Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasizási tanácsok fórum

Pasizási tanácsok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pasizási tanácsok

2007. szept. 22. 15:53

Nekem is az jött le a cikkel kapcsolatban, hogy csak ideig-óráig jó. Mert lehet, hogy sikeres az ismerkedés, de a kiszemelt pasit megtartani is tudni kell. Kell valami plusz, ami csak a megismerkedés után derül ki, hogy van vagy nincs.

Így én inkább kudarcnak ítélem meg ezt a módszert.

3. 1fc6b1dbaa (válaszként erre: 2. - 189e7a0266)
2007. szept. 20. 20:32
Egyetértek Veled! Ez egy reklám... Én még feromon parfűmre nem gerjedtem soha.:) Lehet,hogy zseniális illata van,de már messziről "kiszagolható",persze ez a célja,na de könyörgöm.... Egyébként....amikor a Spárban brokkolit vásárolok,akkor engem ne zavarjon senki és ne mondja el a véleményét az adott márkáról,mert azt én már zaklatásként élem meg.Apropó...nem vagyok hóbortos,csak tudom mit akarok megvenni..:)
2007. szept. 20. 18:16

CSak egy kérdés: Azt nem kell jelezni egy cikknél, hogy reklám? Mert ugye, ez a cikk az.


Ja, ez a mondat nagyon tetszik: "Szerintem nagyon tuti módszer, legalábbis nekem már elég sokszor bevált." (ezek szerint mégsem tuti módszer, ha már olyan sokszor kellett alkalmazni.)


Bocs, a csípkelődésért, de belőlem ezt váltotta ki, miután elolvastam.

2007. aug. 31. 19:13
Ez a cikk egy kis női rafináltságról szól, hogyan ejthetünk pasit a hálónkba. Nem próbáltam, mert én párkapcsolatban élek, de lehet, valakinek segít. Sok sikert kívánok hozzá, és ha összejön valakinek, értesítsetek. Kíváncsi lennék rá. :)

Ugrás a teljes írásra: Pasizási tanácsok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook