Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Péterffy Sándor utcai korház szülészete? fórum

Péterffy Sándor utcai korház szülészete? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 12. 02:47
Nekünk 2 nővér is jött kérdezni, hogy megmutatták e már a legfontosabb dolgokat. Mind a hármunknak egyszerre tanították meg a köldökellátást, a pelenkázást és a fejést is. Nem tudom te hogy maradhattál ki. Mindenesetre én csak a tapasztalataimat írtam le.
4. 43287dec91 (válaszként erre: 3. - Lampakorte)
2008. dec. 11. 22:38

A csecsemős nővérek minden fontosat megmutatnak a gondozáshoz.-no ezzel a mondattal én nem értek egyet. Hajnalban szültem és egész nap senki rám se nézett, mi van a kicsivel, be tudom-e pelenkázni, élünk-e még egyáltalán. ez nekem nagyon nem tetszett. persze nem volt gond, mert gondozónő vagyok, de akkor is.(ők ezt nem volt honnan tudják). szóval a csecsemősök nálam leszerepeltek, de a többi az OK.

én is ott akarom szülni a másodikat is mindezek ellenére. az orvosom tündéri, a szülésznőm szintén, és remek szakemberek, ez nekem elég..

2008. dec. 11. 22:01

Szia!

Én pont holnap lesz egy éve hogy ott szültem. Nekünk nem volt pénzünk külön szobára, de nagyon jó volt így is. A szobatársak nagyon sokat tudnak segíteni, ha másba nem, abban, hogy az ő babájuk is sír, és nem csak a tied nyűgös. Egész nap veled lehet a pici, de ha zuhanyozni mész, vagy pihenni szeretnél le lehet adni. A szülőszobák nagyon barátságosak,van kép, magnó minden. Kivéve ahonnan a műtő nyílik... Az tágas, kissé rideg. Alternatív szülőszoba nincs, néhány eszköz van, de nem nagyon használják. Az orvosok kedvesek, a szülésznők aranyosak,-nekem nem volt választott egyik sem-. A csecsemős nővérek minden fontosat megmutatnak a gondozáshoz. Nekem nagyon tetszett minden, a következő babánkat is ott szeretném a világra hozni.

2008. dec. 11. 21:26

Szia!

én ott szültem márciusban. igaz, alapítványi szobát kértem, de meg voltam elégedve. mire vagy kíváncsi?

2008. dec. 11. 21:09
Én 2009. júliusában fogok a Péterffy Sándor utcai korházban szülni. Érdekelni az ottan szültek tapasztalatai.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook