Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pesterzsébeti anyukák, apukák! fórum

Pesterzsébeti anyukák, apukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
679. tixtina (válaszként erre: 678. - Tappancsmama)
2009. okt. 11. 17:42

Igen-én is kíváncsi vagyok.

Azt mondta,mielőtt elment-örül annak,hogy eddig komolyabb betegsége nem volt-közel hetven év alatt.

Mondjuk ez semmit nem jelent.

Viszont,sok mindent túlélt.

Repülőgép balesetetet a 60-as években átadta a jegyét egy nőnek-mert nagyon kérte-és a gép lezuhant.Senki nem élte túl.

Majd -vonattal utazott Vásárhelyre-és leszállt két megállóval az uticélja előtt-mert eszébe jutott,hogy beugrik a menyasszonyához.

Egy megállóval később az a vagon kisiklott-mindenki meghalt rajta.

Egyszer majdnam megfulladt,mert valakit kimentett a vízből.

Egyszer pedig még kissrác korában fekete sárgaságot kapott-fertőző betegség volt-aki megkapta -meghalt a kórházban-egyedül Ő élte túl.

Pár éve leesett a szomszédos garázstetőről a szemem láttára-csukafejessel landolt egy téglarakásra.

Felállt,és leporolta magát,majd ment tovább.


Bízom benne,ezúttal is sikereül-bármi baja van is-átvészelnie.

Nagyon drukkolok neki.

678. tappancsmama (válaszként erre: 675. - Tixtina)
2009. okt. 11. 17:28
Hát kíváncsi leszek mit mutat az MRI.Meg,hogy mit lehet javítani szegény állapotán.
677. tixtina (válaszként erre: 674. - Tappancsmama)
2009. okt. 11. 16:41

Mi is voltunk a Sparban-de az Europarkban.

Bence játszott a kisvasúttal-ki volt rakva két hatalmas asztalra-meg volt a lányoknak is külön játszósarok.

Én is vettem banánt-mivel 200 ft-ért nagyon megérte.

Több,mint két kilóból már alig van-kettesével eszik a gyerekek.


Ne is mondd a hideget-már előre frászom van nekem is.

Nehezen tudok belerázódni a hideg napokba.

Jól fel kell öltöztetni a gyerekeket is.

Állítólag szerdától havazást is mondtak-0 fok körüli hőmérséklettel.

Itt a neten olvastam.

legszívesebben kiköltöznék ilyenkor a déli kontinensre-mert inkább 40 fok,mint a rideg tél.

676. tixtina (válaszként erre: 673. - Tappancsmama)
2009. okt. 11. 16:36

10 ezer forint?Jó drága.

Szerintem is meg tudod csinálni-

Honnan veszed az anyagot?

Kézzel varrod?

Lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de még sose próbáltam.

varrni sem tudok-vettünk egy varrógépet,még 2005-ben,de azóta a polcon van-elő se vettük.

675. tixtina (válaszként erre: 672. - Tappancsmama)
2009. okt. 11. 16:34

Szia!


Előbb beszéltem Lajossal-megvan.

Ma otthon van egész nap,mert nincs vizsgálat.

Majd holnap viszi be Laci Szombathelyre MRI-re.

A többiek elmentek otthonról-szüreti mulatságra.

Lajosnak nem volt hangulata menni-meg a lába fáj-nem tud ácsorogni.

2009. okt. 11. 15:01

Tegnap voltunk sparban.Árisz addig szenvedett amíg meg nem engedtem Neki,hogy egy kicsit sétáljon.:))Hát nagyon gyorsan haladtunk így mondanom sem kell:))Nagyon szép banánokat vettünk,most 200 Ft volt kilója.Lassan már lehet venni narancsot,meg mandarint is ami Árven kedvence.:))


Viszont erről jut eszembe,hogy szerintem jövő héten már be kell gyújtani.Állítólag kedd,szerda,csütörtök havazás lesz.Remélem nem jön be Nekik.Korai még szerintem.És különben sem szeretem a telet,mert hideg van,meg locs-pocs,vagy jég,meg olyan szürkeség.Ha eljön a tél,akkor én már számolom vissza a hónapokat,hogy mikor lesz már olyan idő amikor nem kell fűteni megint,mert akkor már itt a tavasz:))Így számomra könnyebb átvészelni a telet és a hideget.Én nyári gyerek vagyok így a meleget és a napsütést szeretem :))

673. tappancsmama (válaszként erre: 667. - Tixtina)
2009. okt. 11. 14:47

Egyszer csináltam Neki egy babát.Ritkán játszik Vele,mert sajnos nagy lett,olyan 50 centi körül és azzal még nem tud olyan kényelmesen játszani.

Most találtam egy baba készítőt,5000-10000Ft körül csinálná meg,de ahogyan néztem a termékeit azt beszéltük Tomival,hogy olyan amilyen lett az Ő babája,olyan lett az enyém is amit csináltam ,így most lett is kedvem csinálni egyet.Csak attól félek,hogy megint másképpen fog kinézni,mint amilyet én szeretnék.De agyalok rajta és megpróbálom szerintem.

672. tappancsmama (válaszként erre: 670. - Tixtina)
2009. okt. 11. 14:39

Szia!


Lajos hogy van?És Ti Nélküle?


Sajna fele annyit nem evett meg,mint emennyit szokott.Most tegnap egy kicsit diétáztattam,amennyire tudtam,mert hiába csak krumplit pároltam Neki ebédre husival,azért csak kellett bele tennem kubut,mert anélkül nem eszi meg.Így máris nem volt annyira kímélő,mint szerettem volna.

Nem tudom mi volt ez.Igazából most kivételesen apa adta Neki,mert én nem értem rá,így nem is tudom,hogy mennyire ette vagy nem ette.

Most mindenesetre nem adok Neki egy hétig aztán pénteken jön a védőnéni és megbeszélem vele.De szerintem aztán újra megpróbálom.Ha nem jön össze,akkor kefírrel is.De ha hány akkor vissza viszem a gasztroshoz,vagy a gyerekorvoshoz.


Igazad van abban,hogy jobb a gyerekeknek igazat mondani.Kíméletesen,de igazat.

671. tixtina
2009. okt. 10. 10:47

A játszóházak-attól függ,hol vannak-de inkább a felszereltség határozza meg az árat-én legalábbis azt vettem észre.

PL.a legjobb a Pán Péter/Campona/-és az Állatkerti játszó.

Igaz,eddig kb 6-7 helyen voltunk.

Óránként 600-tól 1500-ig van általában.

Az IKEA áruházban,két óra ingyenes-ha jól tudom.

Azért,amíg a szülők vásárolgatnak-vigyáznak a gyerkőcökre.

Az Állatkerti játszóház,kb 1200-1500 ft egy óra/gyerek.Tehát ,ha két gyerek van-értelemszerűen kétszer annyi.

Viszont,ha van aznapi érvényes állatkerti belépőtök,akkor 600 ft/gyerek.

Szülőknek persze ingyenes.

670. tixtina (válaszként erre: 669. - Tappancsmama)
2009. okt. 10. 10:42

Szia!


Nem lehet,hogy többet evett a kelleténél?

Vagy túl gyorsan ette?

Az én gyerekeim nem eszik meg a joghurtot sajnos:(

Még az Activiát Enikő megeszi.

Bence meg a Pennys epreset-de csak néha.


Gyerekek nem fognak fel semmit.

Enikő túl kicsi-Bencének meg annyit mondtunk,hogy kivizsgálják,és műtik.

Jobb az igazat mondani mindig-mert a szülői bizalom megrendülhet.

2009. okt. 9. 22:58

Szia!


Először is kívánom a legjobbakat Lajosnak.Gyerekek mennyit tudnak a dologból?


Ma teljesen kész vagyok.Árisz megint hányt.Apa adott Neki joghurtot vacsira és amit megevett azt ki is hányta.Idáig a barackos joghurttól,amit most is kapott kutya baja sem volt.Ugyan a meggyestől tegnap sokat kakilt,de más baja nem volt.De a barackosat már jó ideje eszi,már vagy 2 hete és egyre jobb ízűen ette idáig.Ma meg kihányta.Nagyon remélem,hogy ez csak valami véletlen,mert nem akarom megint látni azt a szenvedést,amit a múltkor végig kellett néznem kétszer is.Most kihagyok szerintem legalább egy hetet a joghurttal,aztán megint megpróbálom.


Lehet,hogy jobb is,hogy nem mentetek a Vidámparkba.Elég hűvös volt már délután,meg borús.Meg legalább Lajossal többet tudtatok lenni elutazás előtt.Még is csak el megy legalább egy hétre.


Én még sosem voltam játszóházban.Mennyibe kerül?És mennyi idős kortól lehet menni?

668. tixtina
2009. okt. 9. 18:43

Ement a Lajos ma délután.

Kb mostanság ér Csákánydoroszlóra,ahol Laciék laknak.

Körmendtől öt percre.Vonatpótló busszal megy Szombathelyről,mert Laci nem tud kimenni elé,mivel ügyel egszen hétfőig.

Kedden este fekszik be a kórházba-szerdán műtik.

Addig bejár a vizsgálatokra.

gerinc-,plusz az altatóorvos nézi.


Bencét most elvitte Évi-kettesben vagyunk Enikővel.

Vidámpark ma nem jött ösze-fényképezték a gyerekeket-meg apucit elkisértem egy darabig.


A hétvégére rossz időt mondtak.

Lehet elmegyünk egy játszóházbe-vagy itthon társasozunk.Még meglátom.

Csepelen lesz a Mega játszóház holnap,de nem tudom-milyen idő lesz.

Elképzelhető,hogy elnézünk oda is.

667. tixtina
2009. okt. 8. 13:49

Nagyon ügyes vagy,ha ilyen figurákat is tudsz készíteni-szerintem vágj bele nyugodtan,biztos tetszeni fog Árvennek.

Igazából,én is sokmindent meg tudnék csinálni,de lusta vagyok-és inkább megveszem.

De sokkal értékesebb,amit az ember maga csinál-és szerintem a gyermekek is értékelik.


Abban igazad van van-néha ki kell mozdulni otthonról egyedül,mert bekattan az ember.

A bevásárlást én már régóta egyedül intézem.

Enikő nyüglődik,meg Bence is-ráadásul folyton követelődzik az üzletben-rohangál össze-vissza-nem viselkedik szépen.Mindent bepakol a kocsiba,stb.

Szóval,megmagyaráztam a fiamnak,hogy

magam megyek,és hozok neki valamit.

Mostanában már nem is akar velem jönni.


Vettem készségfejlesztő füzeteket-matematika előkészítő-ovisoknak-meg külömböző feladatok gyűjteménye.

Bence imádja ezeket-most is dolgozik rajta.

Jobban szeretem,ha gondolkodik-mintha a tévét nézi állandóan.

Le voltak árazva-300 tól 500 forintig.

Kifestőket is vettem,mert nagyon szeret rajzolni,festegetni.

Vettem a multkor egy csomag filctollat a TULLI webáruházban,mert fél áron volt-1300 körül-24 darabos.

Két napig nem volt meg a kupak,és még úgy sem száradt ki.Rengeteget színeztek már vele.

666. tixtina
2009. okt. 8. 13:41

Szia!


Megjöttek,tegnap délután.

Lajos pénteken megy vissza-szombaton az altatóorvos vizsgálja,hétfőn pedig a gerincét nézik-MRI-stb.

Szerdán műtenék a hólyagját,ha minden rendben lesz.

Tulajdonképpen semmi konkrétunot nem tudunk.


Bencének tegnap lett befecskendezve az injekció-állítólag decemberig lehúzza a dudort a szájáról.

Ha mégsem történne így,akkor még egy adagot be kell fecskendezni.

Nem akarta hagyni,Lacinak kellett ráfeküdni-többen lefogták.

De Bence amúgy is mindentől fél-ilyen típus.


Most azon gondolkodom,pénteken még egyszer utoljára jó lenne elmenni a vidámparkba-mert szép az idő,és 3 ezer lesz a jegy.

Viszont,Enikőt nem tudom,hova vinni-mert 3 után megyek érte a bölcsibe.

Ha Éviék is jönnek,akkor elvisszük magunkkal.

2009. okt. 7. 23:31

Szia!


Na a fiúk rendben hazaértek?Tudtatok beszélni Lajossal?Bence engedte az injekciót?


Te jól vagy,mindenhogyan?


Ma egész szabad időmben Árvennek kerestem egy Dalma figurát az új Micimackó és barátaiból,de sajna itthon úgy látszik nem lehet kapni és külföldön is ami van nagyon drága.Szerettünk volna venni neki egy olyan babát,mert nagyon rajong érte.De így sajnos egyenlőre nem lesz Neki.:((

Már arra is gondoltam,hogy csináltathatnánk is Neki,rongy babaként,de nem tudom kihez fordulhatnék ez ügyben.Igazából én is szívesen megcsinálnám Neki,mert csináltam már egy rongybabát Neki,de félek,hogy a végeredmény más lenne mint amit én elterveztem.Azt meg nem szeretném.Úgy sem lenne olcsó, ha csak az anyagot megveszem hozzá.


Ma miután Tomi hazajött elmentem a sparba egyedül.Lehet,hogy gonosznak fogsz tartani,de hiába sírtak azért,mert elmegyek,de muszáj volt egy kicsit egyedül lennem.Az elmúlt pár napban egy kissé besokaltam a napi 24 órás együttléttől.Árven mostanában állandóan visít vagy hisztizik.Azt mondja,hogy sírós napjai vannak mostanában és azért van ez,de már nagyon sok hete tart ez Nála,visítani meg állandóan visít,ha azt hiszi,hogy Árisz oda akar menni hozzá és nem akarja hagyni játszani.Pedig csak elég lenne,ha pár percig játszana Árisszal,vagy sokszor nem is kéne,csak mondjuk a 100 darabos kockából 3-at oda adni Neki és Ő azzal tök jól el lenne,de nem,Árvennek mind kell és ilyenkor visít,aztán hisztizik.Sokszor szét robban a fejem Tőle.Tudom,hogy ez normális,mármint az,hogy mind a kettőnek ugyan az kell egyszerre.Csak hát akkor is néha megőrülök estére.De imádom Őket és abban a pillanatban,hogy csönd lesz már minden rendben van,csak alkalmanként besokalok.Most kifejezetten jól esett egyedül lennem,bár a Tomi jó lett volna ha ott van,legalább beszélgethettünk volna kicsit,mert azt is ritkán tudunk,de Ő itthon maradt Velük.De jó volt,kicsit feltöltődtem.Vettem is Nekik egy Micimackós könyvet.Igaz nem Dalmás,de tetszik Árvennek és ez a lényeg.:)))


Mielőtt elmentem Árvennel megsütöttük a sajtos rudat.Nagyon finom lett.:))

664. tixtina (válaszként erre: 663. - Tappancsmama)
2009. okt. 6. 23:28

Szió!


Nehezen ment a pisilés már hónapok óta.

már én is észrevettem korábban,és mind Unszoltam,hogy nézesse meg-mert lehet valami a hólyagjával.

De csak halogatta-meg előbb kipróbálta az ágyat-meg stb.stb.


A gerincét megnézik MRI-vel-de csak,ha viszajött Pestre a műtéte után.

Azt most szerintem hagyják,mert ez a fontosabb.

Állítólag a vérképe nem lett rossz-3 szor vettek tőle ma vért-azt mondja nincs baj,ne izguljak,de úgy érzem,csak nyugtatni próbál,mert ismer milyen aggódó vagyok.

Gondolom azért műtik,mert megnézik-mi van ott-kiveszik,és elviszik elemzésre.

Szegénynek benyúltak a fenekébe,meg mindenhova-nagyon kellemetlen volt.


Vagy holnap után,vagy pénteken megy vissza-de szerintem ráérne hétfőn is-mivek hétvégén nem szokak operálni.

Mindegy-holnap elbeszélgetek vele-bár konkrétumot úgysem tudunk még.

Várni kell megint csak várni.

Szörnyűűűű ez az egész.

Mindig karácsony előtt történik valami.

Tavaly a betegségem,előtte az apám halála-stb.

Nem értem,miért ilyen kegyetlen a sors.:(((

2009. okt. 6. 22:31

Szia!


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Hát ez bizony nagyon nem jó hír.De nem szabad semminek sem történnie.Végre nyugdíjba ment,otthon lehet a gyerekekkel és Veled,muszáj meggyógyulnia.Most azt a foltot okozó bigyót ki is veszik,vagy csak mintát vesznek belőle?Nem panaszkodott a hólyagjára?És a gerincére nem mondtak semmit?Vagy az is ettől lehet?


Amúgy meg egy férfinak mondhatod ám,hogy menjen orvoshoz.Sajnos Ők már csak akkor mennek,ha tényleg baj van.Sőt,csak akkor ha nagy a baj,mert ha kicsi akkor elmismásolják a dolgot.


Az viszont jó hír,hogy Bencét nem muszáj megműteni.Csak azt az injekciót engedje beadatni.


Te meg nem izgulj.Nem lesz semmi baj!!!!Nem lehet!!!!

662. tixtina
2009. okt. 6. 21:35

Bocsi a hibákért,idegességemben melléütök -és az előbb írtam egy litániát,de elszállt.


Szóval Bencének nem műtik a száját,mert nagyon fél-és állítólag van egy injekció,ami befecskendezve-lehúzza a göböt a szájáról.

Remélem,azt engedi beadni.


Lajost három napig benntartják megfigyelésre a műtéte után,aztán hazaengedik.

Úgyhogy a jövő héten biztos itthon lesz-de még legalább két hétig várni kell a szövettanra.


Ki vagyok idegileg-három éve az anyám,két éve az apám halt meg.

Mai napig nem tudtam feldolgozni.:((

Bence imádja az apját-Ő a mindene.

Egész nap rajta lóg-mindenhova követi,megy utána.

Reméljük a legjobbakat,mást nem tehetünk.

661. tixtina
2009. okt. 6. 21:29

Lajos hívott deste-holnap déluán hazahozza Bencét vonatta-de neki sajnos vissza kell menjen,mert találtak a hólyagjában egy foltot-és megműtik Zalaegerszegen.

Jajjj,nagyon,nagyon félek-szó szerint be vagyok sz**va:((

Mondogattam neki korábban is,hogy menjen kivizsgálásra-egyrészt jócskán benne van a korban,másrészt kicsi gyerekei vannak-muszáj odafigyelnie az egészségére.

Meg amúgy is,évente egyszer nem árt elmenni ellenőrzésekre,hogy amit ki lehet szűrni-szűrjék ki.

Szegénykém nagyon le van fogyva-állatira félek.

660. tixtina
2009. okt. 6. 12:18

Bencével kettesben voltunk a vidámparkban.

Enikőt is vitem volna,de sajnos nem ülhet fel semmire,mert 3 éves kortól lehet használni a játékokat,úgy biztonságos.

Bemehetett volna ingyen,de semmire nem tudott volna felülni-csak kínlódás lett volna,a fiamnak is,-mert Bencus is csak szülővel ülhet fel a legtöbb játékra.

Majd tavasszal elmegyünk mindannyian.

Tervezzük,hogy pénteken elmegyünk Éviékkel-mert 3 ezer lesz akkor is a jegy-remélem addigra hazajönnek a fiúk.

Hiányoznak:(Üres a ház nélkülük

659. tixtina (válaszként erre: 658. - Tappancsmama)
2009. okt. 6. 12:14

Szia!


Elmentek a fiúk tegnap kettőkor indult a vonatuk-Laci kiment értük Szombathelyre.

Ma beszéltem Lajossal-Bence nagyon fél mindentől-magától a kórháztól is rosszul lett-és nem engedi műteni a száját.

Állítólag,műtét nélkül is lehet korrigálni -de hogyan,azt ne kérdezd-mivel nem részletezte.

Egyébként Bence nagyon apás,állandóan rajta lóg itthon is,úgyhogy az nem jelent neki problémát,hogy apjával ment-:))

Enikő már anyásabb-vele gond lenne.

Lajost most vizsgálják-eredményekre még várni kell


Normaflore jó,adom is Enikőnek.

Nekem is mondták,hogy adjam-és mostanában egész jól bírja Eni a közösséget-bár az orra folyik-de kinek nem-így ősz tájékán.

Fiam is taknyos-én is az vagyok.


Valamivel jobban vagyok-de a fejem néha fáj.

Vérnyomás probléma is lehet.


Elég érdekes papok vannak,én is sok mindent hallok,innen-onnan.

Most úgy néz ki,hogy két hét múlva lesz a keresztelő,mert a Lajos keresztlányáéknak nem volt jó az október végi időpont.

Már csak az a kérdés,hogy Lajos hol lesz-műtik,vagy sem?

Egyáltalán,van-e más baja??Remélem nincs-mert mostanában nagyon lefogyott-elég rosszul néz ki.

Azt mondja,az erős fájdalomtól van.

Reméljük,nincs más a hátttérben.

Bence imádja az apját,úgyhogy még egy tíz évig talpon kell maradjon,muszáj!!!

658. tappancsmama (válaszként erre: 656. - Tixtina)
2009. okt. 5. 23:33

Szia!


Hogy vagytok?


Elmentek Bencusék Körmendre?Kíváncsi leszek mit mondanak Lajos gerincére.Bencének ez a plasztika nagy műtét?Bence nem anyás típus ennyire,hogy egy műtétre elmegy nélküled?Tudom,hogy az apukája ott van,de az én gyerekeim,bár jóval kisebbek,mint a Te fiad,de nem maradnának meg ilyen helyzetben apával.


Már megint a normaflore-al jövök,de azt olvastam az egyik fórumon,hogy ajánlják az immunrendszer megerősítésére is és van olyan gyógyszerész aki tanácsolja közösségbe járás előtt kúra szerűen.Állítólag sokkal kisebb esélyjel kapják el a gyerekektől a betegségeket és ha el is kapják hamarabb meggyógyulnak.

Ártani nem árthat és ha bejön akkor még jót is teszünk vele.


Neked jobban van már a szemed,meg a közérzeted?


Meg is kaptátok a keresztelőre az időpontot vagy csak a körmendi vizsgálat után kértek?

Mostanában sokat követelnek a papok egy része azért, hogy megkereszteljen valakit.Érdekes ám az,hogy az egyik pap ugyan azért elkér mindent, a másiknak meg jóval kevesebb is elég.Például nemrégen hallottam,hogy nem keresztelték meg az egyik gyereket arra a névre aminek anyakönyvezték,mert nem bibliai neve van.Szerintem,ez elég gusztustalan.

Mi nem kereszteljük meg a gyerekeket,mert a keresztanyukájuk nincs megkeresztelve.Ha meglenne akkor megpróbálnánk,de így nem.Max.ha a keresztszülőknek fontos,akkor névadót csinálunk Nekik.De a keresztapukának nincs ilyenre szüksége.Így is teljes mértékben a keresztgyerekeinek tartja Őket szerencsére.A keresztanyukájukat meg még nem kérdeztük.

Aztán meg ha a gyerekeknek fontos lesz,akkor az Ő kedvükért megcsináljuk majd.


Húúúúúúúúúúúúú,gondolom nagyon élvezték a gyerekek a vidámparkot.:))HA belegondolok abba hogy ennyi pénzért bármire fel lehet ülni,akkor nem is volt vészes a belépő ára.Bár azért ha négyen elmegyünk valamelyik évben akkor jó sokba fog kerülni.Amúgy érdemes elmenni.Gyerekek élvezték?


A múlt hét utolsó napjai annyira zsufik voltak,hogy estére már csak beestem az ágyba és ha most agyon vernél sem tudnám megmondani,hogy mit csináltam.De állandóan olyan fáradt voltam,hogy max csak néztem ki a fejemből miután Árven elaludt és pár perc múlva el is aludtam.Teljesen kitörlődött szinte az egész elmúlt pár nap,csak azt tudom,hogy nagyon tele volt állandóan és alig ültem le.De 2 dolgot tudok.:))Pénteken elmentünk Árvennek,meg Árisznak cipőt venni.12ezerbe fájt a kettőjüknek.Megkapta Áriszka az első pici cipőjét ugyanis már nem marad meg az udvaron a kocsiban,vagy a kezemben.Állandóan feszíti ki magát a karomból,nem lehet tartani és menne le a földre,mert idebenn már folyamatosan megy tologatva a járgányokat így odakint is ezt akarja és ezért bármennyire nem akartam még 10 hónaposan cipőt venni Neki,mert szerintem még annyira nem tesz jót Neki addig amíg kapaszkodás nélkül nem tud menni (bár kapaszkodva már rohan)de így kénytelen voltam.És nagyon büszkén sétálgat és tologatja Árvennek a nagy traktorját.:))

Tegnap meg itt volt a Szercsi, a gyerekek keresztanyukája és szalonnát sütöttünk kint a tűznél.Árvennek meg sütöttem pulykahusit.Jó nagy adagot csináltam Neki és meg is ette az összeset.:))Máskor egész hónapban nem eszik ennyit:))Nagyon szereti a kinti sütögetős husit.


Na megyek.Most már írok ám holnap is,csak Árisz már nagyon ébredezik és kéri a cicit lassan.

657. supin
2009. okt. 5. 07:14

Sziasztok!!

Nem tudtok valakit aki Pierre Cardin babakocsit keres?????Eladnám !

Teljesen új! Alig használt...Köszike ha írtok....

656. tixtina (válaszként erre: 655. - Tappancsmama)
2009. okt. 4. 14:43

Szió!


Hát,a két gyerek nagyon taknyos.

Holnap megy Lajos és Bence Körmendre,kivizsgálásra.

Bencének a száját plasztikázzák.

Sajnos a náthája nem nagyon múlik:((

Enikő is taknyos-köhögnek mindketten.

Nekem begyulladt a szemem-fáj a fejem is egész nap,szédelgek-rossz a közérzetem-ma nem vagyok jó semminek.

Kellene takarítanom,de erőtlen,gyenge vagyok.

Remélem,holnapra elmúlik.


Voltunk a papnál-kiderült,hogy Évi evangélikus-ezért nem lehet keresztszülő.

Úgyhogy,felkértük a Lajos keresztlányát,és a férjét.


Pénteken vidámparkban voltunk Bencével-nagyon élvezte.

3 ezer volt egységesen egy jegy-kedvezményesen.

Amúgy 4700 lenne a felnőtt belépő.

A gokart,és a trambulin kívételével,mindenre korlátlanul fel lehetett ülni.

2009. okt. 4. 00:02

Szia!


Ne haragudj,hogy napok óta nem írtam,csak kissé sűrű napok vannak a hátam mögött.


Ti jól vagytok?

654. tixtina (válaszként erre: 653. - Tappancsmama)
2009. okt. 1. 10:08

Szia!


Nem voltunk,mert elmúltak a pöttyök szerencsére.

Viszont ,most szúnyogcsípések vannak Enikő arcán-kissé feldagad neki.

Mostanában nem kapcsoltam be a szúnyogírtót-de úgy látszik még szükség van rá.


Most,hogy még jó idők vannak-lemennek Lajosék Kulcsra.

Évi,a kislánya Bettina,Bence,és Lajos.

Enikővel itthon maradok,mert ott csak szaladgálhatok utána,és dolgozni mennek-leszedik a diót,füvet nyírnak,almát felszedik a földről,stb.

Csak nem lesz már olyan sok szúnyog.


Lajos felhívta a masszázs ágy tulajdonosát-és visszaadja az ágyat,mert semmit nem javult az állapota-inkább rosszabodott.

A manus mondta,itt hagyja még egy hónapot ingyen,de nem kértük,mert megy a Lacihoz Körmendre-kivizsgálásra.


Enikőnek folyik az orra,de jár bölcsibe.

Iyen ez az ősz-végig taknyosak a gyerkőcök.

Bence is rekedt-köptetőzöm őket.

2009. szept. 30. 22:24

Szia!


Mi van Veletek?Gyerekekkel elmentetek orvoshoz?Én voltam Árisszal tegnap,írt fel a doki Neki valami krémet meg folyadékot azzal kell kenni.Állítólag az anyai hormonoktól van szegénynek.Hát remélem hogy elmúlik minél hamarabb.



Gyerekek járnak oviba meg bölcsibe?

652. tixtina
2009. szept. 29. 13:35

Szia!


Most mellőzöm a mosóport-elhasználom takarításhoz.

Nekem eleve gyanús,ha túl olcsó egy mosópor.Ki tudja,milyen adalékanyagokat tesznek hozzá.

Szerintem visszatérek a jól bevált Arielhez-mert akkor nem volt problémánk.


Gerincét műtenék Lajosnak,mert attól fáj a lába.


Nem csináltam még léböjt kúrát-nem tudtam elkezdeni sem,mert tegnap egész nap egy számítógépet bütyköltem-mert a barátnőm egyik ismerőse nem tudja kezelni a laptopját.


Olyankor gyümölcsöket centrifugálok,zöldségeket-répa-cékla,stb.

651. tappancsmama (válaszként erre: 650. - Tixtina)
2009. szept. 28. 14:34

A Heim Pálba nem kell beutaló a bőrgyógyászatra,sőt még időpontot sem muszáj kérni.Szerintem ez Kispesten is így lehet,mármint a beutaló része.


De lehet akkor hogy tényleg a mosópor a ludas.


Lajos eljutott már orvoshoz?És most a lábát vagy a gerincét műtenék ilyenkor,mert ha jól emlékszem akkor Neki a gerince beteg és attól fáj a lába.Ugye?


A léböjt kúrádhoz meg drukkolok.Csináltál már ilyet?És pont most kezded el amikor megint almás sütire készülsz?Hát én biztosan nem bírnám ki!!

Hány napig gondoltad csinálni?És mit iszol ilyenkor?

650. tixtina (válaszként erre: 649. - Tappancsmama)
2009. szept. 28. 09:14

Szia!


Tegnap nekem is viszketett a hátam,de nincsenek pöttyeim:)

A gyerkőcöknek már múlnak.

Enikőnek az arcocskáján még vannak kiütések.

Holnap 6 után rendel az orvosunk,megmutatom Őket.


Igazad van-lehet,nekünk is a bőrgyógyászatra kellene mennünk,mert ott jobban értenek hozzá.

Itt a kispesti szakrendelőben van a gyermek bőrgyógyászat-de szerintem az beutaló köteles.


Ma kimegyek a piacra,és veszek almát-megsütöm újra a pitét-Bence kérésére.

Örülök,hogy legalább egészséges sütit eszik,és nem folyton a Nutellás kenyeret-meg a sok csokit tömi magába.

A sajtos rúd,és a pogácsa nálunk is nagyon nyerő-színte az egész család imádja.

Na,azt a Lajos is szereti-mivel Ő nem édesszájú.


Az ágyat visszaadjuk a héten-lejárt az egy hónap,és a Lajos lába még jobban fáj-nagyon úgy néz ki,hogy műteni kell sajnos:(


Most a héten léböjt kúrát tartok-méregtelenítés,és fogyasztás.

Meglátom,hogy bírom:DD)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook