Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ebay-ről szeretnék iPhone-t rendelni. Mennyire megbízható? Hogy történik a szállítás? Mennyi a szállítási költség? fórum

Ebay-ről szeretnék iPhone-t rendelni. Mennyire megbízható? Hogy történik a szállítás? Mennyi a szállítási költség? (tudásbázis kérdés)


6. emagdi (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2014. aug. 12. 09:11
miért kellene deviza számla??
2014. aug. 12. 09:11

ebayről rendelni jó.


de:

- csak megbízható eladótól ->nézd meg az értékeléseit, 95% feletti legyen

- nem tudom honnan rendelsz helyileg, de ha nem az EU-n belülről, akkor számoljál vámmal-áfával is ekkora értékű árunál.

- ha nem EU-s iphone, akkor azt is kalkuláld bele, hogy nem lesz rá garanciád (azaz nem európai, tehát az itteni szervizekben nem fogod tudni érvényesíteni, ha esetleg gond van)


arról most nem beszélek, hogy ugye mennyire biztos, hogy eredeti készüléket küldenek, vagy hogy mennyire sérül szállítás során... (erre való az eladó értékelés, ha ilyen termékekből sok eladottja van, és minden értékelése pozitív, akkor oké lehet)


én mondjuk személy szerint iphonet nem rendelnék ebayről.

2014. aug. 12. 09:06
Nekem egy ismerősöm rendszeresen rendel onnan, olcsó a szállítás, sokkal olcsóbbak a termékek, mint itthon, és ő eddig nem csalódott!
3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Clau26)
2014. jún. 22. 16:14

Ha nem ismered, akkor olyantol kérjél személyes segitséget aki benne van, mert nem egyszerű az egész dolog

Deviza bankszámla, PayPal van, nyelv megy?

[link]

2014. jún. 22. 15:55
Nem ismerem ezt az oldalt viszont kb 30.000olcsóbb kint az iphone 5 és új,itthon meg már nem is kapható.
2014. jún. 22. 15:54
Sziasztok!Ebay-ről szeretnék iphone-t rendelni.Mennyire megbízható?Hogy történik a szállítás?Mennyi a szállítási költség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook