Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tesztek pozitívak, de az ultrahangon nem látszik semmi fórum

A tesztek pozitívak, de az ultrahangon nem látszik semmi (beszélgetős fórum)


28. c3b5778d88 (válaszként erre: 26. - Annabella9)
2014. ápr. 8. 20:58
Szuper!
27. 66112ea05a (válaszként erre: 26. - Annabella9)
2014. márc. 25. 12:33
mondtam én:D
2014. márc. 25. 12:31
Hála Istennek minden rendben, ott van a kis babóca ahol lennie kell :-) és már 11 mm-es. :-) Nagy az öröm :-D
2014. márc. 12. 12:01
*pozi*
2014. márc. 12. 12:01

engem anno azonnal befektettek méhen kívüli gyanuval. mensi szerint 5. héten, halvány poti teszttel, éppcsakhogy látható felritkulással.


vagyis nem azonnal, mert a dokim (akiben végletekig megbízok), elengedett ezzel a felritkulással, hogy majd x idő múlva menjek vissza. 2 nap múlva mentem. görcsökkel. megnézett ő, majd hívott kollegát... majd adott fél órát, hogy minden cuccommal együtt megjelenjek a betegfelvételen :/

a következő héten váltva nézték a hcg-szintet (itt nem vérből, hanem vizeletből titrálták) egyik nap, uh-t a másik nap... végigbőgtem a hetet, mire végre hazaengedtek azzal, hogy csak baba lesz ez, mert jó helyen van :)

2014. márc. 11. 23:46
Hát.. ettől a doktornőtől is visszavenném a diplomáját. Minimum egy vérvételre AZONNAL elküldhetett volna, hcg szintet nézni. MINIMUM! Még haza is küld...hihetetlen.
22. Ági05 (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 22:39

Vérvétel nem volt?Elég nagy felelőtlenség volt a doktornő részéről így elengedni.

Nekem azonnal volt vérvétel,majd másnap is,sajnos méhen kívüli volt,uh-n látták a petevezetékben, vittek is a műtőbe.

Jó lenne kizárni ezt a lehetőséget,menj el másik orvoshoz!

21. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 20:26
Nem akarlak megijeszteni, de ez a méhen kívüli terhességnek egyik komoly jele!
20. 66112ea05a (válaszként erre: 18. - Annabella9)
2014. márc. 11. 20:14
Ne képzeld be magadnak a tüneteket:D ne ess ebbe a hibába. A terhesség nem betegség, csak egy állapot, izgalmas állapot:)
19. Aldea (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 20:11

Az én első babámnál volt, hogy nem jött meg, a tesztek pozitívak voltak.

El is mentem a nőgyógyászhoz, amikor elvileg az 5. héten voltam. Nem látott semmit sem. 2 hét múlva kontroll.

Akkor már egy szabályos petezsákot látott, ami viszont csak egy 5 hetes terhességnek felel meg (ugye ekkor már 7. héten kellett volna tartanom).

Azt mondta, hogy ritkán, de előfordulhat, hogy nem a ciklus közepén van csak peteérés.


Nagyon boldog voltam, de sajnos nem sokáig. Kb. 1 hét múlva vérezni és görcsölni kezdtem, a kórházban már szabálytalan petezsákot találtak és sajnos el is vetéltem.


Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nálad is ez a helyzet!

Szívből kívánom, hogy tényleg egy életerős baba legyen odabent! Lehet, hogy csak bujkál valahol! :)

18. annabella9 (válaszként erre: 11. - ''Szerelmes asszony'')
2014. márc. 11. 20:11
Nekem első terhesség, és én is figyelek mindent magamon. Vannak jelek is, mint pl. mell érzékeny, sűrven vagyok éhes, sokat kell pisilnem, és szinte már mintha egy picit a pocakom is kezdene feszülni, ja és már ma nem ment a kávé reggel.
2014. márc. 11. 20:11

Én ezt a doktornőt nem értem, ha az UH nem mutatja a terhességet a 6. héten és a teszt meg egyértelműen pozi az sajnos aggodalomra adhat okot-esetleges méhen kívüli terhesség-ő meg csak úgy hazaenged???? Borzasztóan felelőtlen!!!


Ilyenkor már bőven és egyértelműen látni kell petezsákot, jó esetben a zakatoló szívecskét is.

Szóval a legbénább UH-nak is mutatnia kéne a 6. héten már valamit....pláne a dokinőjének, ami állítólag hiperszuper...


Szívből kívánom hogy ne legyen semmi gond, de mindenképpen ki kell zárni a méhen kívüliséget-ami életveszélyes állapot- szóval holnap reggel irány az első nődoki és kérj azonnali HCG vérvételt, ez egyértelműen mutatja mi a helyzet.


Szurkolok hogy minden Ok legyen, majd gyere mesélni hogy mi volt!!!

16. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 20:09
Feltétlenül csináltass egy hasi ultrahangot és nézesd meg a petevezetékeket is! A méhen kívüli terhesség is ilyen. Minél előbb csináltasd meg.
15. Nyúl81 (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 20:06
Én 6 hetesen voltam először uh-n, sok-sok pozitív teszt után. Doki nem látott semmit, 6 nap múlva visszamentem, akkor már megtalálta a Bébit. Nyugiii!
2014. márc. 11. 20:06
Sajat tapasztalat, jan 24 utolso mensi, mult csütörtökön 2x3 mm- es petezsak, tegnap mar 6x7 mm-es es embrio volt benne... Nekem 12-en volt a fogantatas tutira:) jah es 2 hete szep pozik a tesztek
2014. márc. 11. 20:04
Az a helyzet, hogy nem adott semmilyen papirt, csak annyit mondott, hogy a méh kicsi és zárt. Majd 2 hét mulva keressem fel újra.
12. 66112ea05a (válaszként erre: 11. - ''Szerelmes asszony'')
2014. márc. 11. 20:03
Nem tud leválni a nyálkahártyád.
11. ''Szerelmes asszony'' (válaszként erre: 9. - Annabella9)
2014. márc. 11. 20:02

Egy picit örülök, hogy nem vagyok egyedül a problémával, bár nálam épp fordított a dolog. Nekem febr. 12-n volt mensim, mi is "tettünk egy ügyért". Most már meg kellett volna jönnie, mert mindig 28-napra és kora reggel jön meg. Mint a menetrend. Vártam is nem mertem beleélni magam - persze még mindig nem - egyfolytában figyelem a testem hátha érzek valamit valami apró jelt. (Már van két gyerekem) szóval van tapasztalat. Melleim feszülnek, a méhem is néha furi, de semmi olyan mintha megakarna jönni. Na felbátorodtam vettem tesztet totál meg voltam győződve hogy pozitív lesz. Hát nem. Negatív keményen. És most két terhesség után is itt állok tanácstalanul, hogy most ilyenkor mi van???


A te esetedre az jutott eszembe, hogy anno a fiammal 5 hetesen mentem be, hogy bevéreztem. Ultrahangon megnézték, és csak petezsákot láttak. Bent tartottak még két hétig, és a 7ik héten megnézték és volt szívhang. Akkor mondták csak azt, hogy ez egy élő terhesség. Addig "nem hitték el"!! Szóval én bízok benne, hogy a te esetedben, csak arról van szó, hogy korán mentél. Szorítok!!! :)

10. 66112ea05a (válaszként erre: 9. - Annabella9)
2014. márc. 11. 19:56
Mit irt a doki a leletedre a méhedről?
2014. márc. 11. 19:45
Köszönöm a válaszokat. Olyan fura kettősérzetem van, hogy igazából nagyon örülök a pozitív teszteknek, mert már nagyon szerettünk volna babát, viszont az a fránya ultrahang nem engedi, hogy az öröm teljes legyen. Igyekszem arra gondolni, hogy csak korán mentünk, azért nem látott semmit.
8. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 19:39
Mi van a leletedre írva?
7. slavi (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 19:38

Szia!


Én kb. 4éve jártam így. Februárban még volt menzeszem, de márciusban men jött meg. Teszteltem pozit, de az ultrahangon nem látták. Diagnózis korai grav, vérvételen hcg szint kimutatható. 1hét múlva kontroll. Minden ugyan az. Hcg duplája, de baba sehol. Ezt csináltuk 5 hétig, az orvosok nem tudták mi van csak uh-vérvétel, majd 6hét után spontán vetéltem, azóta se tudják hol volt a baba, vagy mi történt ultrahangon megnézték kiürült a méhem, vérvételen meg közöltök, hogy csökken a hcg. Azóta nem estem teherbe, most tervezzük, hogy kéne második gyerkőc az 5éves manónk mellé.

2014. márc. 11. 19:38
Huhha... remélem, hogy nem igy van. De az ember sajnos nemtudhatja, hogy mi bujkál benne :-(
5. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 19:38

Jelen:D Ne aggódj, 3x kellett visszamennem, mire látszódott UH-on, ma már 16 éves lesz a "nem talált" kölök, nekem is sorra pozitívak voltak a tesztjeim:D


Gratulálok:)

2014. márc. 11. 19:37

Szia. Nekem is ez volt, fórumot nyitottam én is.

Többiek tanácsára elmentem HCG vér tesztre, ami kimutatta, hogy terhes vagyok, egy héttel később már a dokim is megtalálta. Azt, hogy nálad is így van-e nem tudom, de szerintem egy vérteszt neked is jó lenne, még magánban is olcsóbb, mint egy CB teszt.

2014. márc. 11. 19:36
Remélhetőleg nem lesz baj, de azért figyelj oda nagyon magadra, pláne ha görcsölgetsz. Esetleg méhen kívüli terhesség is lehet, de szívből kívánom hogy ne arról legyen szó.
2. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Annabella9)
2014. márc. 11. 19:28
Bizonyos betegségek is okozhatnak hcg termelődést. :-(
2014. márc. 11. 19:22
Egy picit aggódom, mert az ultrahangon nem látszott semmi, pedig elvileg már kellene. Utolsó menzeszem január 24-én volt. A párommal feb. 9-én voltunk együtt, 10 nap mulva (feb.19) csináltam tesztet, de negatív volt. Közben 16-án voltunk együtt megint. Feb. 23-án egy megérzés alapján csináltam tesztet, és ez pozitív lett. Nagyon örültem, de gondoltam biztos ami biztos másnap reggel ismét csináltam egyet, az is pozitív, de még 26-án is csináltam az is pozitív lett. Nagy volt az öröm. :-) Na, március 7-én elmentünk ultrahangra, mivel elvileg kb. 6 hetesnek kellett lennem, gondoltam meglessük mivan odabenn. Viszont a dokinő semmit sem látot. Azt mondta, hogy neki már a gép 3 és fél hetesen ki mutatja a terhességet. Annyit mondott még, hogy a méh kicsi és zárt. Akkor most mi van? Semmiféle pecsételésem nincs, csak néha alhasi görcs van. 2 hét mulva kell visszamennem, akkor már biztosat tud mondani. Hazajöttünk, irány a patika, újjabb teszt. Reggel (március 8) megcsináltam,egy másodperc sem kellett rögtön látszott a két csík. Akkor most nyugi. Várakozás. Más is járt így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook