Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peteérés problémák fórum

Peteérés problémák (beszélgetős fórum)


2. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Fannikácska)
2013. szept. 8. 16:30

Szia!

Szerintem ez a számolgatás nem megbízható, mert sokszor többféle oka is lehet, hogy vagy épp előbb vagy épp később lesz peteérése egy nőnek. Nekem volt olyan, hogy menzesz elmúlása után rögtön 1 napra rá volt peteérés.

Szerintem hőmérőzz, és az a legbiztosabb, mert a szervezeted jelzése sosem csal, de a valószínűség számítás nem lesz sosem biztos.

2013. szept. 8. 14:02

Sziasztok!

KIcsit félreérthető a téma, nem az a gondom,hogy nincs peteérésem, hanem hogy nyár közepéig normál 28 napos ciklusaim voltak, aztán július óta beállt 31-33 naposra,most előző hónapban 28-án megjött, és most vagyok a közepén, de akárhogy számolok, ha 28 nappal is csak, kb a hét közepén kéne legyen,kalkulátor szerint pedig szept 30-ra várható,akkor meg végképp késöbb kéne lennie.Ez lehet egy "extra peteérés", vagy most is van és még lehet a jövőhéten is.Amúgy a 28 napos ciklusomnál is előfordult a 10. nap körül kezdődött és amjdnem eltartott a 14.(tünetekkel együtt).Ez szerintetek ilyenkor azt jelentheti, hogy 4 napon keresztül lehetséges, hogy összejöjjön a baba, vagy csak max 2, de a tünetek hosszabbak?Köszönöm előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook