Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasit akarok! De hogyan?!Amikor vége és kezdenél egy újat... fórum

Pasit akarok! De hogyan?!Amikor vége és kezdenél egy újat... (beszélgetős fórum)


14. zikzik
2011. ápr. 15. 15:45
Haveri körből pasizni/csajozni nem jó ötlet a tapasztalataim szerint. Én egy nagyon kedves barátnőmet veszítettem el azzal, hogy szorosabb kapcsolatot alakítottunk ki a barátságnál. Nagyjából feleslegesen veszítettem el ezzel egy jó cimborát.
2011. ápr. 15. 10:05

Akkor én cáfolnék:-)

Voltak már egy haveri körből pasijaim, először kellemetlen volt a másodiknál, amikor közös progi volt, de túl tettük magunkat rajta, sosem okozott nagy gondot egyikünknek sem.

Másik, én a szakításom után egy héttel kezdtem el "pasizni", nekem is konkrét kiszemeltem volt, azóta is együtt vagyunk, ennek egy éve, most költözünk össze:-)

12. Estelle (válaszként erre: 10. - Guru27)
2009. jún. 9. 22:45
:) oks. és hogyan?
2009. ápr. 29. 12:54
Nagyon friss a szakítás.Kell időt adni magadnak.....
10. guru27 (válaszként erre: 8. - Estelle)
2009. ápr. 29. 12:09
talán tudnék segiteni is a problémádon.
9. guru27 (válaszként erre: 8. - Estelle)
2009. ápr. 29. 12:07
amit az ember nagyon szeretne az elérhetö.Soha ne add fel!!!!!!!
2009. ápr. 29. 09:06

Igazatok van, tényleg nem valami jó ötlet, de rájöttem, hogy úgyse tudnék összejönni még senkivel...:/

nekem még mindig ő kell de úgyse kaphatom már meg...:(

2009. ápr. 28. 19:59

Csatlakozom spinnelihez,amilyen az exed,hasonló a baráti társasága is.

Biztos ezt akarod?

Ugyanabba a társaságba járni,a közös barátok szájára kerülni,jól éreznéd így magad?

Szeretnél "mindenki macája lenni"?

Vagy elvárnád az új szerzeményedtől,hogy hagyja ott a barátait?

Szerintem mindezen dolgokat rágd át alaposan,mielőtt döntenél.

Lolita

UI:Úgy vélem,érdemesebb lenne más tájékon keresgélned,rengeteg facér pasi van,aki talán épp RÁD vár!!Sok sikert!

Még valami:a gyászidőszakot nem lehet megspórolni!!!

2009. ápr. 28. 15:10
mindig nehéz szakítás után. én is próbálok túlélni most egy csalódást, megyek, élem az életem, bulizok, barátkozok és elvagyok. igyekszem nem gondolni rám, hisz ő is ugyanezt teszi.
2009. ápr. 28. 15:09
Szerintem sem a haverjával kellene járnod, alapból megbeszélik milyen volt veled, ez csak bekavarna, és a pasik előbb választják a barátságot minthogy a haverjuk volt barátnőjét. Keress inkább mást. Én egy kapcsolat után mindig tartottam egy kis szünetet.
4. Prischilla (válaszként erre: 3. - Prischilla)
2009. ápr. 28. 14:49
ebből:)
3. Prischilla (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2009. ápr. 28. 14:48
nekem is ez volt az első gondolatom...eből még nagy bonyodalmak, kellemetlenségek lehetnek :S
2009. ápr. 28. 13:38
biztos jó ötlet ugyanabból a baráti társaságból szemezgetni?
2009. ápr. 28. 13:37

Ti hogy találtátok meg az új párototkat?és ha meg szeretnél ismerni valakit,hogyan kezdessz hozzá?Szerintetek mennyi időnek kell eltelnie egy kapcsolat után h újat kezdjetek?!

én még csak pár napja szakítottam a (mostmár volt) barátommal, de már egy jó ideje nagyon tetszik az egyik barátja...

szeretnék vele megismerkedni, de semmi utat nem találok. bulikba nem nagyon jár, ha meg igen akkor is az exem baráti társaságába, nincs internete(ahol elég könnyű lenne), egyedül csak a telefonszámát tudom, de az meg olyan erőszakos.

Ti hogy álltok?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook