Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A paróka viselése milyen? fórum

A paróka viselése milyen? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. nov. 7. 06:31
A '70-es években évekig viseltem parókát ősszel-télen sapka helyett.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Channa*)
2021. nov. 7. 06:04

Valahogy én is így nézek ki,és most a harmadik oltás után még gyengébb lett a hajam.Kecskeméten vettem parókát,óriási a választék!Már azok is használnak parókát akik csak divatoznak.

Nem könnyű benne élni,de csak úgy kimenni az utcára,elszaladni vásárolni,nagyon szuper.(2-3 óránál tovább nem bírom benne)

Nagyon fontos a méret,hogy szépen illeszkedjen a fejtetőn is,és körben is.

2021. nov. 1. 09:03
Valahol Bp-en, de biztos vannak nagyobb városokban is erre specializálódott szalonok.
29. Channa* (válaszként erre: 28. - Birebora)
2021. nov. 1. 08:53

Azt tudod, hogy hol?

Lehet, hogy FI-nek segítség lenne!

28. birebora (válaszként erre: 27. - Channa*)
2021. nov. 1. 08:35

Nagyon aranyos és megható:)

Nekem is van két kolléganőm akivel csodát tettek.

27. Channa* (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 08:27

Nem tudom, hogy nálunk képesek erre e erre a fodrászok:

[link]


Ez pepi végül is, és nem tudom, hogy rögzül a fejhez, talán valami szilikonos cucc, mint a tapadókorong?

26. 9370250d08 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 17:59

Örülök neki, akkor itt vmi elindult, hátha ők is kedvet kapnak. :)


Manapság már szinte semmi nem ciki, ami a külsőnket illeti, ez azért elég nagy előny.

2021. okt. 30. 17:44

Amiket én a házinénimnél láttam, bizony többe kerültek.

Különben én azt mondtam magamnak, ha egyszer ilyen történik velem, akkor én csak extrém parókákat viselnék, pld. kék, vagy olyan stílusokat, amit különben nem.

Szerintem nem lesz semmi gond a parókákkal, csak meg kell szoknod.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 9370250d08)
2021. okt. 30. 17:36

Én is erre gondoltam!-de szinte reménytelen,hogy nekem kinőjön a hajam.A bőrgyógyász annyit mondott "ajjaj"

Egy gyógyszer a ludas,attól hullik ki a hajam,a másik meg genetika.Az össze női rokonom mind semmi hajjal rendelkeznek.Én vagyok az első,aki felvállalta a parókát.

Fogok még venni más színekben is!

Jól érzem magam benne!

23. 9370250d08 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 12:16

Egyébként nekem a kopasz fej is tetszik, erős sminkkel, meg fülbevalókkal, persze ez kortól is függ, meg egyéni ízléstől.


Most jön a hideg, nagyon jó sapik is vannak. A parókákat is variálhatod akár.


Igazából az számít, hogy neked kényelmes legyen, meg jól érezd benne magad. Vmit mindenképpen tegyél a fejedre, mert nem jó a fejbőrnek ez a hideg, meg minden.


Mondjuk, ha nincs hajad, akkor tudsz jó kis serkenő olajos masszázsokat is használni a fejeden, sztem az is tök jó. :)

2021. okt. 29. 15:59
Max 4000ft tudok adni érte!!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Gyöngy:))
2021. okt. 29. 15:58
igaz,Klári vagyok..csak nem Balázs! Hol vagyok én attól??
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Channa*)
2021. okt. 29. 15:57

Harmadik napja parókában járok.Mondjuk van ahol nem tudom viselni,mert nagyon melegem van benne!!

Gondoltam lenyírom a hajam kopaszra,mert így még soha nem haragudtam rá!Megint csupa haj a kispárnám,pedig a vérképem hibátlan!

19. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 29. 07:26

Ha lehet, akkor rögzítést ne alkalmaz (csat), mert az a meglévő hajat is tönkreteszi.

Próbálj olyan parókát, ami hasonlít a te volt frizuráidhoz.

18. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 28. 22:24

Balázs Klárinak is nagyon jó parókái vannak.

Amíg nem nyilatkozott róla, nekem fel sem tűnt, hogy nem saját haj.

2021. okt. 28. 22:09

A sógornőm anyukájának hullott ki rengeteg haja, ezért kapott parókát, de tényleg sokkal jobban néz ki vele, mint a sajátjával.

A házinénim külföldön egy kis parókaszalont tartott fenn, mert arrafelé sokan vallási okból viselnek parókát. Viselik sporthoz is. Ő igazi hajból, igény szerint készítette a parókákat, és mikor jöttek hozzá az ügyfelek, meg nem mondtad volna, hogy nem igazi a hajuk. Persze ezek drágább parókák voltak.

Biztosan te is találsz majd olyat, ami tetszik és kényelmes.

2021. okt. 28. 19:02
kb 20 é vvel ezelőtt ismerőstől ajándékba kaptam szőke félhosszú parókát - egyébként azidőben hosszú fekete hajam volt . Jól nézett ki, de nekem nem állt jól a világos haj de nem is ez volt a baj, hanem nagyon meleg volt - alatta még el kellett dugdosnom a hosszú fekete hajamat. A napokban nézegettem, de már elég régi, nem mertem felven, mégiscsak porosodott.
2021. okt. 28. 19:00

két napja sapka helyett vettem fel.Végre nem viszket a fejem a sapkában!

Van akinek tetszik,és bizonyára lesz akinek nem.

Nekem a kopasz fejem nem tetszik!-és nincs is rá remény ,hogy újra kinől a hajam.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 9370250d08)
2021. okt. 28. 18:56
igen,azt vettem!
2021. okt. 28. 13:38
Először biztos furcsa lesz, de szerintem meg fogod szokni. Kellemesebb lehet egy szép parókában utcára lépni, mint kihullott hajjal. Felfoghatod úgy is, mint kiegészítő viseletet. Manapság már az sem furcsa, ha az ember csak a változatosság kedvéért vesz fel parókát. Ha egyáltalán feltűnik valakinek, hogy nem igazi.
12. 9370250d08 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 28. 13:33
Kerek archoz en vmi vagany rovidebb fazont valasztanek. ☺
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. okt. 28. 13:28

68 éves nő vagyok!A gyógyszerektől foltokban kihullott a hajam,ami soha nem volt festve,és egyszerűen rövid!

Már annyira utálom,hogy 2 napja parókában járok.

Én mondjuk km-ről meglátom a parókát,hisz 34 éve járok az Onkológiára,ott gyakori viselet.Nagyon kis nyugdíjam van,beültetés ilyesmi fel sem merül bennem.

Most láttam csatos fél parókát,de attól tartok kicsúszik a selyem hajamból.Hozzám Kecskemét van legközelebb,1 hete próbáltam fel néhány parókát,mert felírattam vényre..egyiksem jött be..Nagyon kerek az arcom,mindig hátra fésültem a hajam...(van ám baj elég :-) )

2021. okt. 28. 10:18

Két ismerősömnek van póthaja, a feje tetején. Egyikről sem mondtam volna meg. Mindkettőnek mondtam, hogy de jól nézel ki, jó a hajad. Ők mondták, hogy póthajuk van. Nem látszik, hogy nem saját és kimondottam szebbek, fiatalabbak néznek ki, attól, hogy van hajuk.

Ne félj tőle, keress fel egy minőségi szalont.

2021. okt. 28. 08:32

Amiért kérdeztem a nemedet.


Ha férfi vagy, akkor simán lehetsz kopasz és nem kell bajlódni parókával, pepivel, stb. Esetleg hajbeültetés...

Könnyen meglehet, hogy jól áll a kopaszság, kevés férfinak áll rosszul.


Ha nő vagy, akkor jó lenne tudni azt, hogy mennyire is ritkult meg a hajad és mitől?

Nem lehet segíteni?


Ha csak elvékonyodott, akkor én inkább egy olyan frizurát választanék, ami jó hozzá és világosra festetném a hajamat, mert annál nem annyira feltűnő a ritkasága (fejbőr).


Nem kell minden nőnek hosszú hajának lenni! Ha nő vagy, vékonyabb, ritkább hajból is lehet szép frizurákat csináltatni.


Persze, ha foltosan kopaszodik valaki, azaz nem csak ritkább lett, hanem foltokban nincs haj, nő esetében ez nagyon rossz.

Én ez esetben nagyon rövidre vágatnám és teljes parókát hordanék. Ha nincs haj, akkor nem lehet nagy probléma a paróka. Nagyon szépeket csinálnak manapság.

Nem régen találkoztam egy idősebb nővel, aki kemóra járt, mondtam neki, hogy szerencsés, hogy nem hullott ki a haja, erre mondta, hogy de igen, csak parókája van. Olyan volt, mintha saját haja lett volna. Örült neki;)

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. okt. 28. 08:25
Nem tudom,,még meg sem fordult, hogy az hogy vanm/marad fenn.
7. Channa* (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. okt. 28. 08:24

A férfiak nem azzal rögzítik?

A csat nem egyértelműen nőre utal szerintem, de lehet, hogy én nem tudom csak elképzelni;)

6. libikóka (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. okt. 28. 08:16
Igen,,a pepi-nél nekem is ez jött,,de utána meg ott a csat.:)
2021. okt. 28. 08:09

Fi!

Férfi vagy nő vagy?

2021. okt. 28. 07:54

A jo minoseguek eleg dragak; de sztem tok jok.

Sztem ne mondj le a haj elmenyerol. 😊

Szilikonos szokott lenni a belseje; emiatt sztem kopasz fejre jobban is rogzitheto, mert jobban tapad.

Bar azt megertem; ha emiatt nem szeretnel kopasz lenni.

3. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 28. 07:03
Győrben van egy parókaszalon egy csodás hölggyel,aki mindenben segít és felpróbálhatsz bármit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook