Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pesszimista a férjem. Adjatok tanácsot légyszi! fórum

Pesszimista a férjem. Adjatok tanácsot légyszi! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
71. MissHeart (válaszként erre: 65. - 59491e8f67)
2011. okt. 6. 17:20

hát ez az...még csak nem is kollegina, mert másik csarnokban dolgozik, csak egy gyáron belül. Szerencsére...nem tudom mi lenne, ha még közvetlen kollégák is lennének.

De neked köszönöm a jó tanácsokat, igyekszem megfogadni!

70. Zamila (válaszként erre: 68. - MissHeart)
2011. okt. 6. 17:20
És valószínű a párodnak,pont ez az alkat jön be:)Úgyhogy tényleg ne aggódj :)
69. livv (válaszként erre: 64. - Zebracsikó)
2011. okt. 6. 17:19

Egy pesszimista pasashoz mentem hozzá.

De akkor , talán a szerelem rózsaszínű ködében, még nem vettem ennyire fel a dolgot.És talán a szerelem rózsaszínű ködében ő se volt annyira pesszimista, csak egy kicsit.

Mondjuk elég pörgősen jöttek a dolgok.

Megismerkedtünk márciusban, júniusban összeköltöztünk, következő év júniusában házasodtunk, az köv. év júniusban született meg a lányunk.

Lassan 4 éve leszünk együtt.

68. MissHeart (válaszként erre: 60. - Livv)
2011. okt. 6. 17:17
Igen piszok dolog, de nem értem miért jó ez neki. És úgy tud rám nézni, mintha azt gondolná magában, hogy nem érti mit eszik a párom rajtam. Mert hogy ő szebb...nek gondolja magát. Magas vékony szőke plázacica forma, de elöl deszka hátul léc típusú, és no mell. Csak hát neki van ideje mindig csinosnak lenni, és mindig sminkelni. Én folyton rohanok, most is már javában főznöm kellene, de egye fene ezt még kitárgyalom. És ez úgy alá tapossa a már említett kicsi önbizalmamat, hogy borzalmasan érzem magam. Pedig igyekszem csinos lenni, meg amikor csak van időm sminkelni, tornázom is, de nem vagyok olyan alkat, akinek simán megy a dolog.
67. Zamila (válaszként erre: 62. - MissHeart)
2011. okt. 6. 17:17
No igen,ez is benne van a pakliban :S A legjobb,ha inkább úgy nézel rá,hogy nem ellenfél :)Ha úgy érzed,hogy változott a párod irányodban, ráérsz akkor aggódni,és még akkor sincs semmi veszve.De gondolom semmi ilyen nem történt,úgyhogy nincs miért aggódnod,a párod elvett feleségűl,babát terveztek(ahogy mi is) mi sem bizonyítja jobban a szerelmét:)
66. 59491e8f67 (válaszként erre: 55. - Livv)
2011. okt. 6. 17:14
majd jövök..)tényleg elmentem..)
65. 59491e8f67 (válaszként erre: 54. - MissHeart)
2011. okt. 6. 17:13

egy nő mindíg tudja,hol lehet a másik nőt megsebezni belérúgni..ehhez minden nő nagyon jól ért..))


de!ne vedd fel sem..és mondd meg a férjednek,hogy mutasson be..hisz ezt neki illendő lett volna megtennie!

meg ne mutasd,hogy bosszant..,mert lerí rólad és méginkább átnéz rajtad!

légy kedves..mosolygós..bájos és ez idegesíteni fogja a nőt..


a hölgyemény lehet valóban rástartolt a férjedre,de ha a férjed valóban szeret és pont kisbabát szeretnétek,nem hinném,hogy engedne a csábításnak!

kezeld annak ami..kolleginának!

64. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Livv)
2011. okt. 6. 17:13

egy pesszimista pasashoz mentél feleségül, vagy az utóbbi időben változott meg?



ez se mindegy ám!

63. livv (válaszként erre: 62. - MissHeart)
2011. okt. 6. 17:12

Van egy mondás: a barátokat engedd közel magadhoz, az ellenséget meg még közelebb.

Bár ebben a helyzetben ez nem a legjobb ötlet. :-)

62. MissHeart (válaszként erre: 59. - Zamila)
2011. okt. 6. 17:11
Köszi a tippet, majd kipróbálom. Csak nehogy aztán még jobban barátkozni akarjon.
61. livv (válaszként erre: 58. - 53dfddad18)
2011. okt. 6. 17:10
Hát ez is egy jó ötlet lenne. Már ha nem szeretném, de így sajna ez nem nekem való ötlet.
60. livv (válaszként erre: 54. - MissHeart)
2011. okt. 6. 17:09

Hát igen így értem a féltékenységet.

Piszok egy dolog amit művel a nő, de ne foglalkozz vele, direkt csinálja.

A párodban meg próbálj megbízni.

Whitangel jól írta,a többség férfi tud hűséges is lenni. Sőt eszükbe sem jut a hűtlenség.

59. Zamila (válaszként erre: 54. - MissHeart)
2011. okt. 6. 17:08
Ez tényleg dühítődolog,sztem köszönj ilyenkor vissza neki,hogy:sziiaa,hátha észreveszi magát.
2011. okt. 6. 17:08
Cseréld le egy optimistára!
57. MissHeart (válaszként erre: 52. - 59491e8f67)
2011. okt. 6. 17:07
Szia!
56. Muraja (válaszként erre: 45. - Livv)
2011. okt. 6. 17:07

Köszönöm ! es hidd el addig amig itt vagyunk addig valtosztatni lehet - majdnem mindenen.

Csak az akarat kell hozza a többi jön magatol.

55. livv (válaszként erre: 52. - 59491e8f67)
2011. okt. 6. 17:06

Szia!

Várunk vissza ha lesz egy kis időd.

54. MissHeart (válaszként erre: 48. - 59491e8f67)
2011. okt. 6. 17:03
Ez igaz. És próbálom is kordában tartani a zöld szeműt, de mikor meglátom a csajt, olyan indulat van bennem, hogy szét tudnám tépni. Lehet, hogy tényleg én csinálok ügyet belőle, lehet hogy tényleg csak simán elütik az időt beszélgetéssel, míg hazaérnek. De az bosszant leginkább, hogy a csaj tudja, hogy én vagyok a felesége, mégis mikor találkozunk, (magasabb nálam) keresztül néz a fejemen, és azt mondja: "Szia!" Hát most nem azért, de miért kell engem semmibe nézni? Olyan megalázó. Komolyan azon gondolkodtam, hogy odalépek hozzá, és bemutatkozom neki. Xy vagyok, a felesége. Nálam alap, hogy ha találkozom egy ismerősömmel, aki a párjával van, és ráadásul tudom, hogy ő a párja, ha nem ismerem, akkor is úgy köszönök, hogy sziasztok. Tiszteletben tartom a feleséget is, pont ezért. Mert nekem is megalázó a helyzet. Ráadásul nem egyszer esett ez meg, hanem minden alkalommal.
53. Zamila (válaszként erre: 52. - 59491e8f67)
2011. okt. 6. 17:03
Szia:)
2011. okt. 6. 17:02

további kellemes beszélgetést lányok..

sziasztok!..)

51. livv (válaszként erre: 49. - A14deb9047)
2011. okt. 6. 17:01
:-))
50. Zamila (válaszként erre: 47. - Livv)
2011. okt. 6. 16:59
Persze,tudom én azt:D
2011. okt. 6. 16:58

A pesszimista embernek mindig igaza van.

Ha mégsem, akkor meg szerencséje... (Teller Ede)

48. 59491e8f67 (válaszként erre: 40. - MissHeart)
2011. okt. 6. 16:57

figyelj csak..kísértés van,volt és lesz is míg a világ világ..attól,hogy Te tudsz e róla vagy sem..attól még vannak dolgok.

higgy magadban,hogy vagy olyan jó..és már hogyne lennél hisz a párod Téged szeret,veled van..

és bízzál meg benne nem minden férfi olyan,hogy az első adandó alkalmat kihasználja,azért egyik másik férfiemberben is van tartás!az egy dolog,hogy tetszik nekik a rajongás,de sok sok hűséges férfi él a földön..)


ne féltékenykedj..mert nincsen értelme,csak magadat stresszeled.

47. livv (válaszként erre: 44. - Zamila)
2011. okt. 6. 16:56
Na jó azért féltékenynek az optimisták is tudnak lenni. :-)
46. MissHeart (válaszként erre: 44. - Zamila)
2011. okt. 6. 16:55
Én is bízom a páromban, de a csajban nem. És azt tudni kell, hogy júniusban házasodtunk össze öt év együttélés után, most közös babát szeretnénk, és nem értem, miért pont most jött elő ez a csaj. Mikor végre boldogok lehetnénk? Az idegeskedés meg most nem tesz jót nekem.
45. livv (válaszként erre: 43. - Muraja)
2011. okt. 6. 16:55
Örülök, hogy vannak ilyen pozitív példák is.
44. Zamila (válaszként erre: 40. - MissHeart)
2011. okt. 6. 16:51
Na jó,erre nekem is van példám,a párom 7 évvel fiatalabb mint én,jól kereső,én munkanélküli...no most a szembe házban lakik egy fiatal,talpraesett csajszi,olyan kis tip-top...előszőr,leszólította a páromat(aki fűtés szerelő,hogy fűtést akar csináltatni,adjon már neki tanácsot,aztán amikor a párom kiment a ház elé összesöpörni a leveleket,5 perc nem telt elő is kiment.Persze rögtön agyalok én is a dolgokon,de bízom a páromban,mást nem tehetek:)
43. Muraja
2011. okt. 6. 16:50

Paromal mar öt eve egyutt vagyunk , en hosszu egyedul let utan ujra ravettem magam hogy ok. nem leszzk singli .

Örök eletemben fuggetlen voltam mindenkitöl, gyerekeim egyedul neveltem.

Paromnak nagyon nehez volt ezt akceptalni , egy negativan gondolkodo emberke a mogorvasag hataran.

No ja öt ev utan semki sem ismer ra ! Egy uj ember lett , megvaltozott en csak pozitivumal kezeltemöt. Nem volt könnyu szamara elsajatitani ezt a elet hozza alast de ment es most boldog.

Egy okos diplomas ember ki sok mas befolyasa alatt alt es most koranak dacara szabad lett .

42. livv (válaszként erre: 36. - MissHeart)
2011. okt. 6. 16:48

Lám ,örülök , hogy tudtunk segíteni neked.

De tényleg ne változz meg , legalábbis teljesen, mert így szeretnek téged is. De ha hat rád egy kicsit a pozitív hangulat az nem baj.

Én se szeretném megváltoztatni a férjem, mert szeretem így is. De jobb lenne, ha egy ici-picit elégedettebb lenne.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook