Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! fórum

PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! (tudásbázis kérdés)


92. genlips (válaszként erre: 91. - Szandianya)
2010. febr. 4. 14:32
úgy tudom, akkor pontatlan, ha nincs rendben a hormonháztartás. márpedig a fog.gátló ebbe beleszól. abbahagyás után pedig legalább annyi idő kell a kiürüléshez, amennyi ideig szedte az ember. addig pedig szintén nem pontos, amíg van az emberben hormonszármazék.
2010. febr. 4. 14:22

Hali!


tegnap voltam a nődokinál, akit megkérdeztem, hogy hogyan vélekedik a Pg mikroszkópról....Hát nem mondta, hogy dobjam ki..nem véli butaságnak, de azt mondja szerinte nagyon pontatlan.

Én meg nem tudom mit gondoljak róla, sok a jó, és a negatív vélemény is.

Remélem nem kell sokáig nyalogatni...és lassan jön a trónörökös :D

90. szeliko (válaszként erre: 88. - Szandianya)
2010. febr. 4. 12:39

szia!

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, de én ilyen csak pöttyöket akkor szoktam látni, hogy ha nem tartom be azt, hogy előtte min fél órával ne igyak egyek. Tehát szerintem ez az értelmezhetetlen kép....de csak szerintem. Bár én konkrétan kipróbáltam ezt, hogy nem iszok, megnézem páfrányos, utána iszok megnézem és csak pöttyös. Nem krumplis, hanem csak mini pöttyök vannak rajta.

Nekem még van egy olyan tapasztalatom is, hogy reggeli éhgyomorra ha nézem nyállal az nekem mindig csak krumplis. Ha már délelőtt nézem akkor lehet páfrányos is. Szóval lehet, hogy van akinek még a napszaktól is függ a dolog. De mivel írtad, hogy most kezdted használni, így majd kitapasztalod. Bár én is még csak egy hónapja nézegetm.

2010. febr. 2. 13:44
Lányok, nekem az a vegyes minta úgy látszik valami véletlen volt, mert azóta csak a gömböcskék vannak, és ma/holnap már meg is fog jönni. :-(
2010. febr. 1. 12:13

Sziasztok csajok!!!


tudna nekem segíteni valaki ???

Én is most kezdtem el használni a szerkentyűt!!

Most a 19.-dik napon tartok, és egy pár napja látok benne páfrányokat. De nem mindenütt...igaz mellette csak elvétve vannak buborékok, vagy mik!!!

Nos a kérdés az lenne, hogy most éppena reggeli nyálat nézegetve vannak páfrányaim, de mellette most nem is buborékok, pacák, vagy minek is nevezzem, hanem kis.........pöttyök...vagy ....hogy mondjam.......sok sok apró kis pöttyöcske de egymáshoz közel...szorosan....ez most mi lehet ????

És amúgy még egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek ha minden nap együtt van az ember a párjával, az nem rontja a férfiúi ivarsejtek teljesítési szintjét???? Hiszen amikor vizsgálják a férfi ivarsejteket akkor is javallott kb 5 napig érlelni őket.....vagyis nekünk ezt mondták amikor vizsgálták a páromat.

Segítsetek légyszives.....

Úgyhogy az előző kérdésére nem tudom a megfelel választ, ebben én is tanácstalan vagyok....

2010. febr. 1. 09:01

Lányok!


Azon a " termékeny" 6-7 napon teljesen csak páfrányok vannak? Vagy ebből a 6 napból kb úgy 3-4-en mikor megérett a pete és az ezt követő napokban?Kérlek válaszoljon valaki!!!

86. genlips (válaszként erre: 85. - ChrystalM)
2010. jan. 28. 19:02
nekem még nincs sok tapasztalatom, tegnap kezdtem :)
85. ChrystalM (válaszként erre: 84. - Genlips)
2010. jan. 28. 18:42
csinálni fogom most már minden nap, persze! de reméltem, hogy van erre valami tuti magyarázat. na, akkor holnap jelentkezem :-)
84. genlips (válaszként erre: 83. - ChrystalM)
2010. jan. 28. 18:34
várd ki a végét, hogy holnapra hogyan változik. a tendenciából jobban lehet következtetni
2010. jan. 28. 18:32

sziasztok! írtam már korábban negatív véleményt, aztán kiderült, hogy csak én nem tudom használni :-)


szóval szeretnék egy kis segítséget kérni. jövőhét közepére nem várom, és most csak kíváncsiságból megnéztem, hogy milyen ábrákat látok, látok-e egyáltalán valamit. és bár nem sikerült túl sok nyálat rákennem, de ami tisztán látszik, hogy a nagyon kevés, apró gömböcske között bizony vannak páfrányok is! és nem tudom, hogy a vegyes minta mit jelent. :-(((

82. dj.cica (válaszként erre: 81. - B1948dd300)
2010. jan. 27. 17:56
szia ha már félig páfrányos az jó jel,elvileg tovább kell páfrányosodnia,az enyémet lassan egy éve nem használtam már.de nemsoká eljön az idjeje és leporolom.
81. b1948dd300 (válaszként erre: 25. - Szamó)
2010. jan. 27. 13:20

Szia Szamo!

Olvastam, Neked teljesen bevált a teszt.Én most vettem, de az alakzatokat még mindig nem ismerem fel. Van amikor csak különálló gömbök. Van mikor egyberagadt gömbök. de van mikor belekeveredik egy-két páfrány is... Segits kérlek!

2010. jan. 23. 00:59

sziasztok!

pg53 készüléket keresek. aki már nem használja vagy nem jött be és szívesen továbbadná azt, engem érdekelne.

Budapesten személyes átvétel oldható meg.

79. leonee (válaszként erre: 78. - Tamo87)
2009. ápr. 27. 21:37

Volt olyan, hogy szinte semmi sem volt benne. Az amorf alakok meg végül is krumpli szerűek. :)

A páfrány teljesen egyértelmű, szálkás, de lehet vegyes is, hogy mindkettő van.

78. tamo87
2009. ápr. 27. 18:34

Szia. Én szinte mindig reggel szoktam, mert akkor tuti nem iszok és eszek előtte jó darabig, amúgy mindig rágcsálok valamit :)

Az amorf alakokat hogy írnád le pontosan?? Én konkrétan sok krumplit láttam egymáshoz ragadva. De eddig csak külön állók voltak.

77. leonee
2009. ápr. 27. 18:27
A mikroszkópon reggel és este is különböző képpen jelentkezhetnek a páfrányok. Nekem többnyire délután mutatta a páfrányokat, reggel szinte csak amorf alakzatokat.
76. tamo87
2009. ápr. 27. 18:26
És nem volt átmenet a krumplik és a páfrányok között??
75. dj.cica (válaszként erre: 74. - Tamo87)
2009. ápr. 27. 17:09
hát nem tudom,mit is mondjak.én nemrégóta használom ,vagyis csak egyszer használtam egy hónapig.de nekem a páfrányok rendes páfrányok voltak.
74. tamo87
2009. ápr. 27. 16:43
Szia. 28-30 naposak. Néha kitolódik 32-re de az ritkább. Olvastam hogy ha nincs pé-je valakinek, akkor a mensi is barna, és később jön. A múlt hónapban késett 2 napot a 30 naphoz képest és barnával indult, viszont utána megjött rendesen. De ez ritkaság, ha így jön. Általában rögtön úgy tör rám mint a lavina, nagy görcsök mellett. De mondom a tojásos dolgot talán igazából még csak egyszer tapasztaltam.
73. dj.cica (válaszként erre: 72. - Tamo87)
2009. ápr. 27. 07:55
hány naposak a ciklusaid?
72. tamo87
2009. ápr. 27. 05:13

Sziasztok.

Én még csak ebben a hónapban kezdtem használni a mikroszkópot, és most nem tudom mi van. 8-án volt utoljára mensim. Azóta csak külön álló krumplikat láttam, ma viszont sok egymáshoz ragadt krumplit foltokban. De ennek nincs páfrány kinézete. Így kellene kinéznie a kezdetleges páfránynak?? Alul viszont semmi tojás fehérje inkább krémes állagú. Félek, hogy nincs is pé-m, pedig viszonylag normális a ciklusom, és fájdalmaim sincsennek ami cisztára utalna. Előre is köszi a válaszokat. Most rohannom kell dolgozni.

71. dj.cica (válaszként erre: 70. - Polly79)
2009. márc. 26. 15:52

szia! mára elmult a vérzésem hála,de még fáj,ugyhogy pihennem kell.holnap megyek uh ra meg dokihoz,remélem minden rendben lesz és rendesen kitisztult a szervezetemböl.

már csak elöre nézek,ha zöld utat kapunk a következö menszitöl,akkor is csak 2 hónap mulva szeretnék probálkozni hamarabb nem.

addig ,meg megerösödök:)

70. polly79 (válaszként erre: 66. - Dj.cica)
2009. márc. 23. 09:36
Szia! Most olvastam csak, mi történt.Nagyon sajnálom. Remélem már picit jobban vagy azóta!
69. Murmur (válaszként erre: 62. - Fabi)
2009. márc. 21. 12:01

Szióka!


Az emelkedett hő nem a pe-t jelzi, hanem már hogy megvolt. A luteális szakaszban megy fel a hő, mert a sárgatest elkezdi termeli a progeszteron hormont. Erről többet tudhatsz meg a köv. linken: [link]

Volt már valamikor páfrányos a mikid?

68. dj.cica (válaszként erre: 67. - Leonee)
2009. márc. 21. 08:13
köszönöm szavaidat.most még fáj testileg és lelkileg is:(
67. leonee (válaszként erre: 66. - Dj.cica)
2009. márc. 20. 21:57
Nagyon sajnálom. :(
2009. márc. 20. 17:42

sziasztok ! most megy el a babucim:(

leírtam a másik topikba a fogantatástol az elsö két hét nevübe.

2009. márc. 20. 08:47

Sziasztok!

Nekem tökéletesen beválik a PG53 pontosan, várható időben páfrányosodik. Kellett egy kis idő, míg kitapasztaltam. Nekem például ha belenézek és a üvegrész közepét nézem a mikroszkóppal, nem nagyon látszik, de ha a szélén nézem, ott tisztán látszik.

A lámpa is számít, amin keresztül belenézel és az is, hogy milyen távol vagy a lámpától. Ha például túl közel van a lámpa, akkor sem látszik semmi.

Én megnéztem egy hajszálat is rajta keresztül, hogy lássam, hogy nincs e gond a lencsével. Az én hajam barna és jól látható a mikroszkópon, így bizonyosodtam meg róla, hogy a mikroszkóp lencséje működik.

64. leonee
2009. márc. 18. 10:40
Én is többszöt szoktam nézni, és általában délután, estefelé mutatja a páfrányokat. Előtt nem iszok, nem eszek kb. fél-egy órát.
2009. márc. 18. 09:47
Próbáld 1 nap többször nézni, hátha sikerül. Volt amikor én is csak másodszorra láttam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook