Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tegyem meg az első lépést?adjatok tanácsot légyszi:( fórum

Hogyan tegyem meg az első lépést?adjatok tanácsot légyszi:( (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. Jasmine24 (válaszként erre: 72. - Nikike1988)
2010. júl. 14. 10:42
Az egyszer biztos hogy a csalad megpecseteli az ember jovojet, de csak addig es annyira amennyire hagyod is magad! Nekem sem volt konnyu a szulokkel, en 18 evesen inkabb elkoltoztem es a magam labara alltam. De nem hagyom hogy befolyasoljanak a dolgok, habar meg a jelenben is sokat kell idegeskednem miattuk!
2010. júl. 14. 08:26
73. Dorkinc (válaszként erre: 37. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 19:57
ez abszolút igaz, a gimiben nálunk is a klikkesedés ment, ez az életkorral jár :)
72. Nikike1988 (válaszként erre: 71. - Jasmine24)
2010. júl. 13. 19:50
nem érdemes rágódni a múlton ez így van.Ezek akkor jutnak eszembe amikor azon agyalok hogy miért lettem én ilyen?igazából nem is úgy nőttem fel ahogy kellett volna.Anyukám alkoholista és a mamám nevelt de úgy hogy anyukám is képben volt és láttuk a "dolgait" biztos ez is nyomot hagyott bennem...Na mindegy ,ez is múlt és próbálok előre nézni most már!
71. Jasmine24 (válaszként erre: 18. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 16:27
Hat az nagyon rossz lehetett, elismerem. De nem tudtal volna mas suliba atmenni? Hatha segitett volna. Mondjuk mar felesleges a multon ragodni az is igaz. Ez egy rossz emlek es tapasztalat, de nem minden ember ilyen, muszaj hogy erot vegyel magadon es probalkozz. Az emberrel nap mint nap tortennek olyan dolgok, amitol akarki bezarhatna magat a kalickaba.
70. CsillagTM (válaszként erre: 66. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 16:06
1 fej? akkor tényleg nincs kifogás:P :D
69. Nikike1988 (válaszként erre: 65. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:45
szia:)
2010. júl. 13. 15:44
na megyek tényleg:)
67. Nikike1988 (válaszként erre: 64. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:44

jól teszed:)

Ezt már én is kipróbáltam de megvagyok nélküle és mivel a párom sem szereti a horrorfilmeket így inkább nem is nézünk :)

Inkább egy jó vígjáték vagy spongyabob:p

66. Nikike1988 (válaszként erre: 62. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:42

mindenkinek lehet rossz napja:p

írok mindenképpen

igen látod éppen ez az hogy így teljesen közvetlen tudok lenni és "normális"szerintem és egyszerűen nem értem élőben ez miért nem megy:S

Ja egyébként csak 1 fejem van :p úgyhogy ez nem probléma:D

65. CsillagTM (válaszként erre: 63. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:41
szia!:)
64. CsillagTM (válaszként erre: 60. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:40
ja, én se szeretem, és nem is bírom őket, mindig rémálmaim lesznek :D úgyhogy azt szoktam (már amikor, azért ez elég ritka), hogy végigtekerem, azaz benyomom lejátszóba, és megnézem az első percet...para...gyorsan továbbtekerem a tizedik percre (lehetőleg minél durvább rész legyen:D), megnézek onnan egy percet...stb...így 10 perc alatt kivégzek egy Fűrészt :D párom mindig a fejét fogja, ha ezt látja, régebben rám szólt, de már rám hagyja :D
2010. júl. 13. 15:39

bocsi de most mennem kell.

később még jövök vissza

köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat:) nagyon jó érzés hogy vannak segítőkész emberek:)

62. CsillagTM (válaszként erre: 59. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:38

oks, én drukkolok ám!!


amúgy meg a fene nagy optimizmusomról ennyit:


[link]


15728. hsz :D :D


szóval senkinek nem könnyű. majd írj, h mire haladtál!


ja és még egy gonosz eszmefuttatás: itt mindenkivel tök jól eldumálsz, kedvesnek tűnsz, stb. ha csak nincs két fejed, akkor ennek élőben is mennie kell...(bár engem a két fej se zavarna, csak egy kis ideig...:D

61. Nikike1988 (válaszként erre: 58. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:37
:DDDDDD
60. Nikike1988 (válaszként erre: 57. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:36

igen tudom hogy ők is csak emberek.

én nem szeretem a horrorfilmeket de ez a taktika nem is rossz:p

Ezek szerint teljesen más szemszögből kellene néznem a dolgokat:) tudom hogy nem szabadna mindig mindennek a rossz oldalát nézni mert annak csak rossz következményei vannak..

59. Nikike1988 (válaszként erre: 56. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:28

A Norbit én sem bírom a többi jól hangzik:9

Majd nézelődök :)

jól hagzik minden amit írsz:p

majd megpróbálom kivitelezni de csak szépen sorjában.

Tisztában vagyok vele hogy a változáshoz idő kell és rengeteg akaraterő mert semmi sem megy egyik napról as másikra..

58. CsillagTM (válaszként erre: 55. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:27
ja még annyit, h múltkor összefutottam egy társasággal, akiket még csak egy fotós oldalról meg fészbukról ismertem korábban. előjött a régi parám, meg is írtam a szervező csajnak, h "előre is bocsi, első találkozáskor általában eszméletlen idióta és/vagy szerencsétlen tudok lenni", aszongya "nem baj, megoldjuk" :D
57. CsillagTM (válaszként erre: 55. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:25

ezt mind értem. de szted a többiek mind olyan magabiztosak, amilyennek látszanak?! francokat.


amúgy lehet, hatásos lenne az én horrorfilm-para elleni taktikám: ha nagyon beparázok, elképzelem, hogy a színész a gyilkolós jelenet után bemegy a lakókocsijába és egy jót pisil:D, vagy amikor elrontja a szöveget és röhög a stáb...képzeld el, ha olyan emberek közé mész, akik szted nem csípnek, hogy ők is sírnak, ha bajuk van, WC-znek (guszta lehet:P), bénáznak...képzeld el őket egy vicces, v kínos szituban, és meg fogsz nyugodni!:)


ha meg idegenek közé mész, akkor ne képzelj el semmit, csak azt, h tuti vagy, jó csaj és jó ember, olyan amilyen, akinek ezt tetszik azzal marha jól megleszel, akinek meg nem...az kapja be:P ki ő, hogy érdekeljen?! és ha beszól/csúnyán néz? azt te is tudsz ;)

56. CsillagTM (válaszként erre: 53. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:22

na látod! a repertoár meg végtelen: alakformálásra R. Réka, zsírégetésre Béres A., de ott van a Czanik-féle has burning, Norbi (bár én őt utálom:)), meg még vagy ezer ilyesmi...és ha szereted a latin zenét/táncot, akkor nézd meg a zumbát feltétlen, ha meg az indiait, akkor a hastáncot;)


egyébként én mindkét helyzetben voltam már: voltam "tehetetlen fél" és "depressziós, menthetetlen nebántsvirág" is:) átérzem, hogy nehéznek érzed a változást, de kicsit próbáld meg tényleg felpörgetni magad! napközben is, ha otthon vagy, foglald el magad, és ne csak a házimunkával: olvasás, film, zenehallgatás, torna...ja és tarthatnál napi negyedórás "én-időt", amikor mondjuk egy arcmaszkot felteszel és heverészel, vagy kipróbálsz egy új lakkot, vagy veszel a boltban egy marék málnát és befalod...vagy uram bocsá' megkéred a párod, hogy ugyan, pattanjon már rád, és masszírozzon meg...vagy mást...;) :D

55. Nikike1988 (válaszként erre: 52. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:19

Bárcsak nekem is menne az hogy palástolni tudjam az idegességemet de valakinek ez nehezebben megy..

én pl megszólalni sem merek:S nemhogy viccelődni sőt még szinte megmozdulni sem..nagyon szörnyű érzés.

és egy egy ilyen alkalom után újra és újra azt mondom magamnak hogy :úristen hogy lettem már megint ilyen szerencsétlen:( mért nem tudtam normálisan viselkedni? egyszerűen nem tudok feloldódni társaságban

54. Nikike1988 (válaszként erre: 49. - Pviki)
2010. júl. 13. 15:16

igen ez is igaz.

Nagyon kevés dolog elég ahhoz hogy padlóra kerűljek..

és az is igaz hogy annak aki nem érezte még az ok nélküli szorongást az nem tudja beleélni magát abba a helyzetbe..

53. Nikike1988 (válaszként erre: 48. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:13

Nem is gondoltam még erre:) a dvd-re tornázni nem is hagzik rosszul:) egy kis formálás meg rám is férne:p bár néha lusta vagyok

Azért vagyok itthon mert nincs munkám...Gyerkőc az nincs.

Beszerzek valami nyugtató zenét vagy hasonlót mindenképpen mert ez jól hangzik

nagyon jól esik ez a sok tanács köszi szépen.


Látod teljesen igazad van.

Sokszor látom rajta hogy bántja a dolog és tehetetlennek érzi magát..Igazából nem is értem mi bajom van mert tényleg nagyon rendes a párom és imád engem annak ellenére hogy ilyen vagyok és tényleg mindenben mellettem van..

52. CsillagTM (válaszként erre: 49. - Pviki)
2010. júl. 13. 15:08

huh, beletrafáltál :D én kisebbségi komplexusos vagyok kb. 15 éve (mi van, ha vki nem fog szeretni? ha beszólnak? stb.), de "legjobb védekezés a támadás"-alapon mióta az eszem tudom, ha egy új társaságba csöppentem, azonnal közvetlen voltam, viccelődtem, stb. így a felületesen ismerők inkább túl magabiztosnak gondolnak, mint félénknek :D


azért ma már nem akarom, h mindenki szeressen, mert 1. olyan nincs, 2. én se szeretek mindenkit :P


egyébként az máig megvan, h veszettül ver a szívem, ha idegenek közé megyek, de tudom palástolni:)


és én is ismerem a depressziót, az önostorozást, és ezeknek a tesóit...de nem hagyom magam többet belesüppedni!

51. CsillagTM (válaszként erre: 44. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:04
OK, majd feltétlen meséld el, milyen volt!:)
50. CsillagTM (válaszként erre: 43. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:04
figyi, én is valahogy eljutottam idáig...meg mondom, nekem is vannak pocsék napjaim, hullámvölgy, csalódás, kudarc, stb...de képzeletbeli vállrándítás, "ez van, legközelebb összejön", aztán menni tovább!
49. pviki (válaszként erre: 33. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 15:03
Semmi gond. Azért nem értesz meg mert az írásodból is látszik, hogy Te egy pozitív személyiség vagy. Mi akik pesszimisták vagyunk sokkal kevesebb is elég a csalódáshoz, de amíg nem szorongtál amikor beléptél egy emberekkel teli terembe addig, nem fogod Őt megérteni soha.
48. CsillagTM (válaszként erre: 41. - Nikike1988)
2010. júl. 13. 15:01

1. tornázni DVD-re nem próbáltál? csomó fajta van, hastánc, aerobic, latinos (zumba), jóga, pilates, stb...tuti lenne, ami bejön neked, és akkor energiát és feszültséget vezetnél le, illetve még szebb lennél, ami ugye az önbizalomnak is jó;)


2. miért vagy otthon? gyerkőc, v nincs munkád? de mindegy is: kelj 10 perccel korábban, mint ahogy kellene a teendőid miatt, és csak élvezd, h fetrenghetsz. ha van magnód, legyen kéznél, benne egy kazival/CD-vel, amin mondjuk madárcsicsergés, v más természet-hang van, és akkor még könnyebb relaxálni kicsit.


3. mi lenne, ha - amennyiben tényleg felbukkan benned, h mi a fenének keltem fel? - meg is válaszolnád a kérdést, h pl. "azért mert este tök zsír lesz kutyusozni és közbe dumcsizni a kedvessel", stb.


még valami. ha nem szereted magad, és élni, azzal a párod is bántod. mert szegény hiába igyekszik, kedveskedik, bíztat, azt látja, hogy semmit sem ér. szörnyű dolog tehetetlennek érezni magunkat, hidd el. értékeld, hogy fiatal vagy, szép, előtted az élet, és van egy értékes párod. hidd el, mázlista vagy.

én június 24-én nagyon rosszul lettem. mentő, kórház, stb. kedvesem végig mellettem volt, és látni a kínlódó arcát rosszabb volt, mint a saját fájdalmaim. korábban gyakran nyűglődtem én is, meg depiztem, meg jött a duma, hogy "minek élek?", "meg akarok halni", de amikor tényleg szarul voltam, rájöttem, mekkora marha vagyok. nyilván ettől nem lettem tökéletes és megvilágosodott, és ugyanúgy rinyálok azóta is néha:), de azért igyekszem nem elfelejteni, hogy mim VAN, és nem azon sírni, hogy mim NINCS, vagy miben vagyok béna.

47. d2925c534b (válaszként erre: 28. - Pviki)
2010. júl. 13. 15:00
Az esti iskola meg direkt jó terep! Új hely, új arcok, nem ismer senki, nincsenek előítéleteik. Alapvetően megjelenhet ott egy Új Niki. Aki ott bújik mélyen Benned ;) Lehet cserfes, lökött, pörgős....
46. Nikike1988 (válaszként erre: 40. - CsillagTM)
2010. júl. 13. 14:59
:D:D:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook