogy nincs sok esélye), valamint jók voltak a megérzéseim (korábban a doki azt mondta, hogy csak beképzelem).

2009. dec. 17. 09:36

Igazad van. Nem szabad ezen izgulni. Végülis nem annyira régen próbálkozunk. És a 12. hétig nem is szabadna beleélnem magam. Ha el akar menni, hagyni kell elmenni, ha meg megmarad, akkor meg majd örülünk. :)


Rienn! Nálad mi újság? Mi lett a vérvizsgálat eredménye?

18. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 17. - Lilisuu)
2009. dec. 16. 17:56

Szia!

Szerintem ne izgulj.Nekem 13 évet (jól olvasod)kellett várjak a második babára.Ráadásul kettő is lett egyszerre,spontán.Közben rájöttem nem szabad semmit elsietni.A dokihoz először már 5-hetesen mentem el,ami sajnos nem sokkal utána el is halt,Szerencsémre?Biztosan mert amikor újból terhes lettem megfogadtam csak akkor megyek ha már tuti.Így 11 hetesen mentem el.Pont akkor jól be is véreztem és azt hittem megint csak elsiettem a dolgot.Szerencsémre következő héten ismét menni kellett a 12 hetes genetikaira és ott már tisztán látszottak,hogy csak megmaradtak.Végig feküdtem onnan a 36 hétig amikor nem fértek és megszülettek.

Röviden csak ennyi,úgy hogy tudom rossz,de a babák mindig tudják mikor kell érkezni.

2009. dec. 16. 17:20

Sziasztok!


Nekem is hasonló problémám van. Persze még csak pár napot késett, de már reménykedtünk. De ma barnázni kezdtem. Mi augusztus óta próbálkozunk, és 1 hónapja volt egy spontán vetélésem kb 4-5 hetesen. Akkor állítólag nem sikerült beágyazódnia. Most azon gondolkodom, lehet-e valami hormonális problémám, és hogy talán hormont kellene szednem. Nem szeretnék még egy olyan csalódást. Mit csináljak?

A nőgyógyászomhoz meg, ha nem vagyok halálomon, csak 2 hét múlva kapok időpontot.

Írjatok! Köszi!

16. Yulcsy (válaszként erre: 14. - Rienn82)
2009. dec. 16. 13:01

Szia!

Én most vagyok a 6. hétben.A 4. héten én is elkezdtem barnázni, meg görcsölgetni.Azonnal elmentem a dokimhoz, aki akkor látott egy 5mm-es petezsákot.Ezért kaptam 3X1 MagneB6-ot és Rutascorbint kellett szednem.1 hét alatt nem javult és persze én sem hagytam magamat, és most Utrogestan kúpot használok, ami a sárgatesthormon, így segítjük a babócát.Szóval amíg nem írt fel semmit addig is pihenj, szedj terhesvitamint, és persze nagyon könnyű azt mondani, hogy ne stresszelj(én is tiszta ideg voltam), de ez most fontos lenne.Ja igen plussz a pozitív gondolatok!!

Sok sikert!

15. giga455 (válaszként erre: 14. - Rienn82)
2009. dec. 16. 11:50

korai még. kb 4 hetes lehetsz?

majd az 5. héttől lehet rendesen látni uh-n, addig annyira pici. türelem. nem kaptál semmit a vérzésre? Vérzel még?

2009. dec. 16. 11:04
Igen ma voltam. Ultrahangon nem látott semmit :(, ezért elküldött vérvételre. Ha nem változik semmi holnap mehetek az eredményért. Nem tudom, hogy ezek után érdemes-e reménykednem még?!...
13. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 10. - Rienn82)
2009. dec. 16. 08:14
Sikerült eljutnod a dokihoz?
12. misz
2009. dec. 15. 22:46

Minden terhesség más. 4 terhességem volt. A 2. és 3.-nál a barnás pecsételés vetéléshez vezetett. A 4.-nél a 12. hétig barnáztam és a baba hála Istennek megmaradt, most már 5 hónapos nagyfiú. :)

A 3. és 4.-nél szedtem gyógyszert is, mégis az egyik megmaradt, a másik nem.


Szóval bármi lehet. Mindenképpen orvoshoz kell menni!!!!!

Remélem minden rendben lesz. :)

11. Kittycat2 (válaszként erre: 10. - Rienn82)
2009. dec. 15. 19:53
Remélem minden rendben lesz, nekem az első 12 hétben végig barnás vérzésem volt... Semmit nem kaptam rá, csak pihennem kellett. A fiam most 15 hónapos. .)
2009. dec. 15. 18:04
Köszi szépen mindenkinek aki írt! Nem halogatom tovább,holnap megyek dokihoz...
2009. dec. 15. 08:07

Én csak a dokit ajánlom!

Ő mindent elmondana,hogy miért.

Ha meg rendellenesség akkor is tud segíteni,azért vannak.

2009. dec. 15. 07:51
Jo, hogy megnyitottad mar a temat, mert nekm is ezzel lett volna kerdesem: A multhonapban eloszor barnazott, aztan megjott normalisan, normalis idoben normalis idotartam, most kesett 4 napot, majd csunya barnas jott, es volt normalis is, de ez mindossze csak 2 napot(elso nap egy poty volt). Ti mit mondtok?
7. s700
2009. dec. 15. 07:50

Ilyenkor a HCG a legbiztosabb!

Dokihoz menj mielőbb és majd meglátod!

6. 3f09b36c49 (válaszként erre: 1. - Rienn82)
2009. dec. 15. 07:47
Nekem is volt ilyen, rögtön orvoshoz mentem, megfigyeltek, mértek HCG szintet, ha emelkedik van baba.
2009. dec. 15. 07:38

Menj dokihoz azonnal!!!!!!


Ne hagyd magad,hogy butaságokat beléd meséljenek,hogy nekem igy meg ugy történt! Mindenkinek más!!!!!



ORVOS!!!!!!!!!!!!!!ORVOS!!!!!!!!!!!

4. 75fcec8bbe (válaszként erre: 3. - 75fcec8bbe)
2009. dec. 15. 07:32
Az lenne a legjobb ha elmesz a dokihoz,es otudja mit kell tenni!!!
2009. dec. 15. 07:30
Ha csak nagyon keves barnas verzesed van akkor terhes vagy,en is igy voltam a terhesegekkel,ez aznap,vagy masnap kiismarad,ha meg piros elenk ver jon akkor azt jelenti tenyleg elment a megtermekenyitett petesejt!
2. giga455 (válaszként erre: 1. - Rienn82)
2009. dec. 15. 07:29
Menj el orvoshoz, főleg ha erősödne, mert lehet hogy kevés a sárgatest hormonod, és meg fog jönni. Én így vetéltem el kétszer, harmadszorra duphastont szedtem, hogy meg tudjon maradni a baba.
2009. dec. 15. 07:27

Sziasztok! Tanácsok vélemények érdeklenének...

kb. 1 hete csináltam egy terhességi tesztet,mivel késett már 1 hete, ami pozitív lett. Majd 2 napra rá(biztos ami biztos)még 1-et. Eredmény: pozitív! :) Viszont ma már a 3. napja, hogy barnás pecsételő "vérzésem" van (utolsó teszt uán kb. 5 napra). A poztív teszt után várni akartam még 1 hetet, hogy elmenjek a dokihoz, mert már régebben is volt pozitív, de utána 1 héten belül megjött normálisan. A kérdésem, hogy mit tegyek? Elmehetek-e így dokihoz, hogy "meg van", vagy meg kell hogy várjam míg elmúlik? Szerintetek terhes lehetek még, vagy elment a baba? Köszi előre is a segtséget és a tanácsokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook