Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi bölcsődék fórum

Pécsi bölcsődék (beszélgetős fórum)


2009. szept. 27. 10:50

Sziasztok!

Én a Németh L. utcai bölcsiben vagyok gondozónéni és csak ajánlani tudom a mi intézményünket! :)

6. dzsulajla (válaszként erre: 5. - Angika27)
2009. júl. 23. 16:35

Köszönöm a válaszokat!


Igyekszem a gyerekem érdekében a legjobban dönteni.

2009. júl. 23. 16:26
Ebben igazad van mert nagyon kíváncsiak mindenre tudom mert én is ezzel foglalkozom.De ebben neked kell döntened de legfőképp a gyerköcnek!Nálunk szerencse volt mert fiam hamar beszokott és tetszett a gondozók hozzáállása is!de addig még van időd!Addig meg ha ajánlhatom vidd játszóházba!Szép napot!
4. dzsulajla (válaszként erre: 2. - Angika27)
2009. júl. 23. 15:05
A lányom max 2 éves korától járna, de csak a társaságfüggősége miatt. Akkor is csak 4órában, ha van ilyenre lehetőség. Úgy gondolom, hogy 2éves kortól egy személy kevés tud lenni egy mindenre nyitott kisgyereknél.
2009. júl. 23. 14:40
Én nem vagyok Pécsi illetékes, de ha intézményt választasz, azon belül gondozónőt válassz inkább, mert az a biztos.
2. Angika27 (válaszként erre: 1. - Dzsulajla)
2009. júl. 23. 14:39
Szia!Pécsen a mezőszél utcai bőlcsibe járt a fiam és nagyon jó hely!csak a hely ami gond!Arra nem gondoltál hogy felfogadj mellé vkit?
2009. júl. 23. 14:24

Sziasztok!


Kislányom még csak 7és fél hónapos, még nem aktuális a bölcsőde kérdése, lehet, hogy sosem lesz az, de mivel szeretném a gyerekemnek a legjobbat nyújtani, minden témában szeretnék tájékozott lenni.

Akik ismernek pécsi bölcsiket, azok kérem ajánljanak jó helyeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook