Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petevezeték-átjárhatósági problémák mellett lett valaki terhes úgy, hogy már lemondott róla?És ha igen mennyi idő után? fórum

Petevezeték-átjárhatósági problémák mellett lett valaki terhes úgy, hogy már lemondott róla?És ha igen mennyi idő után? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 13. 12:38
Koleganőmnek is elzáródása volt 2 év próbálkozás után csináltak nála petevezeték átfúvatást kb.2-3 nap volt kórházban kissé fájdalmas volt neki de elviselhető,rá 5 hónapra terhes lett,ma már másfél éves Dávidka.Úgyhogy ne adjátok fel.
5. pmjudit (válaszként erre: 4. - Dórika1980)
2008. dec. 11. 13:27

Nekem figyelték a peteérésemet, mi pontosan tudjuk, hogy mikor fogant a lányunk.

3 évig jártunk orovstól-orvosig, míg megtaláltuk az ORVOST!

A kisfiam pedig maga a csoda.


Ne add fel!!!

4. dórika1980 (válaszként erre: 3. - Veszter78)
2008. dec. 11. 11:01
Szia.Nekem mindkettő problémás már engem is leirtak az orvosok néhányszor de nem adjuk fel.16 hónapja próbálkozunk:-)TALÁN ÉN IS EGYSZER SZERENCSÉS LEHETEK-----
2008. dec. 9. 07:39
szia.nekm a bal oldali petevezetékem van elzáródva,ezt másfél évvel gy vetélés után derítették ki.és rá ey évre terhes lettem.ne add fel
2008. dec. 3. 17:59

Nekem az egyik petevezetékem el van záródva. Teljesen elkeseredtem,, de nem adtam fel.

2 gyönyörű, egészséges gyerekem született.

2008. dec. 3. 17:55
irjon mindenki aki hasonlo problémával küzd, jo és rossz tapasztalatai vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook