Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Póthaj viselése után mennyire károsodott a saját hajatok? fórum

Póthaj viselése után mennyire károsodott a saját hajatok? (beszélgetős fórum)


29. Soufflet (válaszként erre: 28. - Epresturmix)
2022. jún. 24. 02:42
Xddddd
28. Epresturmix (válaszként erre: 25. - Soufflet)
2022. jún. 22. 19:45
Nekem ne mondd! Én a tiédet láttam is! Örökre a retinámba égett! 🤣
27. Soufflet (válaszként erre: 26. - Soufflet)
2022. jún. 22. 01:54
Marad a hussszu haj. Azt megfesulom, kontyba csapom, vagy befonom. Vagy ha elotte ugy volt, kibontom, es kesz, szep hullamos.
26. Soufflet (válaszként erre: 17. - Kacsahercegno)
2022. jún. 22. 01:52

En mostanaban gondolkodtam, hogy valami rovidre valtanek. De meloban muszaj fofodot viselni. Szoval ha szunetben, munka utan nem akarok hulyen kinezni, be kellene loni, mikor leveszem a satyit. De jo kezelhetetlen a hajam.

Szoval franc macerazna

25. Soufflet (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2022. jún. 22. 01:44
Pasi kedveert en meg csak punciszort novesztettem XD
2022. jún. 21. 12:28
Azért utálom a sapkát, nem is hordom, mert árt a hajamnak. Gondolom, hogy egy paróka még inkább.
23. Kacsahercegno (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2022. jún. 21. 12:21
Évekig volt fekete hajam, szerettem is, meg szerintem jól is állt. Csak hülyén néz ki a lenövésem, mert relatíve világos a saját hajam, ami tökre zavart. Gyakorlatilag mindenféle színű hajam volt az évek alatt, a szőke jó volt, de nem szerettem hogy sokat kell vele "foglalkozni", utálok fodrászhoz járni szóval egy 3 órás balayage nekem maga a pokol :D Otthon meg hétszentség hogy nem állnék neki szőkíteni. Meg így 30 felett tökre megszerettem a saját hajszínemet 😊
22. Noémiiii (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2022. jún. 21. 12:18

Köszi az ajánlást! Rákeresek. 😊


Egyébként nekem is 10 éven keresztül festett fekete hajam volt. És annak ellenére hogy 1-1,5 havonta festettem hosszú volt és gyönyörű. Majd egyszercsak jött egy sugallat és barna hajat szerettem volna. Leszivattam fodrásszal, és barna voltam. Azóta nem olyan a hajam mint volt. Vettem egy fekete hennát én is, de nem mertem visszatérni a fekete színhez. Bár, jelenleg 4-es barna hajam van ez is elég sötét.

21. Noémiiii (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 12:14
Szuper mind a két hajviselet! Csak sajnos nekem nincs ennyi hajam… 🥺
20. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 11:59

Csomóan ódzkodnak a feketétől. Én vagy 20 éve az vagyok. Még mindig imádom és nem unom! 😊

Mivel csak részleteket láttam belőled, így is azt mondom, NE legyél fekete. Nem illene hozzád!

19. Kacsahercegno (válaszként erre: 18. - Tien)
2022. jún. 21. 11:28

Csak a henna mindig vöröses, nekem meg nagyon rosszul áll a vöröses haj, feketét meg nem szeretnék. :(


Én mindig mondom a páromnak, hogy növessze meg ő, ha annyira tetszik neki a hosszú 😂 De sosem díjazza ezt az ötletet....

18. tien (válaszként erre: 17. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 11:21

Ajánlom a hennát , macerás nagyon,de megéri .

Gyönyörű ,természetes ,dús hajad lesz utána.

Az ősz hajat is befogja.


A férjem hosszú hajú ,egy elég a családban.

17. Kacsahercegno (válaszként erre: 15. - Tien)
2022. jún. 21. 10:56

Na igen, nem _attól_ lesz szép, hogy hosszú.


Én is most kezdtem rendszeresebben festeni, bár kb. 20 éves korom óta őszülök, de így 10 év után kezdett zavarni 😅

16. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 10:43
Az enyém is a hosszút szereti, de vége a gyereknapnak, szóval…😀
15. tien (válaszként erre: 14. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 10:35

A hosszú haj akkor szép (szerintem),ha van benne anyag.

Dús ,fényes ,természetes színű.


Most az enyém vállig érő ,és hennával festve.

Sajnos már őszül ,és kell festenem.Az eredeti vöröses színével megegyező festékkel.Több , kevesebb sikerrel.

Egyébként vékony szálú ,de a henna dúsított rajta valamennyit.

14. Kacsahercegno (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2022. jún. 21. 10:15
Én most a kedves párom kívánságára növesztem, de nem hiszem hogy sokáig fogom még bírni.... 😅 Eleve nincs olyan dús hajam szóval nem is néz ki valami jól ha hosszú, de szerintem is annnyival csinibb egy rövid frizura a legtöbb emberen. Persze a hosszú is tud szép lenni, meg sok embernek jól is áll, de na :-)
13. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Noémiiii)
2022. jún. 21. 10:08

Van ilyen hajtőemelő por. Nagyon jó kis cucc! Hétvégén én is azzal turbóztam fel a hajam! 😊

Esetleg?

12. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 10:06

Lementek a bulik, megyek vissza a fodrászhoz és ilyenre vágatom én is. :)

Viszlát hosszú haj! Ezek annyira szexik. 😍

11. Charlize (válaszként erre: 10. - Tien)
2022. jún. 21. 10:05
Tényleg nagyon jó!
10. tien (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 09:45
Nagyon tuti az első , tetszik.
9. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Noémiiii)
2022. jún. 21. 09:27

Esetleg még nézz pinteresten vagy valahol ötleteket rá? Nem feltétlen kell konkrétan begöndöríteni, ha csak picit hullámos az is "lágyítja" a szopottgombócságot, én így hordtam sokáig, amíg nem lettem lusta megcsinálni reggelente... :D [link] Ezt egy sima hajvasalóval meg lehet csinálni pár perc alatt.


Vagy én pl. mostanában (bár nekem épp most nőtt le a vállamig szóval könnyebb összefogni) ilyen fél-copfban szoktam hordani: [link] csak én nem kontyolom így fel, csak simán összefogom.

2022. jún. 21. 07:16

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!


Próbáltam az elején megszeretni, kihozni belőle a legtöbbet. De sajnos tényleg olyan rövid lett, és csálé hogy gödöríteni nem lehetett a hossza miatt, ha kivasaltam úgy néztem ki mint egy szopottgombóc. Próbálom óvni a saját hajamat, rengeteg vitamint szedek, sok vizet iszok, stb. szeretném visszanöveszteni. Nem tervezem évekig hordani a póthajat, csak amíg kb váll alá érőre visszanől a saját hajam. Sajnos nem vagyok egy türelmes tipus, leszedetni a hajat pedig kidobott pénz lenne. Plusz ez a nagyon rövid haj nem én vagyok.


Soha többet! 😪

7. Soufflet (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2022. jún. 21. 02:45

Nekem is ronttottak el ugy a hajam, hogy ihaj! (Bar regen viseltem "rovid" frizurat) En is azt tettem, amit te javasoltal: alakitas az alapbol, es leno.

En feketet is novesstettem le.

Meg akinutana szokitett, o azt mondta egy nap, hogy tobbe nem fogja. Ugy kezdte "nem ajanla", de o tobbe nem csinalta volna meg.

Nem vallalt volna be egy tepazott madarijesztot, mint vallalhato vendeget.


Vekony szalu, gyenge hajra lelkiismeretes, jo fodrasz fel sem tesz pothajat meglatjuk-alapon, mert ha kihullik (akar csak ideiglenesen, mivel a vevo eroskodott), vevigviszi a hirt, ki cseszte szet a fejet.


Voltam szepsegszqlonban repepcios, es en olyan vagyok, hogy szeretnem tudnib mit adok el. Ugyanabban a szepsegszqlonban volt, aki Minden hajat feltett, ha a vevo kerte, es egy tollsperukent ment ki (ha o igy boldog, legyen), volt ezzel foglalkozo fodrasz, aki meg ossze-vissza tapizta a bendeg fejet, hajat, es lebeszelte a pacienst, inkabb vagottt egy szep hajat. Szerinted melyik dolgozott a szakmaban regota?

2022. jún. 20. 22:12
Nekem régen volt még a ragasztós technikával amikor bejött a divatba. Nem roncsolta,sőt. Ahogy a súlya húzta sokkal gyorsabban nőtt a hajam mint előtte ha leveszik nem kell megijedni ha úgy látod sok hajszàl jön vele, azok csak azok amik napi szinten természetesen kihullanak csak nem tudnak kiesni, a ragasztó (gondolom a gyűrű is) tartja ott.
5. tien (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2022. jún. 20. 20:53

Pontosan , minden szavaddal egyetértek.


Itt egy újabb long bob frizurát viselő;)

4. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Noémiiii)
2022. jún. 20. 19:20
Én nem tetetnék fel emiatt póthajat, bár nekem bob frizurám van általában, és nagyon szeretem. Próbáld máshol elválasztani, kicsit behullámosítani stb. hogy hátha jobban a magadévá tudod tenni ezt a fazont. Kb. 3 hónap alatt úgyis long bobbá változik magától, addig meg ebben a hőségben legalább nem lesz olyan meleged :-)
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Noémiiii)
2022. jún. 20. 19:08

Pár éve ugyanígy jártam: hátközépig érő hajamból long bob frizurát akartam. Elcseszték, de durván. Egy mesterfodrász volt. Utcára nem lehetett kimenni vele.

Aki helyre hozta, tarkóig felnyírta.

Én megvártam, amíg megnőtt újra.


Egy volt kolléganőmnek a póthaj miatt majdnem kopasz lett a feje abban a sávban, ahol rögzítették. Elfáradtak a hajhagymái a plusz súlytól. Hogy visszanőtt-e rendesen, nem tudom, mert azóta nem találkoztam vele.

2022. jún. 20. 18:49

Kár, hogy elcseszte. 😩

A long bob számomra a világ legszexibb hajviselete. Szerintem. Nekem. Bocsánat, csak úgy megjegyeztem. Sajnos segíteni nem tudok. Remélem jön valaki. :)

2022. jún. 20. 18:18

Sziasztok!


Kb. 1 hónapja fodrásznál jártam aki a megbeszélt long bob frizura helyett vágott nekem egy sima bob-hoz hasonló tarkóig érő hajat. Szörnyen éreztem magam hisz nem ilyet akartam. 3 napi sírást követően felkerestem egy hajhosszabbítással foglalkozó, fodrász hölgyet és rakattam fel vele póthajat nanogyűrűs technikával.

Vékony szálú, kevésnek mondható hajam van. Hasonló kaliberű, póthajat hordott lányok pozitív és negatív tapasztalataira lennék kíváncsi.


+1: Nektek melyik hajápolási termékcsalád termékei váltak be, a póthaj ápolása érdekében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook