Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pilates eredmények fórum

Pilates eredmények (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. edu1980 (válaszként erre: 3. - Szabot.88)
2018. jan. 5. 14:28
Az Isakowitz és Simon Ági DVD-k megvásárlásán gondolkodom. Egyenlőre azonban arra törekszem, hogy végig tudjam csinálni a youtubon található kezdő egy órás programot. Úgy gondoltam, ha ez már jól megy, akkor veszek újabb gyakorlatsorokat.
4. edu1980 (válaszként erre: 2. - Be95e6ff22)
2018. jan. 5. 14:25

Megnézem a Kiss Zsuzsi féle tornát, köszi a tippet.

Egyenlőre az egy órás programból 35 percet tudok megcsinálni, de napról-napra bővítek egy újabb pár perces gyakorlattal és reményeim szerint két héten belül végig tudom csinálni az egy órát.


Nagyon szép eredményt értél el 4 hónap alatt. Gratulálok hozzá! Én is te korodbeli anyuka vagyok és reményeim szerint hasonló eredményeim lesznek, ha nem is 4 hónap, de mondjuk 8 hónap alatt. Sajnos a kalóriadeficit nem minden nap valósul meg...


Nagyon lelkes vagyok, eddig el nem tudtam képzelni, hogy fogok egy tornát szeretni. Az ugra-bugrálós tornák nem jönnek be.

2018. jan. 5. 13:53

Én ezt a videót szeretem, csak sajnos nem csinálom rendszeresen. De eredményes, ha nem is a kilóban, de kinézetre igen! Most feliratkozás fb-n a Kiss Zsuzsi tornájára, hátha a rendszeresség jót tesz. :)

[link]

2018. jan. 5. 13:42

Nem egy órás programokat csinálok, de azért hozzászólok ha nem bánod:-) Harom hónpaja minden nap (kivéve összesen kb 4-5 napot egy kisebb műtét miatt) a Kiss Zsuzsi féle 10 perces programokat csinálom. Lehet, hogy hihetetlen, hogy ennek is van eredménye,de látszik a combomon, hasamon, karomon.Igaz, fogyókúrázom is augusztus óta, kb 12 kg-tól szabadultam meg.Mindenesetre, 38 évesen magamhoz képest klassz, feszes testem lett, feszesebb mint mikor tíz évvel fiatalabban ugyanekkora súlyom volt.

Ja, és szinte nulla kondim volt a pilates elkezdése előtt, annyi hogy tavasszal-nyaron kb hetente3-4 km-eket futottam.

Szóval, ha 35 percet csinálsz, de rendszeresen, az is látszani fog pár hét múlva.

2018. jan. 5. 13:00

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el a pilatest elsősorban hátfájdalmak és alakformálás miatt. A pilates mellett kardiózom is és igyekszem odafigyelni az étkezésre (ez nem megy valami jól). Kb. 15 kg súlyfelesleggel is rendelkezem.

Egy 60 perces kezdő órát csinálok minden nap a youtuberól, amelyen még csak 35 percig jutottam el. Sajnos nulla kondicióval rendelkezem. Számításaim szerint legalább 2 hónap el fog telni, mire rendesen meg tudom csinálni a gyakorlatokat, azaz mindenre oda tudok figyelni.


Akik nulla kondicióval kezdték, sokáig nem sportoltak előtte, mikor tudtak végigcsinálni rendesen (!) egy 60 perces órát? Mikor kezdtek el látszani az eredmények?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook