Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pollenallergiára valamilyen gyógymód? fórum

Pollenallergiára valamilyen gyógymód? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 9. 08:29

Nekem is az immunrendszer erősítés vált be.

Sok zöldség, gyümölcs és ilyenkor fontos a sok C vitamin,kálcium-magnézium - ezek mind antihisztamin hatásúak. Probiotikumok fontosak.

A virágpor allergiától már sikerült megszabadulni, de a parlagfű még támad:(

A homeopátiás szerek is jók.

Ilyenkor a Coryzalia.

Elektromos kis akupunktúrás készüléket is használok, ha kell. Ez is jó.

2012. máj. 9. 07:31

Talán a teljes szervezetet kellene gyógyítani- immunrendszer hibás reakcióját - és nem a tüneteket. Így csak egyre erősebb szerekre lesz szükség.

Nekem az akupunktúra hatásos volt. De a pszichés álapot is nagyban befolyásolja az allergia erősségét- nálam ha fáradt, ideges vagyok előjön, ha megoldom a problémáimat lecsökken vagy el is tűnik. De étrendkiegészítőkkel is lehet segíteni rajta, persze ha megfelelő időben kezdi el az ember- sajna most már néhány szer elkezdése nem lehetséges, mert beindult az allergia szezon.

7. 5bfba16667 (válaszként erre: 6. - Bogyobaba2)
2012. máj. 8. 22:19

Sajna a xyzalt ismerős. Itt bújik mellettem a fiókban:(((

oké, én elhiszem. A telfast-ot nem ismerem, én az allegrára reagáltam.


Akkor sajna lassan eljön a "nem a mi időnk". Jobbult!

6. bogyobaba2 (válaszként erre: 5. - 5bfba16667)
2012. máj. 8. 22:16
A Telfast 180as erősebb. Sokkal. És hidd el, nekem nagyon komoly Allergiám van:( Különben év közben Xyzalt szedek minden nap. Nekem ez vált be. Nyáron muszáj a másik.
5. 5bfba16667 (válaszként erre: 4. - Bogyobaba2)
2012. máj. 8. 22:12
Az allegra viszont komoly allergiára nem jön be.:(( Vagyis nálunk nem jött be:(
4. bogyobaba2 (válaszként erre: 1. - Bella7001)
2012. máj. 8. 22:11
Én Telfastot szedek, Allegra néven is fut, csak gyengébb, tökéletes rá!
2012. máj. 8. 22:10
Pollengrape napi 2db.
2012. máj. 8. 22:07
Én is ezzel küzdök sok éve és kb. 8 éve rátaláltam a rhinolight kezelésre ha beírod a keresőbe ott minden infot megkapsz róla. Nekem nagyon hatásos és bevált.
2012. máj. 8. 22:04
Pollenallergiára valamilyen gyógymód?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook