Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peteérés környékén cikkcakk a hőgörbén? fórum

Peteérés környékén cikkcakk a hőgörbén? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 10. 18:27
Amikor az ovuláció van, néhány órára lecsökken, majd 1-2 nappal a pete kiszabadulása után emelkedni kezd. Egészen a következő mensi előtti napokig magasabb szinten van, mint az ovuláció előtti napokon.
4. kutykurutty3 (válaszként erre: 3. - Jaina)
2011. máj. 10. 10:00
Szerintem eddig egész jó:)
3. Jaina (válaszként erre: 2. - Kutykurutty3)
2011. máj. 10. 09:53
Igen, babát szeretnénk :) Csak a tabletta abbahagyás után nem voltam biztos benne, hogy egyáltalán visszaállt-e a PÉ-m, ezért is kezdtem el hőmérőzni :)
2011. máj. 10. 09:32

Szia. Szerintem nem olyan vészes az a cikk-cakk, a lényeg, hogy látszik egy rendes ugrás, ami jól jel, és utána még ment felfelé, szintén jó jel...

Mármint nem a terhességre, mert ez még semmit nem jelent, de nagyon valószínű, hogy szépen van progeszteronod.

A lényeg, hogy a peteérés utáni rész milyen, előtte csinálhat bármit a görbe, szerintem megvolt a pé, vagy aznap, esetleg még talán 4-én....

Gondolom babát szeretnél, nagyon drukkolok:)

2011. máj. 10. 08:00

Hőmérsékleti görbe szakértők! Mire utal, ha a pé környékén cikkcakkos lesz a görbe? Tehát a ciklus elején szépen megvan az alaphő, aztán leesik, felmegy kicsit, megint leesik, megint felmegy és végül a harmadik próbálkozásra ugrik meg a hő? (Csatolok ábrát: [link] )

Ez mi volt? Próbálkozott a szervezetem a tüszőrepedéssel? Megvolt a Pé május 3.-án, ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook