Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PH csoda - cukorbetegség fórum

PH csoda - cukorbetegség (beszélgetős fórum)


1 2
54. Cand Ida (válaszként erre: 52. - Fruzs91)
2013. okt. 6. 12:27

Látom, meghalt a topik...de örülök, hogy jól vagytok, ennek csak ez lehet az oka :).

Kipróbáltam a ph csodát, kipróbáltam rengeteg dolgot a fiamnál, aki 1-es típusú cukorbeteg. nem adom fel, pedig már több, mint 10 éve cukros. Keresem a megoldást és mindig találok, találunk valamit, ami segít vagy átmenetileg segít. Mivel ő 1-es típus, így 2-es típus esetén ezek akár tuti bevált dolgok is lehetnek és végleges segítség, de sajnos ez az 1-esnél nem így működik. Most két dolog is van a tarsolyomban, ami bevált, hatásos. Ha valaki erre téved és kíváncsi rá, várom a levelét....vagy itt a fórumon, hátha másnak is tudunk segíteni, aki csak olvassa. :).

2012. nov. 7. 22:05

Sziasztok!


Régen jártam erre. Bocsi, hogy csak most számolok be a citrom kúráról.

Túlélhető volt a kúra, az eredménye pedig nagyon jó lett. 4-5-ig ment le a cukrom 1-2 egységet súrtam már csak. Egy gondom van a citrom kúrával, hogy nem lehet folyamatosan alkalmazni. Most valami olyat keresek ami folyamatosan alakalmazható és nem kell mellette szúrni. Lehet meg is találtam...

2011. szept. 7. 16:12

Sziasztok!

Engem is érdekelne az a "sokkal jobb" készítmény, amiről Cand Ida ír.Ha valakinek elküldte a linkeket, továbbítsa nekem is!!

Köszi :)

2011. ápr. 14. 14:39
Megkapta Cand Idától valaki azt a levelet, ami az általa jónak tartott linkeket tartalmazza?
50. aletheia7 (válaszként erre: 44. - Cand Ida)
2011. ápr. 14. 14:35

Kedves Cand Ida, nekem a húgom 1-es typusu cukorbeteg, nagyon érdekelne minket is mi a leghatásosabb késztmény, amiről irtál.

Nagyon várom válaszodat!!!!!!

Köszönettel! Aletheia

49. Cand Ida (válaszként erre: 46. - Kato68)
2010. okt. 4. 19:20
Én már nem foglalkozom vele, bár én sokáig ittam. A levelet nekem írtad, csak közben nevetváltottam :)
2010. szept. 30. 21:15

Sziasztok!


Én maradok a bogyomnál egyenlőre. A napokban kezdek egy citrom kúrát nem tudom, hogy fogom kibírni... Ez is a lugosítás miatt van. Majd mindenről beszámolok... A léböjt kúr nekem kevés lenne, nem tudok csak leveken élni.


Angyalka

47. Kato68
2010. szept. 25. 08:01

Hello,

mar emlitettem, hogy en tul vagyok a Buchinger-fele leböjtkuran. Ezt azoknak is nagyon ajanlom, akik fogyni szeretnenek. En a 3 hetes böjt soran 6 kilotol szabadultam, de elotte mar a krumplidieta alkalmaval is lecsuszott 3. A fogyas titka az en velemenyem szerint az optimalis anyagcsere, aminek az egyik feltetele a napi 2,5 - 3 liter viz!!! Az en anyagcserem 2 eve jo, es 15 kilot fogytam.

46. Kato68 (válaszként erre: 6. - 471d5eded8)
2010. szept. 25. 07:32
Hello, en csak most fedeztem fela PH csodakönyvet,es ezt a forumot...79-ota vagyok a diabeteses, de eddig "nem vettem rola tudomast". Veletlenül kerültem egy termeszetgyogyaszhoz, aki megcsinaltatott velem egy krumplidietat, ami lugosit. En gyomorpanaszok miatt csinaltam, ami segitett. Elvileg ez is csökkentene az insulin függoseget, de ez nekem nem jött be. Mivel a szervezetem (mint minden cukotbetegnek) nekem is savas, beszelt nekem a leböjtrol, amin most sikeresen tul vagyok. Az eredmeny az, hogy most csak lantusra van szüksegem,es abbol is kevesebbre. A sikerelmenynek köszönhetoen kezdem a kezembe venni az egeszsegem, es buzgon olvasgatom a könyvet. Adnallegyszi tippet, hogy hol juthatok hozza a zöldporhoz kedvezo aron? Köszi!
45. avyan (válaszként erre: 44. - Cand Ida)
2010. szept. 22. 11:05
szia, ez engem is érdekelne, nekem is elküldenéd? :) köszönöm.
44. Cand Ida (válaszként erre: 43. - Angyalka13)
2010. szept. 6. 14:36

Szia!

Priviben szívesen elküldöm, mert elég sok link van benne, s nem szeretném, ha figyelmeztetnének.

Ami érdekes, hogy dr Youngnak is megjelent egy könyve a cukorbetegséggel kapcsolatban, azt még eredetiben, angolul olvastam, s akkor döbbentem, rá, hogy ő is épp ezeket ajánlja...csak nagyobb dózisban. Így emeltem én is. A greens kapszulát is szedte a fiam egy darabig és itta is...de amikor már nem szedte, akkor sem változtatott az értékein semmit. Így én nem írtam bele. Küldöm a privit :)

43. Angyalka13 (válaszként erre: 41. - Cand Ida)
2010. szept. 6. 00:31

Szia!


Megosztanád velünkis mi az ami még ennél is jobban bevált nektek?


Köszönöm. Angyalka

42. Cand Ida (válaszként erre: 40. - Angyalka13)
2010. aug. 20. 10:09
Az általam kikisérletezett gyógynövények és ásványianyagokkal, amiben benne van a gymnema s. is sokat tudtam javítani az értékein és csökkenteni az inzulint, de az áttörést a mostani tabletták okozzák. Aki nincs inzulinon vagy 2-es típusú az nagyon hamar meggyógyul...ebben biztos vagyok.
41. Cand Ida (válaszként erre: 38. - Deeva)
2010. aug. 20. 10:05
Cukorra nagyon jó! A fiamnak adtam, igaz néhány másik gyógynövénnyel és ásványianyagokkal együtt. Egy éve találtunk valamit, ami sokkal jobb és hatásosabb. Lassan 1 éve szedi és azt igérik idővel elhagyhatja az inzulint. 7 éve cukros és 3-4 egységeket ad be evés előtt, 2,5 éve amikor a lantusra átállították, akkor 16-17 egységet kapott. Szerintem ez gyönyörű eredmény és a cukrai is jók, pedig kamasz és nem veszi komolyan, sokszor be se ad evés előtt és így se megy 8-9 fölé a cukra.
2010. aug. 19. 00:06

Sziasztok!


Senki nem válaszolt a témában, ezért én fogatam magam és elkezdtem szedni. Szerintem ha rendszeresen szedném tökéletesek lennének a cukraim. nekem bevált amikor rendszeresen szedtem 7 alatti értékeket mértem evés után 1,5-2 órával.

Én csak arra tudok mindenkit ösztönözni, hogy kisérletezzen és főleg mivel lelki oka van a cukorbetegségnek is keressetek fel szakembert. Akivel ki tudjátok beszélni a bajaitókat és ha arra van szükség változtassátok meg az egész eletetek.


Mindenkinek sok sikert!

39. Angyalka13 (válaszként erre: 38. - Deeva)
2010. márc. 31. 23:33

Sziasztok!

Ez engem is nagyon érdekelne, mert amit én olvastam az interneten az nagyok kecsegtető!

Valaki kipróbálta már?

Köszönöm.

38. deeva
2010. febr. 21. 15:57
Sziasztok!Olvastam egy cikket a Gymnema Sylvestre hatásáról a cukorbeteségben.Az ezzel kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének.Köszönöm.
37. Cand Ida (válaszként erre: 35. - Rézike 49)
2009. febr. 22. 20:41
Igen, ebben az esetben az van, ahogy leírtam. Örülök, ha tudtam vele segíteni!
36. Rézike 49 (válaszként erre: 35. - Rézike 49)
2009. febr. 22. 06:55
Elnézést, rosszul írtam. Az esti a hosszan tartó,Levemir, a nappali NovoRapid,gyors hatású.
35. Rézike 49 (válaszként erre: 34. - Cand Ida)
2009. febr. 22. 06:49
Köszönöm a segítséget. Négyszer adom az inzulint naponta. Az esti a gyors hatású. Inzulin után rögtön ennem kell.
34. Cand Ida (válaszként erre: 27. - Rézike 49)
2009. febr. 21. 22:23

Szépen, lassan neked kell kitapasztalnod, hogy mi jó neked. Ha itt az idő, hogy egyél, de nem vagy éhes, mérd meg a cukrod és attól tedd függővé...ha magas, nem kell enned, attól függően adj be néhány egységet, hogy mennyi. Ha alacsony, akkor néhány falatot ehetsz beadás nélkül, hogy le ne essen. Viszont éhezni nem szabad, mert akkor felmegy a cukrod.

És persze attól is függ, hogy milyen inzulinon vagy?! Ha csak kétszerin az is más, mintha gyorshatásun, étkezések előtt kell beadnod.

Hkingus sokat tudna segíteni neked!

2009. jan. 16. 09:42

Persze, semmi gond, mindenki maga dönti el, hogy mi jó neki, s mit alkalmaz.

Én nem is azért írtam, hogy most te ennek neki állj, hanem, hogy azon cukorbetegek, akik feljönnek erre a fórumra tudjanak erről a lehetőségről is.

32. Rézike 49 (válaszként erre: 31. - Sissy80)
2009. jan. 15. 19:03

Köszönöm, de én már sok mindent kipróbáltam.

Maradok a megfelelő étkezésnél és a sok mozgásnál....

31. Sissy80 (válaszként erre: 30. - Rézike 49)
2009. jan. 14. 15:12
Én ugyan nem vagyok cukorbeteg, de azért néztem ide be, mert az innerlight termékeivel, amivel én is foglalkozom, nagyon szép eredményeket érhetnek el cukorbetegek. Vannak már erre pozitív tapasztalatok is.
30. Rézike 49 (válaszként erre: 29. - Sissy80)
2009. jan. 14. 14:53

Szeretettel köszöntlek az új esztendőben.

Örülök, hogy benéztél erre a fórumra, már annyira egyedül éreztem magam.

29. Sissy80 (válaszként erre: 28. - Rézike 49)
2009. jan. 13. 14:33
Élesszük újra! :)
2009. jan. 13. 06:14
Sajnálom, hogy ezen a fórumon megállt az idő.Ez a téma nem érdekel senkit sem??!!
2009. jan. 3. 07:46

Úgy látom, nincs itt senki, akivel beszélhetnék.

Pedig jó lenne megvitatni egy -két dolgot. Például: Mi van akkor, ha nem vagyok éhes és csak azért kell ennem, mert beadtam az inzulint? Szeretném a véleményeteket kérni, akkor ne adjak inzulint és ne egyek?!!! Vagy mérjem a cukrot és attól tegyem függővé, ha alacsony, akkor ne csináljak semmit? Én nem merem az orvos megkérdezése nélkül megváltoztatni, kinek mi a tapasztalata?

2009. jan. 1. 08:58

Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánok!

Cukormenteset....

25. Rézike 49 (válaszként erre: 23. - H.kingus)
2008. dec. 24. 05:49
Köszönöm a jó tanácsot. Megfogadom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook