Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Porontyra vigyázás fórum

Porontyra vigyázás (beszélgetős fórum)


2012. jan. 9. 05:22

Szerintem érdemes lenne valamilyen képzésen elindulnod, főleg, hogy ennyire érdekel.

Ha van kisgyerekes ismerősöd, akkor érdeklődj először nála. Tapasztalatom szerint, amit a helyi óvodában gyűjtöttem, az anyukák, főleg zártabb közösségekben, megosztják egymással a tapasztalataikat.

2012. jan. 9. 05:14

Mindenkeppen ismerettsegi korben kezdenek eloszor...

A mi bebiszitterunk ismeroson keresztul lett. Nekunk ez nagyon fontos volt, hogy ne idegen legyen.

2012. jan. 9. 03:21
Rokonok között lehet, vadidgenként biztos nem bíznám rá valakire aki ilyen fiatal nincs végzettsége és tapasztalata sem.
6. 2a121f40c1 (válaszként erre: 4. - D550c57e19)
2012. jan. 9. 00:06
Budapesten, úgy gondolom nem kevés lehetőség lenne. :) Bele vetem magam.
2012. jan. 8. 22:14

Én a neten adtam fel hirdetést,mikor a gyerek mellé kerestem valakit alkalmanként.Nincs végzettsége,de a gyerek is és én is elégedett vagyok vele.:D


Nem mindenki akar képzett csőszt a gyereke mellé.

2012. jan. 8. 20:59
szia, én is ismerősre gondoltam először, a környéken ahol laksz esetleg ki lehet írni. Mindenhol lenne Erre igény szerintem főleg ha nem kérsz érte sokat, mint mondjuk egy hivatásos babysitter. Merre laksz? ;)
2012. jan. 8. 19:12
Én simán hirdetős újságból kerestem a gyerekem mellé olyat aki heti pár alkalommal tud vigyázni rá.
2012. jan. 8. 19:09

Szia!


szerintem a legjobb a közvetlen környezetedben utána érdeklődni, rokonok, barátok, ismerősök:)

Ha meg komoly szinten, külföldön is kipróbálnád a dolgot(pénzért, nyelvtudásért)akkor ezt az oldalt ajánlom:

www.aupair-world.net


Sok sikert!

2012. jan. 8. 18:55
Végzős gimnazista vagyok és irtózatosan imádom a gyerkőcöket, érdekesmód hozzájuk végtelen türelmem van és nagyon meg tudnak szeretni pillanatok alatt. Kérdésem lényege: Mennyi esély van arra, hogy bébisitterként néhány alkalommal alkalmazzanak, úgy hogy igazi végzettségem nincs ezen a területen? Illetve hol lehetne a lehetőségeknek utána járni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook