Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejtdonoros lombik fórum

Petesejtdonoros lombik (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 13. 20:56
Kaptam tolmács lehetőséget ēn is itt, pedig lehet máshol hamarabb sorra kerülnék,de ez fránya nyelvtudás, bahhhh!
100. aerdna66 (válaszként erre: 98. - Varrolany)
2016. ápr. 13. 20:50
Ez alapján nekem nagyon lutri,hogy beleférek a 7,5 hónapba.Azt ígérték,megsürgetik.
99. Varrolany (válaszként erre: 88. - Erabala)
2016. ápr. 13. 20:39

Ismerek egy csajt, ő szerintem itt volt donoroson.

Sajnos nem jött össze.😒

De szimpatikus volt a klinika, mert beszèlnek magyarul. Nagy könnyebbsèg.

98. Varrolany (válaszként erre: 97. - Aerdna66)
2016. ápr. 13. 20:37

Most emeltek màrciusban àrat. Nekünk mèg 4500.

Szeptember vègèn írtam, szinte azonnal vàlaszoltak, a konzultàció is meg volt októberben. Megmondtàk àprilisra vàrható az ütemezett donàció. K

ezdődött az "előkèszítès". Hormonpótlàs novembertől, februàrba antibèbi- ciklus hozzàigazítàsa a donorèhoz, ès most màr itt is vagyunk- àprilis!

❤️❤️❤️❤️👶❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2016. ápr. 13. 19:41
Egyébként nekem már 4900 Eu-t mondtak alapból.
96. aerdna66 (válaszként erre: 94. - Varrolany)
2016. ápr. 13. 19:38
Hát elhiszem, de nyugi, minden rendben lesz! Bárcsak már én tartanék ott ahol Te!Gondolok rád holnap!Egyébként sokat kellett várni a jelentkezés után a válaszra? Nekem minden hét számít.
95. lulluly (válaszként erre: 94. - Varrolany)
2016. ápr. 13. 19:31
Drukkolok hogy sok jó petesejtje legyen a donorotoknak holnap!
94. Varrolany (válaszként erre: 93. - Aerdna66)
2016. ápr. 13. 17:55

Hajnalban indulunk. Reggel 10-re kell ott lenni, a pàrom ad mintát. Mindent megkaptam emailben. A papírokat, hogy nyilatkozzunk a tovàbbi terveinkről, embriókról, sejtekről, illetve a menetèt a folyamatnak.

Màr nagyon izgulok!

93. aerdna66 (válaszként erre: 91. - Varrolany)
2016. ápr. 13. 14:36
A Te donorodnál holnap lesz a punkció, ugye?Neked mit mondtak, mikor értesítenek az eredményről? Ilyenkor napi kapcsolat van a klinikával?
92. aerdna66 (válaszként erre: 91. - Varrolany)
2016. ápr. 13. 14:25
A Róbert Károly Magánklinikától irányítottak bennünket is a Brno-i Reprofitba. Most várjuk, hogy elfogadják-e a jelentkezésünket.
91. Varrolany (válaszként erre: 90. - Aerdna66)
2016. ápr. 13. 11:02

Melyik intèzmènyben próbàlkoztok?

Van donoros? Vagy a klinika asja a petetet?

90. aerdna66 (válaszként erre: 89. - Lisie2015)
2016. ápr. 12. 21:50
Mert nem tudtam,hogy a donorsejt beültetêsnek is van felsőéletkor határa, ês addig erőltettem a saját sejt vadászatot -miközben teltek az évek-amíg az orvosom szabályosan megfenyegetett, térjek végre êszhez.Már csak ezt az évemet fogadják el donor beültetêshez. Sajna 49 vagyok, még ha nem is néznek annyinak a jó genetikám miatt........
89. Lisie2015 (válaszként erre: 86. - Aerdna66)
2016. ápr. 12. 21:24
Miert csúsztál le majdnem a donor lehetőségről?
2016. ápr. 12. 14:54

Sziasztok!


Valaki jár vagy halott erről a klinikáról : [link]

87. aerdna66 (válaszként erre: 84. - Lisie2015)
2016. ápr. 12. 12:57
Köszi! :)
86. aerdna66 (válaszként erre: 79. - Lisie2015)
2016. ápr. 12. 12:55
Szia! Megértem a dilemmádat, mintha magamat látnám.... Totál elutasítottam én is eddig a donor lehetőségét. Az elmúlt 1/2 évig a hormon eredményeim teljesen jók voltak,csak az AMH:01, ezért már nem lehet jól stimulálni. Nem volt igazán semmi különös ok a sikertelenségünkre részemről. Lombikozni is csak azért kezdtünk 3 éve mert a férjemnek nagyon rossz a spermaaktivitása ami még inszemre sem elég.De be kellett látnom, hogy hiába van-volt többé kevésbé havonta tüszőérés, ha nem megfelelő a minősége a benne fejlődő sejtnek, ha ugyan van benne, hiszen Uh-n ezt nem lehet látni.Szóval a büszkeségemnek köszönhetem, hogy eddig sikertelenek vagyunk, nem hittem el,hogy ami huszon évesen könnyen ment most negyvenesen nem jött össze.Ja, nem beszélve arról, hogy majdnem lecsúsztam a donor lehetőségről is....
85. marlia (válaszként erre: 83. - Aerdna66)
2016. ápr. 12. 12:48
Szia, igen, jól értetted. Amúgy az alap 4500 EU-s árban két sejtet garantálnak, a többi már csak "ráadás". Ha van fagyasztani való, akkor a fagyasztásnak nincs külön díja, csak a beültetésnek, 500 EU.
84. Lisie2015 (válaszként erre: 83. - Aerdna66)
2016. ápr. 12. 12:42

Szia! Itt megtalálod a teljes árlistát, és magyarul mindent, amit tudni szeretnél.


[link]

83. aerdna66 (válaszként erre: 71. - Marlia)
2016. ápr. 12. 12:14
Bocs , hogy értetlen vagyok, a 4500 alap az 1.lombik 2 sejttel , a fagyasztott 1 sejtes ET pedig az 500 volt? Vagyis a két lombik cirka 5200 Eu-ba került összesen?Jól értelmeztem?
82. aerdna66 (válaszként erre: 65. - Lulluly)
2016. ápr. 12. 12:03
Az egyik lombikom után amikor Crinone gélt kaptam progi pótlásnak, elbénáztam és felsértettem a hüvely falát.Nekem egyébként is nagyon érzékeny a gyenge érfalaim miatt.Akkor nagyon piros vér jött.
81. lulluly (válaszként erre: 79. - Lisie2015)
2016. ápr. 12. 09:13

Az IR sosem jó.

Neked is végig kell járnod az utadat.

Én sem akartam donorosat, ragaszkodtam a stimulációkhoz. De mivel hiába küzdöttünk nem volt petesejtem és elértem a 40 éves kort beláttam felesleges próbálkozni, lépni kell.

Már teljesen elfogadtam hogy donorral lesz babó, nem is érdekel az csak egy sejt, bennem nődögél.

Majd ha te is úgy érzed eleget próbálkoztál akkor elfogadad.

Drukkolok hogy ne kelljen donor hanem most sikerüljön!

80. lulluly (válaszként erre: 78. - Tejespite)
2016. ápr. 12. 09:07

Köszi.

Jó hogy írtál, megnyugtató hogy másnak is van ilyen.

Hematómát nem mondott a doki, csak hogy pihenjek.

Akkor folytatom a Magnéziumot.

Már egészen belejöttem a fekvésbe, nem is unatkozom:)

79. Lisie2015 (válaszként erre: 76. - Lulluly)
2016. ápr. 12. 08:28

Jó reggelt!


Igen az egy nagyon jó gondolat :-)

Nekem akkoriban azt mondták, hogy tisztulás volt. És az jó jel, hogy csak egyszer volt. Pont mint nálam.

Két lánykám van! 22 és 19 évesek. De az előző házasságomból.

A mostani páromnak nincs gyermeke. Pedig ő nagyon jó apuci lenne, az exem egy rossz apa.

Most Clostylbegitet szedek inszem előtt állunk, és még mindig vérzek, vagy pecsételek vagy a fene sem tudja. Két napja el kellett volna múlnia.

Holnap kéne mennem ultrahangra. Az IR eredményem is rossz lett. Megyek azzal is endokrinologushoz. Az IR a petesejtdonoros beültinél sem jó igaz?

Én nem bírom a stimut úgy látszik. Mindig vérzés problémám van.

Néha azt gondolom, hogy rögtön a donort kéne választani. De a párom nem akarja rögtön, és azt mondja, hogy ő sosem fogja megmondani a családjának, ha így lesz babánk. Az én családom támogatja. Sőt a szüleim azt mondják, hogy azonnal ezt kéne csinálnunk.

De én magam sem érzem még a szívemben, hogy ezt akarom.

Miért tépelődök ennyit?

78. Tejespite (válaszként erre: 74. - Lulluly)
2016. ápr. 12. 08:18
Szervusztok, azért néztem be ide mert a barátnőm családjában van hasonló gond, és érdekelt a téma. Ekkor láttam a hsz-odban a Mg-mal kapcsolatos kérdésedet. A mi családunkban is volt aki a 11. héten vérzett egy kicsit, de szerencsére ott is minden OK volt, habár azt tudták h haematomája van a méhében. Neki - és más ismerősnek is - Magnézium citrátot ajánlották, felszívódás, ár és minden szempontból. A saját nőgyógyásza is, a körzeti doki is és tapasztalt kismama is. Végig feküdnie kellett, 2x volt bent visszatartáson, a baba most 2 hónapos és időre született. A Mg-t a várható szülés előtt kb 10 nappal kellett abbahagynia. Sok sikert!!! És jó egészséget, türelmet a fekvéshez, mert az kell!
77. Magocska71 (válaszként erre: 74. - Lulluly)
2016. ápr. 12. 06:03
Nem tudom, talán abban van B6 és segít a felszívódásban. De a Béresnek is van Manézium+ B6 készítménye. Sajnos az én terességem elhalt, de később (9.hét)és nem ezért. Utóbb kiderült hogy antifoszfolipid szindrómám van és kellett volna Clexane-t szúrnom. Szóval, nyugi, nem lesz semmi baj, pihizz és gondolj szép dolgokra.. :)
76. lulluly (válaszként erre: 75. - Lisie2015)
2016. ápr. 11. 20:55

Szia!

Csak egyszer vérzett, de folyt a piros.

Már tegnap elállt és azóta nincs semmi szerencsére.

De jó hogy neked már van egy lánykád.

Egész nap csak fekszem. OK szép dolgokra fogok gondolni, mondjuk hogyan helyezzek el a szobába 2 db kiságyat:)

75. Lisie2015 (válaszként erre: 74. - Lulluly)
2016. ápr. 11. 20:36

Szia! Csak egy vérzés volt vagy sokáig véreztél, vagy még mindig?

Csak azért kérdezem, mert a nagyobbik lánykámmal én is véreztem az elején egyszer. Mintha megjött volna. Együtt voltunk a párommal és akkor kezdtem el vérezni. De nem lett semmi baj, de én is nagyon megilyedtem. De már 22 éves:-)

Úgyhogy pihizzél sokat! És gondolj szép dolgokra! Drukkolok nagyon neked!!!!

74. lulluly (válaszként erre: 70. - Magocska71)
2016. ápr. 11. 20:11

Köszi a megnyugtatást és a drukkot.

Igencsak szükségem van rá.

Nekem is No-spat javasolt a doki meg szedem a magnerotot. Melyik jobb a Magnerot vagy a Magne B6? Szedem is őket és egész nap fekszem csak wcre kelek fel.

Te mennyit szedtél?

És megmaradt a babó?

73. lulluly (válaszként erre: 69. - Libalány)
2016. ápr. 11. 20:06
Csinált UH-t a doki és megvolt a 2 petezsák, meg is kaptam a fotójukat.
2016. ápr. 11. 19:20

hát nem tudom,profinak tűnnek,csak ez azért nem tetszik annyira...

van még a repro genesis szintén Brno-ban,az is jónak tűnik,arról esetleg van valami infód?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook